Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Koje duhane nikad više ne biste probali?

Go down 
+25
nick_praskaton
Ignoro
GoranMisic
PerB
ssekir75
Branislav
Slajs
Marko1980
Lodir
fra_Perica
G.S.Patton
Pantarei
Leo
leonhardy
Davorin
dado
Lakeman
oliohardi
Majka
Suspiria
imnik
wranjo123
kkurilj
babaq
bayro
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8263
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty11.06.19 17:19

pa kada smo kod toga. Blue Sapphire... srecom nije dugo trajalo... Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 171190064
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty11.06.19 18:16

Davorin je napisao/la:
pa kada smo kod toga. Blue Sapphire... srecom nije dugo trajalo... Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 171190064  

Majko mila! Rexona i jefta sapun u kombinaciji! affraid

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty11.06.19 23:32

stanwell vanilla,boneyard
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty23.06.19 9:20

Stanwell Guarana, Stanwell Vanilla, i recimo neki koji se vise ne proizvodi, ali se moze naci kod nekih u dnu ormana a zove se Banatska ruza
[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty30.12.20 21:42

MacBaren Black Ambrosia, a ni Petersons Hyde Park mi nije daleko
[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty01.01.21 10:07

Erinmore Flake. Uh, naježim se.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1216
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty01.01.21 14:26

Marko1980 je napisao/la:
Erinmore Flake. Uh, naježim se.

Ajme šokirao si me na današnji dan! Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 171190064

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty01.01.21 14:40

Nisam probao Erinmore Flake ali to je dobar duvan, valjda 😁
W.O. Larsen Golden Dream je za mene najveće smeće 🤢
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty01.01.21 14:48

[You must be registered and logged in to see this link.], potpuno te razumijem, i sam sebe sam šokirao kad sam ga probao, i da [You must be registered and logged in to see this link.], konsenzus i jest da je dobar. Jednostavno meni je krajnje odbojan da se najblaže izrazim. Morao sam se prisiliti da mu dam priliku da dogori do pola lule, a onda istresao u smeće i zavezao vreću i iznio van, a lulu odmah išao čistiti. Ne znam kako je uspio toliko me odbiti, ali eto, kao ni jedan drugi ni prije ni poslije. :-(

Slajs likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty26.02.21 23:48

mb vanila. povraćao sam od njega. bukvalno. i clan mi se gadi.

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty04.03.21 9:07

Kao teški početnik bez imalo iskustva NIKAD zapalit neću MB red ambroziju i vaniliju jer su ogavne, odvratne i zločeste. Zbog njih je pranje zubi 10dana bilo nevjerojatno bolno iskustvo i to nekoliko puta dnevno

bayro, Marko1980 and Sokreos like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty04.03.21 9:51

Marko1980 je napisao/la:
Erinmore Flake. Uh, naježim se.
Meni je Erinmore flake sasvim OK duhan.Baš si mi dao ideju da ga danas otvorim! Eto, koliko ljudi, toliko ukusa. 
A Erinmore Balkan Mixture je super medecina koju smo  [You must be registered and logged in to see this link.] i ja en gros kupovali kod herr Dreiera!  bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, Marko1980, Sokreos, Slajs and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1216
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty04.03.21 13:33

Meni je također Erinmore Flake prilično dobar jer mi paše taj topping! Nažalost, jako se brzo povuče, a tamo negdje nakon sredine lule Erinmore otpušta i veću količinu vitamina N, tako da mi je taj gubitak toppinga u kombinaciji s jačanjem nikotina, negativna karakteristika tog duhana.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty14.03.21 19:20

MB red ambrosia, jednom i nikad više... bolje da sam si onaj borić za auto nagurao u čube i zapalio... užaš nad užasima. Nijedan čeri-šeri duhan nije za mene.
[Vrh] Go down
GoranMisic
Prva lula
Prva lula
GoranMisic


Broj postova : 8
Join date : 18.03.2021
Age : 53
Lokacija : Surdulica

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty09.04.21 23:45

A kakvo mišljenje imate o Holger Danske sa okusom Burbona?
[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty10.04.21 10:16

Orlik: Club Mixture, Ashton: Gold rush, Davidoff: Blue mixture


Zadnja promjena: Ignoro; 25.04.21 15:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty25.04.21 12:58

babaq je napisao/la:
Mac Baren - Orginal Choice, nesto u tom duvanu mi muku cini
Evo da se i ja priključim raspravi. Kao početnik počeo sam a ovim duhanom. U početku je bilo sve dobro jer se radilo o upušavanju lule, pa su količine duhana bile manje, iako sam i tada primijetio da mi nešto smeta u tome duhanu. To sam pripisivao navikavanju na duhan, ali kada sam prvi puta napunio lulu do kraja, toliku sam mučninu dobio da sam morao pauzirati nekoliko dana. Nakon toga sam opet popušio punu lulu i opet me uhvatila mučnina, ne toliko kao i prvi puta. Danas sam otvorio Piccadilly Circus i napunio lulu i ništa od navedenog mi se ne događa. Baš uživam u duhanu. Očito kod nekih, kao i kod mene, Mac Baren Original Choice izaziva mučninu. Možda je kod mene problem u aromatičnim duhanima, ali to ću tek moći reći kada probam neki drugi aromatik.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 782
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty14.04.23 20:20

Ajde da ne ispadne da meni valjaju baš svi duhani koje sam popušio u dvije i pol godine lulaškog staža da se i ja izjasnim..Od cca 50ak duhana (što zbuksano / što uzorci) nikad, ali baš nikad više neću pušit HH Rusticu!!! Inače volim jače duhanske terapije ali za ovaj duhan je sreća da mi recimo, ne daj bože, nije bio prvi jer bi u startu bacio i lulu i sve u šunder! Svaka čast onome tko može probavit ovaj duhan, iako sam ful otporan ovaj mi je bio katastrofa...na pola lule sam mislio skočit do doxija da mi ispiše uputnicu za otorinca, a bogami i proktologa... 😂

Gredičar likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1216
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty15.04.23 11:46

Zanimljivo! Vidiš meni je Rustica bila dobar duhan, ali to je stvarno za jako malu lulu. Pored toga treba znati i pušiti taj duhan; tempo pušenja treba znatno prilagoditi. Opet meni nije bio neizdrživo nikotinski jak, ali me zato Bold Kentucky uništio i, primjerice, taj duhan više ne bih pušio, niti u maloj luli.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1234
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty15.04.23 11:58

Rusticu sam probao jednom samo. I tri puta sam prekidao jer mi je bilo muka. Na kraju sam ispraznio lulu. Ako se izuzme jačina, fin duhan. Definitivno treba, što Slajs kaže, prilagoditi se. A dodao bih i ojačati malo nikotinski. Traži trening.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty15.04.23 12:52

Orlik Mayflower nebi vise nikad i one aromatike McBaren visnja vanilija i tome slicno. Zapravo aromatike nit ne zelim probat, ako izuzmemo Salty Dogs Huber Golden Virginia i nesto na tom tragu. Ukratko aromatici su mi neukusni i smetaju mi svemu osim leđima

Polerouter and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty15.04.23 17:58

A, ima ih, ima....
Svi oni crni aromatizirani frčkavi danski užasi tipa "Holger Danske" i slično, pa zloglasni "Borkum Riff" koji mi je bio odličan u mojim lulaškim počecima jer za bolje nisam znao, pa još zloglasniji "Clan", onako fino tanko rezan taman da ti sprži jezik, srećom da sam se relativno brzo kao i većina navukao na engleske mješavine sa orijentalcima i latakijom.
No ne treba hrakati po aromaticima; ima ih odličnih - recimo crvena "Amphora", pa Dreierov "No 2" (zapravo Dan Tobacco "Da Vinci"), pa Mac Barenov "Stockton", koji je "karika koja nedostaje", tako da ne valja generalizirati.

Mnogi ne mogu smisliti "Ten Russians"  zbog navodno visoke koncentracije vitamina N- meni je recimo odličan!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 782
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty15.04.23 20:00

Ja od aromatika imam samo crvenu Amphoru, Original choice, i Borkum Riff original kojeg sam piknuo u Mađarskoj lani i od toga popušio ja mislim jednu lulu. A davnih dana sam uspio stući čak i vrećicu Clana..strahota, mislim da ga još ima pokoja benzinska.Glavno da Mac Barenovog Škota imam bez obzira kaj je svrstan među aromatike...Može mi falit bilo koji duhan na lageru ali Njegovo škotsko Veličanstvo nikako!

bayro likes this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2010
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty17.04.23 9:33

rusticu možeš koristit tako da dodajes male kolicine u duhane koji su ti slabi da im digneš razinu nikotina jer je okus neutralan pa ih nece puno izmijeniti.
probao sam rusticu kad je izasla i bila mi je prejaka kao i vecini normalnih ljudi, a okus mi nije nest impresivan i vuce na neku losu virginiju.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 986
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty03.01.24 22:40

leonhardy je napisao/la:
Ako niste probali  Captain Black  Grape....dotad sam mislio da su  nekakve ambrozije dno dna..ali taj grape me srušio...

Prije dosta godina je [You must be registered and logged in to see this link.] spomenuo Captain Black  Grape ja bih se samo na to nadovezao i rekao zašto samo Grape staviti na tu "ne hvala" listu, mislim da sva produkcija Kapetana Crnoga je za izbjegavanje. Nisam sve probao, srećom, ali jesam dva, na nesreću. Nikakav gubitak svima nama je nedostupnost tog Američkog Aromatika na EU tržištu.
Embarassed
Fascinantno je da u njih stoji kao jedan od najprodavanijih (barem tako Google kaže).
Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 171190064 pop
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Koje duhane nikad više ne biste probali?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jeste li probali ovaj duhan?
» Kada biste morali...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: