Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Smokingpipes

Go down 
+49
dovlaxx
fra_Perica
TheDude
imnik
Mr.Holmes
Pantarei
SašaZg
oliohardi
Sunka
dado
wranjo123
sr_ki
G.S.Patton
Lakeman
bluetrain
jam.hadar
Zupnik
Vander
ivek
Stole
nemesis
chulaf
Yolo1234
picipl
Suspiria
Morf
Rakija
paludamentum
svigi
Tomo1978
jaky1
fićo
Sarmageddon
gstaraz
Keko
Leo
kamarad igorrr
sinus
Elvis Beba
Lodir
foksieloy
zammboni
LenkoSmrk
Marin Split
Matko
Antiša
dean
bayro
Davorin
53 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty05.06.08 21:25

Krunek, imaš li koji novi upit/odgovor od SP? Kod mene kao i uvijek tišina, čekam 8 tjedana ( sada za par dana ) da napadnem.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty05.06.08 21:59

Danas sam pricao Mauro o problemima sa SP. Ovdje u Italiji, problem nestalih i nikad pristiglih posiljki 99% je vezan uz dugoprste carinike.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty05.06.08 22:12

Davorin je napisao/la:
Krunek, imaš li koji novi upit/odgovor od SP? Kod mene kao i uvijek tišina, čekam 8 tjedana ( sada za par dana ) da napadnem.

ZA sada ništa, odvgor na upit što nakon osam tjedana nisam dobio.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 8:10

Evo danas sam im još jedan mail poslao, tek toliko da ne zaborave na mene.
Sad si već polako razmišljam da ih nazovem.

Telephone:

* Local/International: (843) 281-9304
* Toll Free: (888) 366-0345
* Fax: (877) 800-9407

No pošto su me već lagano otepli sa odgovorom da je sasvim normalno da pošiljka putuje osam tjedana, još ću se malo strpjeti. Davorine, ti si već jako blizu (ili čak već i više) tom roku razmisli malo i o toj mogućnosti.
Ovo sa mailovima je pušiona, treba njih direktno nazvati, malo vikati pa da vidimo što će onda reći. Ako moja pipa ne dođe u tih osam tjedana, zvati ću ih svaki dan.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 9:21

Da blizu sam, za par dana će biti 8 tjedana. Mislim da je isti efekt zvati i slati mailove, tj. slab. Neznam vidjeti ću. Oni su, koliko sam pogledao, 6 sati iza nas.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 9:44

Ni sam više ne znam što napraviti, no nekako mi se čini da bi možda drukčije reagirali na živu riječ.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 10:24

A da im napišeš nešto u desetercu, pa lagano uz gusle! Popustili bi, garantiram!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 10:28

Ono što je Branko sinoć napisao o dugoprstim carinicima isto treba uzeti u obzir.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 10:33

Mukini je napisao/la:
Ono što je Branko sinoć napisao o dugoprstim carinicima isto treba uzeti u obzir.

Ne vjerujem da SP-ovci nisu poslali lulu, ali mislim da bi oni trebali odgovarati za pošiljku sve dok primatelj ne potpiše da primio paket.

A ništa, ako se na forumu uskoro pojavi carinik koji u kolekciji ima jednu meericu i jednu savinellicu znati ćemo kome kucati na vrata. šokre4
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 10:37

Ma sve stoji..možemo nagađati do besvjesti,no činjenica je da lula nema,da su iz SP-a vrlo bezobrazni i da je to sve velika pušiona!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 11:18

Samo da podsjetim, rijec je bila o ovdasnjim drzavnim sluzbenicima...kakvi su nasi ne znam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 11:20

Jedan pošteniji od drugoga. break
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 11:45

Pošto imam neke veze na pošti, prema broju pošiljke koji su dali u SP, ta pošiljka nije ušla u Hrvatsku. To bi značilo da je na putu dobila noge. Istina broj pošiljke, se može provjeriti na USPS, samo nigdije ne piše da je to pošiljka koja je upućena na moju adresu, a i pouzdanost naše pošte je upitna. Ukratko pušiona. Možda bolje zaboraviti i ne gristi se previše. žalosno je što je to meerica unikat, takve ni prije; a ni u ovih 8 tjedana, nisam vidio na netu. Ostaje još samo ono što je Bayro preporučio.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty06.06.08 12:41

Stojim na dispoziciji. šokre4
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 10:59

Dakle, saga se privela kraju. Ipak su SP bili čisti, i ja im se ovim putem ispričavam :-))) Moš misliti kako čitaju ovaj forum. Danas je poštar donio paket, 8 tjedana i jedan dan!!!. Naša vajna carina mi je zaračunala sva davanja cca 240 kn i konačno sam došao u posjed lule. Kako sam očito krivo optužio gospodu iz SP, danas ću prema pravilima Opus Deia, provesti u postu, meditaciji i samobičevanju. Kruno drži se, Brkata i Mile carinik su arhitipovi, nema problema gdje će se nači, dobiti češ lulu.... jednog dana. Najbolja je naša pošta koja nema pojma da je pošiljka opće došla u Hrvatsku i da čuči na carinskom skladištu. Ipak smo banana država. Što se same lule tiče, Bayro je u pravu. Dok nevidiš i opipaš zaboravi..... Na slici je izgledala ipak drugačije. Mislim da mi je ipak ovo zadnja internet akvizicija. Slike ću baciti popodne na forum.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 11:02

Baš mi je drago da je tvoj slučaj sretno završio!

Kod mene poštara s paketom još nema! Danas je 37. dan od narudžbe.


Zadnja promjena: kkurilj; 09.06.08 11:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 11:04

Ne uzbuđuj se, ako što su rekli 8 tjedan i još malo i tu je..... Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 11:05

Strpljen - spašen. No čekanje je za mene pravo mučenje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 11:19

Kod SP-ovaca mi jako smeta to što ne odgovaraju na mailove. Poslao sam im prošli tjedan jedan mail - nema odgovora, pa sam danas opet posalo i napisao im da sam prlično nezadovoljan i pomalo ljut na takvo ignoriranje.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 11:33

Već su navikli na napade bijesnih kupaca.... Danas ću im poslati da je lula stigla. Baš me zanima hoće li odgovoriti. Izgleda da kompletno zakašnjenje ipak ide na račun naše carine.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 15:11

Glavno da je stigla i sad što prije zaboravi taj jad i uzrujavanje cheers
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 15:33

Već jesam, spremam se zadimiti :-))) Nešto po vašoj mjeri, unutra stane onako od oka, 15 gr duhana. :-))) pogledaj sliku pa će ti biti jasno.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 16:23

Aleluja! Ovo mi je prva lijepa vijest ovog odvratnog ponedjeljka! Baš mi je drago zbog tebe! I nikad više preko interneta! :primitive2:
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 18:19

Never more... kao što gavran reče...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty09.06.08 20:19

No, sad si bogatiji za jedno osebujno iskustvo! Za carinu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 3 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Smokingpipes EU
» Web shop: Pipesandcigars
» Web shop: Just For Him
» Pipe-shop.net

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: