Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Kako se sortira duhan?

Go down 
+2
bayro
Leo
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se sortira duhan?   Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty06.11.10 20:15

gosn generale, nije muka izneti tutun iz makedonije nego ga uneti kod vas. kolko ja znam na prelazu tabanovce niki te ne pita za kesu (tregerasicu) duvana za motanje, to se radi stalno u tim krajevima. jedino je muka sti ga jaaako sitno rezu. meni treba da stigne malo duvana u listu, pa cu ga sam rezati krupnije.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se sortira duhan?   Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty06.11.10 20:23

Ako dobijes u listu to je prava stvar.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se sortira duhan?   Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty06.11.10 20:34

ssekir75 je napisao/la:
gosn generale, nije muka izneti tutun iz makedonije nego ga uneti kod vas. kolko ja znam na prelazu tabanovce niki te ne pita za kesu (tregerasicu) duvana za motanje, to se radi stalno u tim krajevima. jedino je muka sti ga jaaako sitno rezu. meni treba da stigne malo duvana u listu, pa cu ga sam rezati krupnije.

Ako ga nabavim, nece stici kod nas, nego tu di sam sad (a nisam doma), a kad cu ic doma, e, onda cemo vidjet kako cemo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se sortira duhan?   Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty06.11.10 22:48

Polako ljudi, rijesit ce se vec nekako!
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se sortira duhan?   Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty07.11.10 10:55

od tamo kamo dolaziš natrag, sigurno nitko neće pri povratku gledati na duhan Cool
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se sortira duhan?   Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty07.11.10 15:09

Davorin je napisao/la:
od tamo kamo dolaziš natrag, sigurno nitko neće pri povratku gledati na duhan Cool

Ne, nego na neke druge biljne preradjevine, he, he, he... Al kod mene toga ne bu! Samo pravi duhan, tutun, tobacco....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se sortira duhan?   Kako se sortira duhan? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Kako se sortira duhan?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kako nosite duhan sa sobom?
» Aromatizirani Duhan
» duhan iz Indonezije
» Preporuka za duhan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: