Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum Empty
PostajNaslov: Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum   Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum Empty23.11.08 10:46

Dobio sam jučer na degustaciju pa si mislim da bi i mogao napisati nešto o tome.

Duhan je dosta vlažan i iz vrećice miriši kako se i zove. Aroma putra se osjeća i kroz pušenje, što me je iznenadilo. Ima jako fini room note. Za pušenje mi je bio dosta blag sa nedorečenom aromom, nešto mi tu fali al ne bih još znao reći što. Da ne fali vjerojatno bi se pokvario room note Smile Mislim da je blendan sa tim ciljem, slično kao Holger Danske. Mislim da je kvaliteta duhana dobra ali glavna zamjerka mi je da dosta vruće gori i naporan je za jezik. Možda bi se to riješilo sa sušenjem kao kod mac barenovih duhana. Potrudio sam se popušiti ga bar trećinu lule da vidim kako se aroma razvija i išlo je na bolje al zbog kurenja jezika sam ipak odustao, bacio donju trećinu lule i prešao na omiljeni mi Royalty.

Za razliku od Royaltya ima dosta grde Smoking kills i Smoking causes fatal lung cancer naljepnice koje se mogu i skinuti. lol!

Šalu na stranu mislim da je to jedan od duhana koje bi ljubitelji aromatika mogli dosta cijeniti ako se to pečenje da nekako riješiti ili ako imaju dobro utrenirani jezik.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17151
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum Empty
PostajNaslov: Re: Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum   Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum Empty23.11.08 10:48

Koji je to od tih Sašinih krasota? Onaj u žutoj vrećici ili u sivoj? Ako preživiš i onaj u sivoj - e onda si pravi hadžija i odlikaš! bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum Empty
PostajNaslov: Re: Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum   Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum Empty23.11.08 10:52

<--- fakat me peče silent , al sam i bacio filter Very Happy


Žuta, zapravo narančasta vrećica.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum Empty
PostajNaslov: Re: Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum   Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum Empty

[Vrh] Go down
 
Backwoods: Mild All Natural Buttered Rum
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dunhill: Ultra Mild
» Jeste li probali ovaj duhan?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: