Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty25.02.12 20:01

ne nadaj se previse. to ce biti standardna legalna ponuda, a banovo brdo je ipak poprilicno daleko da bi neki specijalizovan lokal imao promet. mada, ko zna...
[Vrh] Go down
Alanon
Prva lula
Prva lula
Alanon


Broj postova : 63
Join date : 24.02.2012
Age : 30
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty25.02.12 20:09

A i ja kontam... Nisam zagledao ponudu za motanje, pa ne znam je li tu samo zvanična ponuda, odmah sam potražio za lulu. Pošto nije nikakav lanac prodavnica, ja se nadam da će neko smuvati nešto ispod žita. Ipak se zovu Tabachino, valjda su malo smislili što baš to ime. Videćemo...
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty26.02.12 16:10

Bumo videli.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty26.02.12 17:53

Alanon je napisao/la:
Ipak se zovu Tabachino, valjda su malo smislili što baš to ime. Videćemo...
I moj pekar Idrizi je pekaru nazvao "Delikates".... umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Alanon
Prva lula
Prva lula
Alanon


Broj postova : 63
Join date : 24.02.2012
Age : 30
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty26.02.12 18:12

lol!
[Vrh] Go down
Alanon
Prva lula
Prva lula
Alanon


Broj postova : 63
Join date : 24.02.2012
Age : 30
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty28.03.12 21:41

Koga zanima, trenutno ima u radnji u Knezu da se kupi limenkica Mac Barrenova Navy Flake-a po ceni od 1600din/100gr.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty28.03.12 22:03

Misliš kod Nikole?
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty28.03.12 23:02

po svim prilikama da
[Vrh] Go down
Alanon
Prva lula
Prva lula
Alanon


Broj postova : 63
Join date : 24.02.2012
Age : 30
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty29.03.12 7:10

Da, da.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty31.03.12 0:22

Postoji li u Beogradu jos mesta gde se moze nesto kupiti, osim kod ove crne trojke ( Nikola, Igor i Sandra)? Cuo sam svakakve price, da se uvoze novi duvani, da ce se otvarati neke nove radnje... Ai izgleda nista od toga...
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty31.03.12 10:31

Kod njih je najveći izbor, s tim što je najkorektniji Nikola. Njegova ponuda lula je najbolja u gradu, a i duhana. KOd njega se mogu naći Erinmore žuti i flake, MB Navy Flake, Amphora FUll Aroma, zatim neki BR i CB, kao i standardna ponuda. Cene su mu veoma prihvatljive u odnosu na druge. Npr. Erinmore je jeftiniji kod njega nego u Austriji.
Ima u nekim radnjama GIovanni lula od albansskog vrijesa (nađe se u centru grada), ali mi ne deluju ozbiljno, a cenovno su u nivou jeftinijih Nikolinih lula koje su sasvim dobre za početak.
U nemalom broju trafika mogu se naći standardni duhani iz uvoza, ali kako kruže glasine, nakon dovršene registracije pojavit će se legalno BR i MB sa po 4 blenda.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty31.03.12 14:06

Hvala imnik Smile sto se tice tih glasina, i ja sam cuo isto zato i pitah Smile a cuo sam da i uskoro treba prodraditi i paypal u Srbiji pa ce vecina problema sto se tice narucivanja iz inostranstva biti resena..
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty31.03.12 21:13

Živi bili pa videli.
Svašta se šuškalo u posednjih godinu dana oko paypala, pa još ništa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty06.08.12 13:44

Beluga je napisao/la:
Kruno i Fubar su skroz u pravu Very Happy
U Beogradu postoje tri zvanične radnje, koje sada rade, a za koje ja znam.

Jedna je u pasažu kod Knez Mihailove prema Čika Ljubinoj (mladi bi rekli kod “Crnog gavrana“). Najstarija. Drži je simpatičan gospodin, spreman da pomogne i sa lepim Peterson lulama, ali i vrlo lepe cene. Druga je na prvom spratu City Pasaža, zgodan izbor i zgodne cene.Treća je u pasažu, reći ću Maršala Tita - ili Srpskih Vladara (ko šta voli Very Happy ) i tu je izbor lula simpatičan. Tu radnju drži supruga onog iz City pasaža, ali se ne preklapaju u izboru. Desi se da šta kod jednog ima - kod drugog nema. Oni su inače ranije imali onu radnju u prizemlju Beograđanke (iz Masarikove).

Postoje još dva mesta koja trenutno nisu aktuelna (a valjda će biti) - to je novi Mercator, štand sa cigaretama i duvanima i jedna mix radnjica na ulazu u Merkur na Bežanijskoj kosi.

Duvana u Beogradu NEMA!
Osim nešto zaostalog iz poslednjeg uvoza Megatabaka - dve ili tri vrste firme Altadis, nema ni jednog pristojnog duvana. Megatabak je nekom_dužan_nešto i blokiran je račun i blablabla- nema ovoza do septembra, a i to je pitanje... Povremeno se u nekim radnjicama pojave manje količine nečega što neko donese u torbici Wink

Što se lula tiče, kakvu da nabaviš - ukapiraćeš iz starih postova na forumu. Najbolje je da ti neko donese iz inostranstva. Ima super lula od 40-80 ojra.. A dok ne stigne, slobodno kupi neku od turskih koje ćeš prepoznati po tome što samo piše “real briar“ i imaju belu zvezdicu na usniku. cena od 2200 do 3000 dindži. U datom izboru, sa datim cenama - super su! Kineske izbegavaj - prepoznaćeš ih po malo drugačijem vrhu usnika (fishtail-u)

Neka mi svi oproste na dugačkom postu, ali gnev je progovorio iz mene sadomazo

valjalo bi sve ovo potvrditi

npr.
Citat :
Jedna je u pasažu kod Knez Mihailove prema Čika Ljubinoj

ova prodavaona ne radi
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty06.08.12 18:14

Prodavnica u Pasazu kod CIka LJubine i Knez Mihajlove je trenutno zatvorena zbog godisnjeg odmora. NIkola uglavnom u Avgustu ide na domor, no vec za koju nedelju on ce otvoriti ponovo radnju koja je inace najbolje opremljena u Bg-u.
Po meni radnje u City Passage-u i u Kralja Milana (pasaz kod broja 8 ako se nevaram) treba zaobici jer su cene prilicno napumpane.
Duhan se trenutno moze naci na dosta mesta ali to je Stanwell, Clan i WO Larsen. MB Navy Flake, MB Mixutre Scottish Blend, Erinmore Flake i obicni zuti, kao i AMphora mogu se naci kod Nikole, a Dunhill povremeno kod Igora u City Passage-u.
Lula ima na nekoliko mesta u gradu, ali izbor je relativno los, ako se uzme kao reper Nikola vlasnik radnje Sahin (Cika Ljubina).
Ovo je trenutno stanje. Sacekaj malo i videt ces.

pernjakovic likes this post

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty10.08.12 15:08

kod igora se moze naci ponesto sto je jeftinije kod nikole
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty23.08.12 23:42

ako mene secanje dobro sluzi stanwelli su 650
[Vrh] Go down
Alanon
Prva lula
Prva lula
Alanon


Broj postova : 63
Join date : 24.02.2012
Age : 30
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty09.10.12 16:14

Koga interesuje, sad su kod Nikole pored MB navy Flake-a i Scottish-a i neka 2 nova duvana u limenkama od po 100g Planta Black Vanilla i Danske Club Black Luxury.

Cijena, prava sitnica. xD (1600)

Krajnje optimistično uzeh obe za probu, pa ću uskoro staviti i neki topic sa utiscima. Nadam se da će pasovati. xDDD
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty10.10.12 0:02

a ne moze se bez te vanile... Mad
[Vrh] Go down
Alanon
Prva lula
Prva lula
Alanon


Broj postova : 63
Join date : 24.02.2012
Age : 30
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty10.10.12 0:09

I Clan, naravno. sadomazo
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty10.10.12 21:02

o njebu bez diskusije... Mad
[Vrh] Go down
Alanon
Prva lula
Prva lula
Alanon


Broj postova : 63
Join date : 24.02.2012
Age : 30
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty10.10.12 22:25

Još nešto što zaboravih da spomenem. Nikola mi je onomad ponudio 4-5 lula od 4500 za nešto preko 3000, hoće da ih skloni da bi stavio neke nove. Zapadoše mi za oko jedna bent billiard adsorba koja jako lepo leži u ruci i jedna svetla Lorenzo Spitfire. Ko može i hoće, eto fine prilike!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty10.10.12 23:20

te adsorbe i nisu tako lose, naprotiv! a lorenco sam imao dve i ni jedna mi nije lezala. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty06.11.12 18:47

Pozdrav svima, imam u planu da pazarim prvu lulu za 10-ak dana, po vasim postovim kapiram da je najbolje da je kupim kod Nikole... Koja je preporuka, sta da uzmem, sa filterom ili bez, koji duvan i sta tacno od pribora???
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty06.11.12 19:11

-kupi lulu tamo gdje ces dobiti najvise za svoj novac, samo izbjegavaj kineska smeca, neka lula bude od vrijesa
-sa filterom ili bez njega ovisi o osobnim preferencijama
-sto se tice duhana samo pogledaj odgovor gore
-sto se tice pribora isto pogledaj odgovor gore, pretpostavljam da ces kupiti/nabaviti upaljac ili sibice, to je sve sto ti je potrebno osim lule i duhana za pocetak, tamper i cistaci takodjer nisu naodmet.

ajmo se zaista malo vise informirati prije postavljanja ovakvih pitanja.
da si odvojio svega 10 minuta svog vremena i preletio malo po forumu saznao bi odgovore na sva pitanja i puno vise od toga.
dakle, ubuduce se malo potrudi, nema smisla da cijelo vrijeme pisemo iste stvari.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 9 / 16.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: