Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Golden Blend's No 2

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Branedelux
Prva lula
Prva lula
Branedelux


Broj postova : 18
Join date : 11.11.2015
Age : 30
Lokacija : Hrvatska

Golden Blend's No 2 Empty
PostajNaslov: Golden Blend's No 2   Golden Blend's No 2 Empty21.11.23 20:36

Evo i moja prva recenzija potaknuta lošim iskustvom.
Prije cca tjedan dana u Osijeku sam kupio par duhana, među 4 ukupno je bio i ovaj 'No 2'. Prilikom otvaranja vrećice osjeti se miris likera od višnje, malo prejak, čak i opor miris. I tako svaki put kad kupim neki duhan u vrećici odmah ide u staklenku, prilikom prebacivanja iz jednog u drugo odmah uzmem lulu, jer me privuko taj slatkasti mirsi višnjinog likera, napunim pola lule da probam nabrzaka.
Pripaljivanje i onda jedna velika šamarčina od 14 bačenih eura na ovaj duhan, okusom na nešto najodvratnije što sam probao od duhana, rekoh ajd, pojeo sam čokoladicu, nisam dobro isprao usta pa ta kombinacija ne paše, isperem sve, i ponovno kad ono isto sve, pa treći, četvrti.....10-ti put, ma katastrofa. Prvo što mi je palo na pamet je da je netko liker od višnje izlio na prepečeni šećer, skuhao, pomješao i izlio na duhan. Od obećavajućeg početka do neslavnog završetka. Tko hoće prodajem duhan i staklenku, sve skupa nek ide iz moj butike.

bayro, Polerouter, Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Golden Blend's No 2 Empty
PostajNaslov: Re: Golden Blend's No 2   Golden Blend's No 2 Empty22.11.23 8:31

Nisi okačio foku, no pretpostavljam da se radi o onom crvenom užasu  od Dan Tobacca. - sherry - cherry - kurac - palac.
Pa ti moraš prodati i stan u kome si tu glicerinsku strahotu pušio. I to ispod cijene. Shocked

Razumijem da si još mlad i razvoju, ali smo  valjda tisuću puta na ovom forumu napisali (ne ulazeći u osobne
preferencije svakog od nas!) da te  aromatske glicerinske strahote treba izbjegavati u širokom luku, jer to nema veze s duhanom, nego s kemijskom industrijom.
No, svaka škola se plaća, još si jeftino i prošao; dobio si doživotnu lekciju za 14 eura, što držim jeftinom školarinom!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Polerouter, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
 
Golden Blend's No 2
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» W.O. Larsen: Golden Dream
» Golden Gate lule
» MacBaren: Golden Ambrosia
» Orlik: Golden Sliced
» Jeste li probali ovaj duhan?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: