Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Havana Cigar Shop Rijeka

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty22.01.08 20:41

Već je netko pisao o Havana Cigar Shopu u Rijeci pa sam se danas odlučio da posjeti to čudo.
Osim bezbroj vrsta cigara i cigarilosa ima nekih tridesetak lula(Lorenzo, Stanwell, Danish club i Butz Choquin). Prema Zagrebu čini mi se da je cijena lula ipak nešto povoljnija. Tako da se cijene kreću od 199 kn do 1200kn.
Eh sada najzanimljivije od duhana osim standarda Orginal Choice itd… imaju i Davidoff Green mix, Blue mix, Red mix(63kn), Davidoff Flake Medallions (90kn). Kaže čovjek da inače imaju kompletan program Davidoff duhana.
Od pribora imaju nožića, torbica, upaljača za lule itd….
Uglavnom naprema Zg shopoima ovaj me oduševio od ponude do uređenja i pristupačnosti vlasnika i dečka koji radi tamo. cheers
Malo sam u žurbi bio pa nisam uspio sve detaljnije izviditi ali i to ću uskoro. bounce
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty22.01.08 22:17

To ti je ista firma "Camelot" koja druži i Havana shop u Zagrebu. Očito vlasnici drže do svoje reputacije i to je savim O.K. No, gdje je to u Rijeci točno? Naime, dobro znam Rijeku, možda se koji dan zaletim. farao
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty22.01.08 22:47

Točno Trpimirova 5. Iliti na Žabici, 50 metara od autobusnog kolodvora u smjeru korza.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty22.01.08 22:51

Hvala na informaciji. Dakle, parkiram se na onom velikom parkingu na Rječini i laganini prema Korzu... Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty22.01.08 23:07

Pa možeš i tamo. Rijeka je koma što se tiče parkinga pa ako ne znaš gdje tražiti bolje ići na sigurno. Mislim da je tamo neograničen parking 3kn. Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty22.01.08 23:13

Znam. No, nije niti Rijeka baš golema, ostaviti ću auto negdje pored svoje bivše vojarne na Trsatu, pa se lagano prošetati. (ili sjesti na jedinicu)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty22.01.08 23:27

a po kojima su cijenama kreću cigare
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty22.01.08 23:35

E to ti je najbolje. Lagano sa Trsata do dolje imaš pola 15min max.

Baš nisam previše gledao cigare ali ono što se sjećam
Cohiba Siglo 65 kn
Montecristo 60 kn
Davidoff Robusto 17 kn
Romeo Y Julieta - 35 kn
Cijena su ti otprilike.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty11.01.11 15:09

jel ta trgovina jos uvijek postoji??
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty11.01.11 18:51

Mislim da je više nema, iako bih volio da me netko ispravi. Nedavno sam protrčao tim dijelom Rijeke tražeći duhan, ali nisam uspio naći taj establishment. Možda su se samo preselili?
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty11.01.11 22:30

dečki pogledajte datume postova koje komentirate Cool
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty11.01.11 22:32

vidio sam, zato sam i pitao jer nisam primjetio tu trgovinu, a i ne prolazim bas cesto centrom, vise se zadrzavam na zapadnom dijelu!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty14.01.11 10:49

Pa za post je dugo vremena, ali za privredni subjekt ne bi trebalo biti. Zapravo, s obzirom na našu ekonomiju očito da sam u krivu... Uostalom, čini mi se boljim da povremeno oživimo pokoju "mrtvu" temu nego da za svako pitanje otvaramo novu. Dakle, gdje kupovati u Rijeci osim Tower centra?
confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty14.01.11 11:10

Havana Cigar Shopa nema već neko vrijeme u Rijeci. Što se towera tiče, bio sam prije par dana. Dućan iNovine na predzadnjem katu ima nešto aromatika i dosta pribora za lule po povoljnim cijenama (tamper 25kn, čistači 12 ili 18kn itd.). Od lula su ostale samo neke jeftinije, mislim po nekih 170kn. Imali su i jednu lijepu Peterson lulu za 455kn, ali ta je otišla meni. Churchill na zadnjem katu ima Savinelli lule od 699kn do dobrahno iznad 1000kn, uglavnom nekih 6 ili 7 komada. Najjeftiniji tamper je oko 170kn i imaju torbicu za 699kn, pa tko voli...
Od duhana imaju nešto od aromatika i nešto od Savinellia, a najviše mi se tamo sviđa Savinelli English Mixture za nekih 64kn.
Od drugih mjesta što znam su trgovine iNovine na Korzu ispod Bonavie. Tamo imaju Mac Baren duhane (Navy Flake - 46kn), nešto Peterson aromatika i sve ostale uobičajene. Nisam vidio nikakve lule, ali možda imaju koju kamo ispod pulta, uglavnom trebalo bi pitat.

To je ono što ja znam za Rijeku.


Zadnja promjena: Kristian; 14.01.11 23:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty14.01.11 11:55

Bravo, vidio sam tu Petersonku, lijepo... Uživaj u njoj! Vrlo ljubazna teta u tome dućanu (iNovine, Tower), stvarno se potrudila zadnji put kada sam bio tamo (iako nisam veliki potrošač). Nije puno ali čovjeka veseli! BTW, u Kauflandu ima nešto aromatika i Savinelli duhana. Offtopic/bizarno: tamo sam vidio i duhan (pretpostavljam za motanje) u crvenoj vrećici sa natpisom "Tito" i prikladnom grafikom...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty15.01.11 0:36

Mene isto zanima ako netko zna još koju lokaciju u Rijeci.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Havana Cigar Shop Rijeka Empty
PostajNaslov: Re: Havana Cigar Shop Rijeka   Havana Cigar Shop Rijeka Empty

[Vrh] Go down
 
Havana Cigar Shop Rijeka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Zagrebu
» Cigar shop u Masarykovoj
» Cigar shop Churchill otvoren u Arena Centru
» Rijeka
» Briar cigar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: