Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Kondenzat na vratu lule

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty09.01.19 22:36

Dobra vecer drago drustvo. Kako nazib teme kaze imam problem sa savinelicama 403 i 601. Znaci prilikom pusenja kondenzat izlazi na vratu lule di je usnik. Prije se to nije dogadalo nego evo zadnjih 10 pusenja, i to na obe. Nije sad da kapi ili tako nesto vec kad prodem rukom ili uhvatim za taj dio ostane kondenzat na prstima ili ruci pa nonstop moram brisati papirom lulu. Jeli zna neko o cemu je rijec i kako to zaustaviti?
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty10.01.19 0:45

jel ti grglja lula dok vučeš?

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty10.01.19 2:03

Nije. Bez ikakvog grgljanja nakon cca 30 min pusenja pocme pustati kondenzat na vratu. Proba da nije do duhana,nije... sa svakim ista prica.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty10.01.19 10:46

Vucko22 je napisao/la:
Dobra vecer drago drustvo. Kako nazib teme kaze imam problem sa savinelicama 403 i 601. Znaci prilikom pusenja kondenzat izlazi na vratu lule di je usnik. Prije se to nije dogadalo nego evo zadnjih 10 pusenja, i to na obe. Nije sad da kapi ili tako nesto vec kad prodem rukom ili uhvatim za taj dio ostane kondenzat na prstima ili ruci pa nonstop moram brisati papirom lulu. Jeli zna neko o cemu je rijec i kako to zaustaviti?

Otiso dihtung... lule - Kondenzat na vratu lule 171190064 lule - Kondenzat na vratu lule 171190064 lule - Kondenzat na vratu lule 171190064
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty10.01.19 14:40

To je do duhana - nema što drugo biti. Jedna je bentica, druga crkvenjara, dakle, mijenjaj duhan!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty10.01.19 14:50

bayro je napisao/la:
To je do duhana - nema što drugo biti. Jedna je bentica, druga crkvenjara, dakle, mijenjaj duhan!

Obe su crkvenjarke. Probao sam. Nightcap,capstan,navy fale,OC,plumcake i jos dosta njih sa svakim ista prica dok se s drugim lulama to ne desava. Imam ih godinu dana i nikad mi se to nije desavalo nego evo tek sad ovih zadnjih desetak pusenja. S tim da je pusena uvik jedna vrsta duhana iz njih.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty10.01.19 15:07

Ako nije do duhana, i nije do lule, onda je do pušača. Smile možda prebrzo pušiš...

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty10.01.19 17:28

Lakeman je napisao/la:
Ako nije do duhana, i nije do lule, onda je do pušača. [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] možda prebrzo pušiš...

Evo uspio rijesiti problem s pcelinjim voskom. Izgleda da je bilo do dihtunga kako je rekao patton :joy:
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty11.01.19 19:17

Vucko22 je napisao/la:
Lakeman je napisao/la:
Ako nije do duhana, i nije do lule, onda je do pušača. [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] možda prebrzo pušiš...

Evo uspio rijesiti problem s pcelinjim voskom. Izgleda da je bilo do dihtunga kako je rekao patton :joy:

A svi mislili da se ja zaj...vam lule - Kondenzat na vratu lule 2235064407
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty14.01.19 1:15

Ja sam taj problem imao sa svojm Stanwell crkvenjarom i isto rešio voskom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





lule - Kondenzat na vratu lule Empty
PostajNaslov: Re: Kondenzat na vratu lule   lule - Kondenzat na vratu lule Empty

[Vrh] Go down
 
Kondenzat na vratu lule
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Okretanje usnika u vratu lule?
» Rub lule
» Pad lule..
» Lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: