Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...

Go down 
+4
ssekir75
Antiša
Davorin
bayro
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty21.01.10 17:25

Grga ti je najbolji P.R. kojeg si mogao zamisliti! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty21.01.10 19:05

Mijenjaj struku Davorine!!! Laughing

Batali poso' i u pipe maker-e!!!! hehehe

A imam i ja jedan upit za tebe, ali o tome kada, jednom, navratim do kluba!!!

:-)
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty21.01.10 19:48

Davorin je napisao/la:
grga poćeti ću te mrziti Very Happy , od kako se stranica pojavila ( a ima dva dana ) došlo mi je dvadeset i jedan upit... ( najudaljeniji je Argentina ) pa tko će svim tima ljudima ( pristojno ) odgovoriti... znači ovaj vikend nema do Osijeka nego odgovoram na mailove Smile Sreća da ima i prijenosnog interneta Smile

Rekao sam ti da naostris nozeve, pile, turpije, svrdla i ostalo, stisnes zube i gas u radionu!
Vidio sam ja sto ce se dogoditi prvih sat vremena nakon sto sam prezentirao The Calabashicu i ostale sestre po morti.
Very Happy

Nemoj reci da nisi bio upozoren.
Very Happy

P.S. na tekstu koji je na Pipedii sam ispravio par tipfellera, trebalo bi to uciniti i na samoj stranici, ipak ce izgledati ozbiljnije. Reci Damiru neka samo copy-pastea taj tekst tamo i to je to.
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty21.01.10 20:37

Sređeno
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty21.01.10 20:59

Damir je napisao/la:
Sređeno

Ziv bio!
Wink
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty21.01.10 21:54

"e tako se to radi! kratko ali jebitacno!" Twisted Evil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty22.01.10 0:19

I tako ode večeras prva pipa i to za Argentinu! Za cijenu ne pitajte! cheers

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty22.01.10 0:27

prvo pa musko! mada bi mi licno bilo draze da je otisla u australiju - bukvalno na drugi kraj sveta Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty22.01.10 0:35

bayro je napisao/la:
I tako ode večeras prva pipa i to za Argentinu! Za cijenu ne pitajte! cheers

Cijena je kao i za namjestaj od morte, prikladna.
Very Happy

Kako rece Papa Štrumf, neka placa truli zapad, oni imaju!
Twisted Evil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty22.01.10 0:46

Argentina je više "truli jug" ali nema veze, to je to! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty22.01.10 0:55

Sve sto nije istocno od nas je "truli zapad"!

Very Happy
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty22.01.10 1:18

umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty22.01.10 9:35

savate je napisao/la:
Mijenjaj struku Davorine!!! Laughing

Batali poso' i u pipe maker-e!!!! hehehe

A imam i ja jedan upit za tebe, ali o tome kada, jednom, navratim do kluba!!!

:-)


Pa navrati, slijedeće je druženje u Ponedjeljak, a kako se biznis u Cro razvija... vjerovatno ću i bataliti posao Very Happy
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty22.01.10 9:42

Morati ću očiti početi brusiti alat.... Very Happy ... ma uvijek isti problem. Time is NOT on my side.... otišla je jedna i u bratski Sovjetski savez.... ali nije za javnost,,, ima nas lulaša na vrlo moćnim mjestima u svijetu..... Laughing
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 10:55

He he otišla još jedna..... Što me čudi, ima interesa i za moj vrijes i maslinu.... pa barem toga ima na svijetu. Najbolji je Amer, koji odmah hoće cijelu kolekciju, sve boje morte i jednu maslinu..... Nije se ni štrecnuo na cijenu.... istina nešto moram napraviti po narudžbi... znači postajem plaćenik Sad Tko bi rekao da je New York pipe klub toliko velik..... još nas ima......
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 10:57

i još nešto.... večini se sviđa moja filozofija velikih lula, žarnica da stane duhana pa da na miru pušiš koji sat....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 10:58

Reko sam ti!!! Moraš ozbiljno razmisliti o promociji Lula!! Kako manager, s obzirom na tvoje iskustvo, siguran sam da si svijestan da se kavlitetne stvari nemogu raditi polovično!! Ili čitavo pakovanje, sa srebrnim papirićima, celofanom i mašnom,.. ili ništa!!!

:-)
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 11:00

O tome ćemo svemu danas u klubu uz luličak razglabati mladi Ratkay! Ima tema za razgovor - ima! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 11:02

Potpuno si u pravu... za Rusiju sam morao pisati certifikat na "pergamentu".... nema polovičnih rješenja.... Dapače, mislim da ću početi proizvodnju i ukrasnih kutija od morte, pa kada je bal...... Stalci su već u pripremi Very Happy
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 11:08

Upravo sam si to vrtio u glavi!! Evo pijuckam kavicu, pušim lulu i vrtim filmove!!! :-)

Od nekog, možda manje kvalitetnog komada morte, napravi se kutija!!

Lule su luksuzna roba, šta god mi milsili..... treba ih tako i prezentirati!! :-)
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 13:14

Hihihihi!
Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 13:25

Grga, samo se ti ceri! Sve je ovo tvoje maslo đilkošu jedan! Very Happy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 14:17

hm, ljudi sa zale kad im roba ne ide, a Papa Štrumf se zali kad ide. sta nije kako treba? scratch
ma samo nek ide, ko je spreman da izbroji cifru ima prava malo i da zakera Very Happy a lepo pakovanje je i znak postovanja kupca (sta ces,nije kao nekad u dragom nam CCCP-u Rolling Eyes )
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty25.01.10 14:25

bayro je napisao/la:
Grga, samo se ti ceri! Sve je ovo tvoje maslo đilkošu jedan! Very Happy

Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty29.01.10 0:35

Papa Štrumf, sorry, opet sam radio na svoju ruku, eto, dospio si (i) u [You must be registered and logged in to see this link.] drustvo.
silent

P.S. nisam ja, cika Scott je sve napravio.
Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: