Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Koje duhane nikad više ne biste probali?

Go down 
+25
nick_praskaton
Ignoro
GoranMisic
PerB
ssekir75
Branislav
Slajs
Marko1980
Lodir
fra_Perica
G.S.Patton
Pantarei
Leo
leonhardy
Davorin
dado
Lakeman
oliohardi
Majka
Suspiria
imnik
wranjo123
kkurilj
babaq
bayro
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty04.01.24 9:50

Meni je samo žao prekrasnih lula koje Ameri trpaju taj grape! affraid

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 986
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty04.01.24 10:07

bayro je napisao/la:
Meni je samo žao prekrasnih lula koje Ameri trpaju taj grape! affraid

Ne samo taj, imam osjećaj da pored hrpe dobrih duhana imaju više smeća nego na ovoj strani Velike Bare?
Kao da je to puno manje regulirano što se tiče kvalitete.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty04.01.24 10:19

Mislim da to nema veze sa regulatornim odlukama, nego oni vole te gadosti slatke. Uostalom ni Švabe, koji su najveći pušači lule u Europama puše one strahote kao Sunday fantasy, Exclusive - Sherry& Cherry , Holger Danske i slično.
Očito mi Balkanci imamo bolje izgrađeni ukus od njih. Bez zezanja.

I da ponovim, nemam ništa protiv dobrog aromatika tipa zelene ili crvene Amphore ili Dreierovog "numer cvaj" - i sada je na mom stolu crvena Amphora koju rado zadimim s vremena na vrijeme. Nisam ortodoks, barem ne u ovom pitanju.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty04.01.24 10:33

Ima duhana koje ne bih nikad vise probao odnosno kupio ali nisu mi takve nezapamcene gadosti.
Doduse Borkum riff nisam nikad pusio a Captain Blacka cu  svakako probat jednom. Sad kad imam 5 kg duhana u rezervi nista nije strasno; strasno je kad nemas nista osim golden blenda, onda je katastrofa (necu ni to nikad probat)

1792 flake je duhan koji je npr stvarno jebeno jak i ne smije ga se staviti u veliku lulu, no taj tonqa bean okus, to crno cudoviste kentucky i virginia su jako fine - ali ja to ne mrem duze od 10 min pusit jer me ljulja ko na brodu.


Exclusiv Sherry i Cherry, moj prvi duhan, me skoro odvratio od pusenja lule ali to moze biti i od toga sto je dugo stajao, sto sam krivo punio lulu, sto sam prebrzo vukao, tko ce ga znat.
Vjerojatno ipak necu ponovno probati jer ima puno boljih.



Nekad je duhan los jer dugo stoji ili se pokvario ili je bila losa berba, rekao bih.

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty04.01.24 10:37

Da se malo nadovežem, uz HH Rusticu koju sam spomenuo prije tu bih još dodao Patriot Flake od Dan Tobacca i notorni Clan, a za Amere ništa čudno, oni su ovako i onako posebna sorta..

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koje duhane nikad više ne biste probali?   Koje duhane nikad više ne biste probali? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Koje duhane nikad više ne biste probali?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Jeste li probali ovaj duhan?
» Kada biste morali...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: