Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaKorisničke grupeLoginRegistracija
Share | 

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1086

PostajNaslov: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 15:50

Dragi kolege!

Danas sam postavio pitanje na forumu koje duhane pusiti da bi se osjetle razne vrste duhana. Dobio sam par vrlo dobrih odgovora, a kako ih ne bi trazio po bespucima foruma kada dodje vrijeme za nekakvu nabavku, htio bi si ih zapisat.

E sad...mogu si ih jednostavno zapisat na papir, koji cu isto tako bjesomucno traziti kad dodje vrijeme, odnosne, necu ga imati kod sebe kad mi zatreba. Malo bolje rjesenje bi bilo wordov dokument koji bi spremio na mob, pa bi ga mogao otvoriti kad sam u ducanu s duhanima. Jos bolje rjesenje mi se cini nekakva aplikacija tipa shopping list...

I nakon opsirnog uvoda, dolazimo konacno do pitanja: Postoji li nekakva aplikacija tipa shopping liste za duhane iliti pipe tobacco wishlist, dakle shopping aplikacija specijalizirana za duhane.

Znam da takve wishliste postoje na internet shopovima (dobro poznati smokingpipes, naravno), ali mene zanima aplikacija u koju bi pogledao kada se primjerice nalazim u ducanu s duhanima...

Kaj velite?

PS. Laki, evo ideje za razvoj aplikacije Smile
[Vrh] Go down
Majka
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 433

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 15:53

Koliko znam aplikacija ne, ali imas wishlistu na tobacoreviews.com iako ja koristim aplikaciju Evernote di spremam sve dokumente vezano za privatni i poslovni plan, pa tako postoji i poglavlje o lulalama i duhanima u kojem imam wishlistu sa linkovima, kao i stanje zaliha doma i sl.

Zadnja promjena: Majka; 24.10.17 16:01; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator

Broj postova : 731
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit, Zvečevo...

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 15:57

G.S.Patton je napisao/la:

Smile A da ti kazem da sam ju napravio jos prije 6 mjeseci? Smile
Ne stignem sve posloziti da bude za opcu upotrebu ali budem sigurno.
Koristim vec jednu postojecu platofrmu za app koja radi ia iOS i Android a za Win Mobile se mora ici kroz browser.
I sve se sinca tako da mozes na PC-u odraditi sve a na mobu imas sve slozena. a mozes i na mobu raditi sve radnje...

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''

Zadnja promjena: Lakeman; 24.10.17 16:05; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 2688
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 15:57

S obzirom da imam windows phone, imam onenote povezan sa accountom, pa mi se i na komp synca.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 16:12

Lakeman je napisao/la:

Smile A da ti kazem da sam ju napravio jos prije 6 mjeseci? Smile
Ne stignem sve posloziti da bude za opcu upotrebu ali budem sigurno.
Koristim vec jednu postojecu platofrmu za app koja radi ia iOS i Android a za Win Mobile se mora ici kroz browser.
I sve se sinca tako da mozes na PC-u odraditi sve a na mobu imas sve slozena. a mozes i na mobu raditi sve radnje...

Evo, vidis da sam bio na pravom tragu...
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 16:14

Prepoznati potrebu je osnovni uvjet za dobar dizajn.
- Charles Eames

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 16:17

Lakeman je napisao/la:

Prepoznati potrebu je osnovni uvjet za dobar dizajn.
- Charles Eames

Prepoznajem potrebu, znam kak bi volio da izgleda...ali sam svjetlosnim godinama daleko od toga da je znam napraviti Smile

No, zato imamo ljude koji to znaju...cekamo, Laki! puffy puffy puffy
[Vrh] Go down
dadost
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 543
Omiljeni duhani : aromatizirani, lagano začinjeni latakijom u tragovima! Arango BS

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 16:40

Pipe notebook
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 16:44

Imam i Pipe notebook. Nema sve sto mi treba.

dadost je napisao/la:
[Vrh] Go down
dadost
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 543
Omiljeni duhani : aromatizirani, lagano začinjeni latakijom u tragovima! Arango BS

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   24.10.17 17:01

Siromasan je ali sam njega jedinog nasao.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   25.10.17 13:06

U ovom slučaju, za ovo što General govori, možda bi aplikacija Pipe notebook bila bolja.
Pipe notebook aplikacija vec ima u sebi sve moguce duhane unesene. Nadjes duhan koji zelis probati, stavis recimo jednu zvjezdicu i to je to. Imas spremljen popis duhana koji te zanimaju...

dadost je napisao/la:
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru
Pipe guru

Broj postova : 10564
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   25.10.17 19:43

Istina. Samo je puna bugova!
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 627
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   25.10.17 19:52

Ne radi kako treba, kad uđem i izađem iz nje mi ne zapamti duhane koji su spremljeni...bez veze
[Vrh] Go down
Majka
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 433

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   25.10.17 20:00

Meni radi dobro, u biti bez ikakvih problema... Iako, velika pogreska je sta nemas online acc. na serveru, pa da ti tamo radi backup, ovako ostaje samo lokalno na mobu, a to nije dobro za nas frikove koji radimo factory reset jako cesto! 😁
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru
Pipe guru

Broj postova : 10564
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   25.10.17 20:03

Istina. Sprema samo lokalno. No meni često ili javlja grešku, ili ne prepoznaje duhan, kada ga resetiram, sve radi. A imam dobar mobitel, novi HTC, dakle nije stvar u Androidu nego u aplikaciji.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 627
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert

PostajNaslov: Re: Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist   25.10.17 20:05

Ahaaa, kuzim sad, ja sam razmazen pa sam mislio da mi je zapamtio duhane koje sam stavio na tabletu....u stvari je za svaki uređaj posebno :P
[Vrh] Go down

Aplikacija za nabavku duhana iliti pipe tobacco wishlist
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gde i kako kupiti u Novom Sadu?
» Spremanje i sazrijevanje duhana (Cellaring and aging)
» Sušenje duhana
» Nesto malo o uvozu duhana i mogucem zaobilasku carine!
» Zašto se neke pipe loše puše