Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 976
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty
PostajNaslov: Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator   Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty14.04.24 14:44

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pretpostavljam da taj destilator radi samo na Brigham lulama? To je neka Kanadska firma, ali ima ih na CigarWorld-u u Europi .
Zanima me dali je netko nekad koristio taj destilator, jer nije filter, samo dodatna cijev od drveta kroz koju prolazi dim i navodno pomaže ukusu i da ne grize jezik? Naletio slučajno na internetu, pa da pitam po forumu.
gentleman
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 781
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty
PostajNaslov: Re: Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator   Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty14.04.24 15:37

gentleman
Nemam iskustva s njima ali po onome što sam čitao navodno upija većinu kondenzata koji se stvara prilikom pušenja. Neki su čak pisali da taj  jedan "rock maple insert"  koriste i preko nekoliko puta jer se kao može ispirati u alkoholu. Ja sam ipak malo skeptičan u vezi njih jer ako je ova kapica na njima metalna ne znam koliko je to dobro. I da, kolko sam vidio primjenjuju se samo za Brighamove lule..Uzeo sam nedavno Brighamove čistače sa SPa sa malo grubljim čekinjama i odlični su za izribati vrat i žarnicu lule iako imam set od 12 četkica za to ali su one nešto mekše..

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2009
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty
PostajNaslov: Re: Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator   Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty15.04.24 8:38

koliko znam to ide samo u njihove lule..sjecam se da sam negdje davno citao da su ih ljudi sami preuređivali jer bi se loše pušile...mislim da ih buše puno tanje nego ostale firme pa da dodatno kondenziraju. doduse, to objasnjava zasto imaju filtere za skupljanje kondenzata lol!

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty
PostajNaslov: Re: Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator   Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty15.04.24 9:19

Kakvih se sve gluposti neće dosjetiti.....

Inače za ovo čudo prvi put čujem. Nisam školovala....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty
PostajNaslov: Re: Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator   Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator Empty

[Vrh] Go down
 
Brigham Pipe Filter Rock Maple Distillator
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sutliff Private Stock: Maple Street
» Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe
» Filter, da ili ne?
» Filter za lulu
» filter; da ili ne argumenti za i protiv

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: