Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Internet kupovina

Go down 
+13
--muki--
Davorin
svigi
MOVESHAKER
strojo
mortimer
Darko
gavran11
imnik
milo
ssekir75
bayro
Leo
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty05.07.11 12:51

mortimer je napisao/la:
A šta ću moj grga...ovo mi je prva narudžba,vidit ćemo kako će ovo proć...pa ćemo razmišljat za dalje.Evo nešto sam gledao na brzinu na just for him,čini mi se lošija ponuda nego kod richa,od ovoga što sam ja naručio nema ništa,mada ovako na brzinu nije loša stranica.U svakom slučaju hvala na info.

Najisplativije je kupiti 16oz bulk pakiranje, tu je cijena najbolja ali u tom slucaju nije lose dogovoriti se sa jos nekim pa to sve zajedno podijeliti.
[Vrh] Go down
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty05.07.11 13:19

grga je napisao/la:
svigi je napisao/la:
Justforhim i za samo 6 unci bulka trazi 13 zelendaca. Upravo probao.

Probaj staviti 20 unci bulka u kosaricu pa se javi poslije toga.
Wink

Ne velim ja da za 20 unci nije 13 $, nego da je za moje dobitne bescarinske "trojke" cak 13 $.
[Vrh] Go down
http://sismis.com
Gost
Gost
avatar



Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty05.07.11 13:36

Dobro, tamo limenke nisu nikako isplative, definitivno preskupe, cak i do 20% vise nego kod ostalih tako da isplativnost eventualne narudzbe kod njih otpada...
Inace, tri limenke ce rijetko tko isporuciti prema Hrvatskoj za puno manje od $13. Kod Richa je to $12.83, smokingpipes $17.41, pipesandcigars $12.39 i tako to...
U mccranies-u nisam pogledao jer bih se morao prethodno registrirati ali vidim da su im cijene za 50g limenke u startu za skoro $2 vise nego kod ostalih tako da i to popapa povoljniji shipping...

Just For Him je trgovina "rodjena" za bulkove i to je to.
Wink
[Vrh] Go down
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty05.07.11 19:08

Nisam ja govorio o limenkama nego o 6 unci bulka (samo sam preracunao ekvivalent "trojkama" po tezini, zbog carine). Drugdje je postarina za tu kolicinu bulka manja od 13 $ (McCranies 7,95, Pipesandcigars 6,20). No, mislim da je najbolje da svatko sam odluci gdje mu kupovina vise odgovara. Ja sam ovdje samo prenio svoja iskustva, a svakome od vas zelim da sto bezbolnije prode s carinom, bez obzira na koju se trgovinu i kolicinu duhana odlucili. cyclops
[Vrh] Go down
http://sismis.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty06.07.11 0:36

...i mislim da je time diskusija okončana, bar za ovo poluvrijeme. Svatko je iznio svoje mišljenje, netko voli limenke, netko duhane u rinfuzi, svatko je našao svoju računicu i to je to!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty06.07.11 0:42

Eh, a taman sam mislio jos nesto dodati!
umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty06.07.11 9:41

E nemoj! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty06.07.11 10:35

Naravno da necu!
pionir
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty17.07.11 22:41

Sorry ako je već bilo napisano ali ja ću pitati.

[You must be registered and logged in to see this link.] tu ima svašta

Ima li kakve olakšice što se tiče carine ako se uvozi iz njemačke a ne iz amerike?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty18.07.11 0:57

Nemaš olakšice, ali nemaš ni carine ako je pošiljka iz EU, sad se kod nas već gleda da smo kao članica EU pa te ne tlače s carinom. No zato će te oderati sa poštarinom.
Mislim da je još uvijek isplativija računica kupovanje preko bare, pogotovo od kad je dolar (ponovno) u banani, pa makar riskirao i carinu.
No Svigijeva formula naručivanja 3 x 1 je definitivno najbolja i najbezbolnija! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty18.07.11 1:33

Hahahahaha, u pravu si.... 40EUR poštarine pa makar uzeo 50g duhana,... to je tragikomično.

Zapeo mi shop za oko jer sam vidio da tamo ima Mc Lintock Syrian Latakia... što je meni ispao jako fin duhan.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty18.07.11 2:02

Uzeti ću ti ga ja u srijedu u Grazu. Onda te poštarina neće ništa koštati! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty18.07.11 2:04

Ja sam sretan čovjek onda.... puno hvala.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty18.07.11 2:05

bayro, kakav je taj mclintock klatakija?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty18.07.11 7:44

Dobra.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty25.07.11 22:23

Pukao bi ka cvrčak da vam ne kažem boom
Duhani stigli prošli tjedan(8 oz),oslobođeno harača,veliko HVALA na preporukama.
Šta reći,kako da čovjek kupuje duhane u nas,govorim za ST,pored ovakvih duhana kod nogatih Laughing
.Tek sad stvarno vidim da sam bio budala svih onih godina dok sam pušio cigarete,ono nema veze s duhanom dok je ovo duhanski raj.
Uzeo sam Bald headed teacher(vjerovatno nikad više u životu neću moć bez ovog duhana),
Beck's Ol' Limey Bastard(slično kao i gore,mogu mislit kakav je tek Dunhill 965 ako je ovo njegova zamjena)
420 Habana daydream(milo ovaj je za tebe,voliš blendat s cigarom primjetih)odličan 5+
[You must be registered and logged in to see this link.]
Storm Front:meni osobno odličan al ipak ne može u klasu ova tri gore
[You must be registered and logged in to see this link.]
Unaprijed se ispričavam ali ja sam ipak prezelen u lulaškom svijetu da bih mogao pisati recenzije,zato sam stavio linkove.Još jednom hvala na preporukama a ja pred kraj mjeseca naručujem novu pošiljku Cool
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty25.07.11 22:31

Znamo mi za ove duhane, a Bald headed teacher od milja već godinama zovemo "ćelavcem"! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty25.07.11 22:38

Znam da znate,zato sam se i zahvalio na preporukama Very Happy
Morat ću naručit Dunhill 965 idući put kad je ovaj Beck's ovoliko dobar,čisto da probam originalni okus ove mješavine.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty26.07.11 8:19

Napravio si odlicnu porudzbinu, a sto se tice haraca prosao si odlicno.
[Vrh] Go down
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty02.08.11 2:40

Nasao sam!!!

Buduci da su nas Pipesandcigars otkarali (ne dostavljaju u HR), McCranies je dignuo postarinu sa 7,95 na 30 $ za HR (!), a Smokingpipes, 4nogging i Justforhim imaju postarinu oko 20 $; danima (i nocima) trazim gdje najpovoljnije kupiti delicije na koje smo se navukli.

bigsmokes.com

Postarina im je 10 $ na bilo koju kolicinu, a cijene su im drasticno nize nego bilo gdje drugdje!
Hura!!! leta
[Vrh] Go down
http://sismis.com
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty02.08.11 8:44

svigi je napisao/la:
...
bigsmokes.com

...

@ bayro :
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty02.08.11 11:00

svigi je napisao/la:
Nasao sam!!!

Buduci da su nas Pipesandcigars otkarali (ne dostavljaju u HR), McCranies je dignuo postarinu sa 7,95 na 30 $ za HR (!), a Smokingpipes, 4nogging i Justforhim imaju postarinu oko 20 $; danima (i nocima) trazim gdje najpovoljnije kupiti delicije na koje smo se navukli.

bigsmokes.com

Postarina im je 10 $ na bilo koju kolicinu, a cijene su im drasticno nize nego bilo gdje drugdje!
Hura!!! leta

Jos jednom si se pokazao kao neprikosnoveni kralj internet shoppinga za duhane cheers
Da li si barem dobio odgovor od ovih homofoba iz NY-a?
[Vrh] Go down
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty02.08.11 11:06

Ma kakvi... Totalno su nas otkarali...
Ali, to sad vise nije vazno. bounce
[Vrh] Go down
http://sismis.com
Gost
Gost
avatar



Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty02.08.11 11:10

svigi je napisao/la:
Nasao sam!!!

Buduci da su nas Pipesandcigars otkarali (ne dostavljaju u HR), McCranies je dignuo postarinu sa 7,95 na 30 $ za HR (!), a Smokingpipes, 4nogging i Justforhim imaju postarinu oko 20 $; danima (i nocima) trazim gdje najpovoljnije kupiti delicije na koje smo se navukli.

bigsmokes.com

Postarina im je 10 $ na bilo koju kolicinu, a cijene su im drasticno nize nego bilo gdje drugdje!
Hura!!! leta

Nemoj se prerano veseliti Svigi!
Wink
Naime, pogledaj ovo dolje, copy pasteano sa mog accounta i obrati pozornost na datum narudzbe i datum kad su me "otkantali", cijelo to vrijeme samo im slao upite ali dobio sam samo jedan odgovor. Necu niti spominjati koliko je upitna poslovnost trgovine duvanima koja skoro dva mjeseca nema na lageru ono sto sam ja narucio.



"Order #6233 (Cancelled)
Order Date: Wednesday 09 December, 2009 Order Total: $41.83

Products
1 x McClelland Tin - Frog Morton (100g) $13.08
1 x MacBaren HH Vintage Syrian (3.5oz. tin) $10.25
1 x Esoterica Tin - Penzance (2oz.) $8.50

Sub-Total: $31.83
Table Rate (Best Way): $10.00
Total: $41.83
Order History
12/09/2009 In Process All boxes (tins) should be sealed, thank you.
01/24/2010 Cancelled Dear Igor,
we are currently out of stock for your order with no ETA. We are sorry for the inconvenience this has caused and we hope to see you soon again at BigSmokes.com.
Kind regards,
Ken



P.S. daj Boze da sam u krivu!
[Vrh] Go down
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty02.08.11 11:14

I ja se nadam. Danas ili sutra cu znati jel' u nadi spas.
Ali bar su ti odgovorili i nisu ti teretili karticu.

A da im javis da neces Penzance, nego nesto sto im je na lageru?
[Vrh] Go down
http://sismis.com
Sponsored content





Internet kupovina - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Internet kupovina   Internet kupovina - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Internet kupovina
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kupovina preko interneta
» Kupovina prve
» Kupovina na Aukcije.hr :)
» Internet narudzbe u (n)ovoj godini?
» Online kupovina duhana u 2023.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: