Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Jos jedan pozdrav iz Beograda :D

Go down 
+12
Leo
Beki
Suspiria
Davorin
G.S.Patton
Marko1980
Gillette
Horla
bayro
oliohardi
Ignoro
Barba
16 posters
Autor/icaPoruka
Barba
Prva lula
Prva lula
Barba


Broj postova : 2
Join date : 27.05.2019
Age : 35
Lokacija : Beograd

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 15:05

Pozdrav svima i evo da se i ja predstavim...
Zovem se Nemanja i zivim u Beogradu a inace sam iz malog grada Zajecara na istoku Srbije (nekima poznat po Gitarijadi a nekima po kasarni Wink ).
Oduvek mi je bilo zanimljivo videti ljude koji puse lule pa sam tako i ja resio da probam. Prvu lulu sam nabavio naravno preko interneta a kasnije sam kupio dve italijanske (neznam bas koje su jer je nekako nerazumno ono sto je utisnuto na njima osim ITALY). Probao sam uglavnom sve od onoga sto se kod nas od duvana moze naci a sada trenutno probam Captan Black koji je nov kod nas (bar ga ja do sada nisam video). Nisam ljubitelj mirisljavih tj. aromatizovanih duvana mada nije lose kad lepo mirise u prostoriji Smile. Vecinu stvari koje mi nisu bile bas jasne naravno procitao sam ovde jer u Zajecaru nisam imao koga da pitam. I tako posto me svasta u zivotu interesuje pozeleo sam da probam da sam napravim lulu. Sada sam u procesu usavrsavanja rada, odabira alata i materijala itd jer uglavnom sve radim rucno. Naravno da sam se konsultovao sa gospodinom Davorinom i evo i ovde javno mu se zahvaljujem na savetima Wink . Sta ce od svega toga biti pitanje je vremena ali eto kao hobi ubijam vreme.
Da ne duzim vise, super je mesto , mnogo toga moze da se nauci i drago mi je da postoji ovako nesto za sve koji zele da se oprobaju u pusenju lule.
Toliko za sada... Ziveli
[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 15:40

Barba živia... lula
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 16:17

Dobro dosao i samo napred korak po korak
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 17:20

Dobro ti nama došao! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 18:12

Dobrodošao, Zaječarac;)))
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 20:12

Уелкам ! puffy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 20:52

Gillette je napisao/la:
Уелкам  ! puffy

Gilette, na ovom forumu postoji jedno pravilo; a to je da svatko piše svojim jezikom, po miloj volji.
No s obzirom na činjenicu da imamo dosta mladih članova koji ne znaju ćirilicu, pismo foruma je latinica.
Molim te da se toga držiš.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 22:17

bayro je napisao/la:
Gillette je napisao/la:
Уелкам  ! puffy

Gilette, na ovom forumu postoji jedno pravilo; a to je da svatko piše svojim jezikom, po miloj volji.
No s obzirom na činjenicu da imamo dosta mladih članova koji ne znaju ćirilicu, pismo foruma je latinica.
Molim te da se toga držiš.

naravno bayro, sve ok, samo teško da ovaj mlađi član ne zna ćirilicu s obzirom da je iz Zaječara, right? gentleman

[Vrh] Go down
Barba
Prva lula
Prva lula
Barba


Broj postova : 2
Join date : 27.05.2019
Age : 35
Lokacija : Beograd

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 22:26

Znam ja brate cirilicu ali ipak je ovo HR forum i slazem se sa bayrom da ipak trebamo postovati neka pravila ipak smo mi ovde manjina Smile A i latinica se koristi u celom svetu tako da... sve ok...
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty01.06.19 22:36

Barba je napisao/la:
Znam ja brate cirilicu ali ipak je ovo HR forum i slazem se sa bayrom da ipak trebamo postovati neka pravila ipak smo mi ovde manjina Smile A i latinica se koristi u celom svetu tako da... sve ok...

Naravno bre.. ja i inače pišem latinicom uvek, pa i na ovom forumu i svuda, to je i bayro mogao da vidi do sada po mojim postovima (ovo je bila samo jedna reč), nego eto zezanje ko zezanje, nećemo da pravimo od buve slona sada cyclops
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty02.06.19 7:52

Pozdrav!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty02.06.19 9:15

Dobro ti nam dosao!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty02.06.19 10:25

Gillette je napisao/la:

Naravno bre.. ja i inače pišem latinicom uvek, pa i na ovom forumu i svuda, to je i bayro mogao da vidi do sada po mojim postovima (ovo je bila samo jedna reč), nego eto zezanje ko zezanje, nećemo da pravimo od buve slona sada cyclops

Nitko ovdje nije manjina da odmah budemo na čistu s tim. Svi smo mi braća po luli.
Ja osobno i starije generacije (koje se doduše pomalo gase What a Face ) znamo ćirilicu i čitamo ju bez problema, kao i latinicu.
Meni je časni Imnik slao knjige iz BG na ćirilici, nema problema, ali mlade generacije u Hrvatskoj je jednostavno ne znaju, niti su je imali prilike naučiti . To je jednostavno tako. Da je to dobro - nije, jer će se pogubiti i u Rusiji i u Bugarskoj i Makedoniji i u Srbiji.
Prema tome, nema ni buha ni slonova elephant , samo dalje u revijalnom tonu. Jos jedan pozdrav iz Beograda :D 905071718

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty02.06.19 11:07

Tako je Bayro!

potpis: "posljednji pionir" koji je do neki dan mislio da s djetetom "uči" ruski dok gleda Mašu i medvjeda, sve dok mi kolega Ukrajinac na poslu nije rekao da je to ukrajinski crtić. :-)
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty02.06.19 11:23

Masa i medvjed je ruski crtic, a ne ukrajinski, tako da slobodno gledas, Marko lol!

al sad smo vec debelo Off topic
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty02.06.19 21:53

Dobrodošao, a sada mi je lakše kad znam da je Ruski Jos jedan pozdrav iz Beograda :D 2235064407
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty02.06.19 22:22

Dobro dosao!
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty03.06.19 0:45

Dobro dosao!
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty03.06.19 9:33

Bok!
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty03.06.19 12:27

Davorin je napisao/la:
Dobrodošao, a sada mi je lakše kad znam da je Ruski Jos jedan pozdrav iz Beograda :D 2235064407

Uvijek na usluzi gentleman
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 846
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty03.06.19 20:51

Pozdrav!
[Vrh] Go down
tonći62
Prva lula
Prva lula
tonći62


Broj postova : 98
Join date : 10.06.2017
Age : 60
Lokacija : Kaštel Štafilić Kaštela

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty05.06.19 0:33

Pozdrav!
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty23.06.19 9:34

Pozdrav
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty24.06.19 21:36

Pozdrav!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty
PostajNaslov: Re: Jos jedan pozdrav iz Beograda :D   Jos jedan pozdrav iz Beograda :D Empty

[Vrh] Go down
 
Jos jedan pozdrav iz Beograda :D
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav iz Beograda
» Pozdrav iz beograda!
» Pozdrav iz Beograda
» Pozdrav iz Beograda!
» Pozdrav iz Beograda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Za nove korisnike :: Upoznavanje & predstavljanje-
Forum(o)Bir: