Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist

Go down 
+3
Lakeman
Majka
G.S.Patton
7 posters
Autor/icaPoruka
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 15:50

Dragi kolege!

Danas sam postavio pitanje na forumu koje duhane pusiti da bi se osjetle razne vrste duhana. Dobio sam par vrlo dobrih odgovora, a kako ih ne bi trazio po bespucima foruma kada dodje vrijeme za nekakvu nabavku, htio bi si ih zapisat.

E sad...mogu si ih jednostavno zapisat na papir, koji cu isto tako bjesomucno traziti kad dodje vrijeme, odnosne, necu ga imati kod sebe kad mi zatreba. Malo bolje rjesenje bi bilo wordov dokument koji bi spremio na mob, pa bi ga mogao otvoriti kad sam u ducanu s duhanima. Jos bolje rjesenje mi se cini nekakva aplikacija tipa shopping list...

I nakon opsirnog uvoda, dolazimo konacno do pitanja: Postoji li nekakva aplikacija tipa shopping liste za duhane iliti pipe tobacco wishlist, dakle shopping aplikacija specijalizirana za duhane.

Znam da takve wishliste postoje na internet shopovima (dobro poznati smokingpipes, naravno), ali mene zanima aplikacija u koju bi pogledao kada se primjerice nalazim u ducanu s duhanima...

Kaj velite?

PS. Laki, evo ideje za razvoj aplikacije Smile
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 15:53

Koliko znam aplikacija ne, ali imas wishlistu na tobacoreviews.com iako ja koristim aplikaciju Evernote di spremam sve dokumente vezano za privatni i poslovni plan, pa tako postoji i poglavlje o lulalama i duhanima u kojem imam wishlistu sa linkovima, kao i stanje zaliha doma i sl.


Zadnja promjena: Majka; 24.10.17 16:01; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 15:57

G.S.Patton je napisao/la:


PS. Laki, evo ideje za razvoj aplikacije Smile

Smile A da ti kazem da sam ju napravio jos prije 6 mjeseci? Smile
Ne stignem sve posloziti da bude za opcu upotrebu ali budem sigurno.
Koristim vec jednu postojecu platofrmu za app koja radi ia iOS i Android a za Win Mobile se mora ici kroz browser.
I sve se sinca tako da mozes na PC-u odraditi sve a na mobu imas sve slozena. a mozes i na mobu raditi sve radnje...


[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...


Zadnja promjena: Lakeman; 24.10.17 16:05; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 15:57

S obzirom da imam windows phone, imam onenote povezan sa accountom, pa mi se i na komp synca.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 16:12

Lakeman je napisao/la:
G.S.Patton je napisao/la:


PS. Laki, evo ideje za razvoj aplikacije Smile

Smile A da ti kazem da sam ju napravio jos prije 6 mjeseci? Smile
Ne stignem sve posloziti da bude za opcu upotrebu ali budem sigurno.
Koristim vec jednu postojecu platofrmu za app koja radi ia iOS i Android a za Win Mobile se mora ici kroz browser.
I sve se sinca tako da mozes na PC-u odraditi sve a na mobu imas sve slozena. a mozes i na mobu raditi sve radnje...

Evo, vidis da sam bio na pravom tragu...
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 16:14

G.S.Patton je napisao/la:
Evo, vidis da sam bio na pravom tragu...

Prepoznati potrebu je osnovni uvjet za dobar dizajn.
- Charles Eames

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 16:17

Lakeman je napisao/la:
G.S.Patton je napisao/la:
Evo, vidis da sam bio na pravom tragu...

Prepoznati potrebu je osnovni uvjet za dobar dizajn.
- Charles Eames

Prepoznajem potrebu, znam kak bi volio da izgleda...ali sam svjetlosnim godinama daleko od toga da je znam napraviti Smile

No, zato imamo ljude koji to znaju...cekamo, Laki! puffy puffy puffy
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 16:40

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pipe notebook
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 16:44

Imam i Pipe notebook. Nema sve sto mi treba.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty24.10.17 17:01

Siromasan je ali sam njega jedinog nasao.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty25.10.17 13:06

U ovom slučaju, za ovo što General govori, možda bi aplikacija Pipe notebook bila bolja.
Pipe notebook aplikacija vec ima u sebi sve moguce duhane unesene. Nadjes duhan koji zelis probati, stavis recimo jednu zvjezdicu i to je to. Imas spremljen popis duhana koji te zanimaju...

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty25.10.17 19:43

Istina. Samo je puna bugova!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty25.10.17 19:52

Ne radi kako treba, kad uđem i izađem iz nje mi ne zapamti duhane koji su spremljeni...bez veze
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty25.10.17 20:00

Meni radi dobro, u biti bez ikakvih problema... Iako, velika pogreska je sta nemas online acc. na serveru, pa da ti tamo radi backup, ovako ostaje samo lokalno na mobu, a to nije dobro za nas frikove koji radimo factory reset jako cesto! :grin:
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty25.10.17 20:03

Istina. Sprema samo lokalno. No meni često ili javlja grešku, ili ne prepoznaje duhan, kada ga resetiram, sve radi. A imam dobar mobitel, novi HTC, dakle nije stvar u Androidu nego u aplikaciji.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty25.10.17 20:05

Ahaaa, kuzim sad, ja sam razmazen pa sam mislio da mi je zapamtio duhane koje sam stavio na tabletu....u stvari je za svaki uređaj posebno :P
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty16.03.18 21:11

[You must be registered and logged in to see this link.]:

Još uvijek čekamo na aplikaciju... Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist 2235064407
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty16.03.18 23:10

G.S.Patton je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]:

Još uvijek čekamo na aplikaciju... Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist 2235064407

Dakle. telepatija druže Smile
Idemo redom:
Složio sam app koji radi unutra platforme PODIO. Prednost je da radi na svim mobitelima tabletima, desktop računalima itd.. i sve je bilo super dok nisam shvatio, da , da bih ju mogao dijeliti, svi ljudi bi se morali registrirati u moj ''kolektiv/worksspace'' i onda to sve vise slici na jos jedan forum. Dakle za jednu osobu je super, za vise osoba nikako.

Prije tjedan dana sam počeo raditi ispočetka. Malo sam bio bizi ovaj tjedan pa nisam uspio puno.
Razgovarao sam sa Sarmom i uvidio da bi bile dobrodošle jos neke funkcije kao brojno stanje duhana doma (za one koji kupuju na više), sa jos nekim detaljima.
I tako sam slozio skicu i sada ce imati 3 dijela: 1. o samom duhanu, vrsta, ocjena, komentari itd.. 2. stanje u zalihama doma ako netko zeli skladistiti vise i 3, podatci o tome gdje i kako si ga nabavio, cijena, link itd....
U novu verziju sam čak ubacio i bazu podataka ''svih'' proizvođača duhana vec u sebi pa samo odaberes padajući menu. itd...
Da bih to sve slozio, morao sam promijeniti platformu na kojoj cu to raditi.

nadam se sljedeci tjedan da je sve gotovo a onda moram dan dva sloziti i manual kako koristiti.
Odlucio sam da će biti na našem jeziku a ne za ''cijeli svijet''. Ko ih šljivi, nek si prave sami...

tak da, uskoro...

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty17.03.18 11:23

Svaka cast na trudu!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty17.03.18 11:42

Odlično Laki!
To je stvarno korisno, a ne da rujem po mom skladištu pa se ili iznenadim nekim duhanom za kojega sam mislio da ga nemam ili obratno! Svaka čast! Ipak je ta informatika dobra stvar, definitivno!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty18.03.18 11:36

Lakeman je napisao/la:
G.S.Patton je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]:

Još uvijek čekamo na aplikaciju... Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist 2235064407

Dakle. telepatija druže Smile

Ta telepatija je vrazja stvar... lol!

Ozbiljno, hvala ti kaj se tolko trudis, ta aplikacija ce zbilja bit korisna za sve nas koji se ozbiljno bavimo svojim lulasenjem!
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty18.03.18 17:12

Čovik si!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist Empty

[Vrh] Go down
 
Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li probali ovaj duhan?
» The Making Of A Blakemar Briar Tobacco Pipe
» Air Pocket Method for filling a pipe with tobacco
» Guide to Tobacco Pipes & Pipe Smoking - Gentleman's Gazette
» Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Ostali korisni linkovi-
Forum(o)Bir: