Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Internet narudzbe u (n)ovoj godini?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty12.02.10 9:31

Da li je itko od cijenjene gospode s foruma narucivao ista od duhana u 2010-oj, da li su se mozda promijenila pravila igre sto se tice nasih dragih sakupljaca haraca ili je sve po starom?
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty12.02.10 19:30

ne vjerujem da je po starom---- biti će još gore. Država će probati isisati i krvu plazmu svojim podanicima
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty12.02.10 20:05

Mislim da su oni već puno ranije dobili direktivu "oderi raju po džepu"!!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty12.02.10 20:32

Dakle - pokrij se kolik ti je guber! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty12.02.10 20:34

škakljivo ali istinito... ubrzo će oni koji primaju IKAKVU plaču biti sretni......
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty12.02.10 20:53

ajd da ne idemo u politiku, ali mislim da i kod vas i kod nas uskoro moze doci do nekakve "seljacke bune" ako se nesto ne promeni (u sta cisto sumnjam) Evil or Very Mad kad se nema onda se nema, a ne ovako - za njih ima a za nas sipak...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 0:30

Znaci, nitko nije nista narucivao?
lol!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 10:21

izgleda...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:01

Nitko! Snalazimo se sa "domaćim resursima"! Kriza je...

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:05

Ja bih prije rekao da je u pitanju trosenje starih zaliha koje ste navukli kao hrcci.
Very Happy

Sljedeci mjesec cemo vidjeti, netko mora probiti led.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:10

To nije istina! Eto, ja kroz pola sata idem do Goge u kupovinu. Nemam sve sastojke potrebne za "Orthodox mixture No 2"! A možda još nešto ubodem, recimo Savinellijev English mixture koji mi je Savate otkrio i koji mi je odličan! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:14

Ubodi i jedan Plumcake ali SAMO ukoliko hoces uzeti novac za njega.

Pogledaj mi molim te i koliko kostaju oni mali humidori, sve mi se zivo ovdje posusilo, pas mater.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:23

Pogledati ću. Budi bez brige! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:26

Probaj neke od metoda sa vlaženjem, nadaleko opisane na nekom od topica!! Ja nisam imao problema sa sušenjem. Ali skužio sam da su mi neki duhani "slađi" ako su malo vlažniji, u principu oni koji imaju dosta cavendisha (Black Ambrosia, Sunday Fantasy), pa ih znam poškropiti sa par kapljica vode!!?? U ikei sam si ubo veliku staklenku sa čepom koji dobro brtvi i u njemu držim duhane koji nisu u limenkama!!

:-)
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:36

Ja sam pre neki dan narucio kod Richa, pa cekam da vidimo kako ce proci. Da li ovi nasi Kerberi od carinika imaju misloti za jednu malu narudzbinu ili ce mi odrati kozu s ledja.
Najradije bi ih preventivno Za carinu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:42

Ajde, bas me zanima sto ce biti, iako Srbija nije mjerilo za ovo ovdje...
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 11:59

Znam da nije merilo, no kako mafija radi bratstvo-jedinstveno, mozda i carnine saradjuju u svojim zlodelima prema jadnim pusacima lula.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 12:05

Tu se slazem u potpunosti, cilj im je isti.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 18:02

Svim carinama bez obzira na vjeru, rasu ili ideologiju je cilj isti; "oderi gdje možeš"!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty13.02.10 18:24

Da dodam na njihov cilj i ono "napusni drzavnu kasu, ali i svoj dzep kad god mozes"
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty14.02.10 0:12

srbija nije merilo za bilo sta osim za seljacizam, ovde te sa lulom gledaju ko jupiterijanca Shocked
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty19.02.10 11:37

Molim da mi netko kaže dali se plaća carina na vrijednost duhana (naručenog preko interneta) ispod 300 (tristo) kn? Dali je netko naručivao duvan preko "Just for him" i kako je bilo?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty15.09.10 2:09

Dakle,jel se naručuje štogod. Vidio po forumu da se puše neke mješavine kojih baš i nema kod nas pa onda jesu li to stare zalihe ili ste se ipak odvazili na uvoz.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty15.09.10 8:27

Još uvijek smo na starim zalihama; ponekad se ode do Šentilja ili Fernetiča po Dunhill, ili netko tko ide u Austriju donese koju vrećicu, ali i toga je sve manje... Crying or Very sad
Nisam kod svog omiljenog austrijskog lopova herr Dreiera bio od siječnja, što je apsolutno skandalozno!
Mislim da je Grga nešto naručivao, pa neka se on oglasi!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty15.09.10 11:31

Nope, nista ovdje nije pristizalo otkako sam se vratio iz Kenjade...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty
PostajNaslov: Re: Internet narudzbe u (n)ovoj godini?   Internet narudzbe u (n)ovoj godini? Empty

[Vrh] Go down
 
Internet narudzbe u (n)ovoj godini?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» sto mislite o ovoj luli?
» Internet kupovina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: