Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Cigar shop u Masarykovoj

Go down 
+7
foksieloy
nightsmoke
Leo
Taras
kamarad igorrr
dean
bayro
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty29.12.13 21:15

Gde da nabavim duvan za lulu?Ima li kakav kontakt telefon neke radnje u srbiji,i da li ko salje postom?
jos nesto pocetnik sam.

Hvala unapred
pozdravv

Igor.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty29.12.13 21:31

maximusdesmus je napisao/la:
Gde da nabavim duvan za lulu?Ima li kakav kontakt telefon neke radnje u srbiji,i da li ko salje postom?
jos nesto pocetnik sam.

Hvala unapred
pozdravv

Igor.

Imenjače, ajde malo prosurfaj po forumu, imaš tu iskustva kolega iz Bg, NS, Ni
Evo ti par linkova pa pogledaj, sigurno ćeš nešto naći:
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty30.12.13 4:51

maximusdesmus je napisao/la:
Gde da nabavim duvan za lulu?Ima li kakav kontakt telefon neke radnje u srbiji,i da li ko salje postom?
jos nesto pocetnik sam.

Hvala unapred
pozdravv

Igor.

maximusdesmus, ubuduce citaj teme i razmisli prije nego postas poruke i upite!

bas me zanima imas li objasnjenje na koji nacin si doveo u vezu nabavku duhana u srbiji sa cigar shopom u masarykovoj ulici u zagrebu? jesi li procitao bar jedno slovo u temi u koju si postao upit?
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty30.12.13 17:01

Mislim da nije,ma samo nek istrazuje...budi malo strpljiv i citaj  Wink 
Jer sam ja ovakav bio,ili mozda cak jos gori  scratch 
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty09.12.15 21:22

No, da se nakon dvije godine barem približno vratim na temu; bijah večeras malo u šetnji centrom i vrag mi naravno nije dao mira, te sam malo obišao "Tocororo" (dobro - nije u Masarykovoj, nego Gajevoj, ali nema veze).
Žena koja prodaje je pristojna, ali se u duhane razumije kao Marica u krivi... Ponuda standardna, dobar izbor Mac Barena(Škot, Navy Flake, Plumcake, Virginia No1, Black Ambrosia... plus onaj narandžasti Stanislawov užas koji je  pred neki dan osvanuo na forumu.
No, ono što me iznenadilo (ugodno) je Petersonov tamper koji sam neki dan gledao kod herr Dreiera koštao je 18 eura, ja pitam tetku koliko novaca? - ona meni 21 kuna!
Naravno da se nisam niti časa dvojio, za te novce Petersonov inox tamper je stvarno bagatela. Još "Thinking man"!  Dakle, mladi kolege - u Tocororo, dok ih još ima!
Slika u prilogu! [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty09.12.15 21:37

Jesu li to možda još zaostatci Herr Pe-a?
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty09.12.15 21:38

Kakve sam sreće s drugom Petersonom, sutra poslijepodne kada odem neće ih više biti...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty09.12.15 21:50

@ Leone - mislim da jesu. S obzirom na cijenu!

@ Smoki - nemaš straha, ima ih dvadesetak komada, u onom su zatvorenom ormaru gdje su duhani za lulu, dolje lijevo, na najdonjoj polici nisu baš u vidnom polju, to samo iskusno oko snimi !  Dakle, biti će ih, bez brige, nisam baš vidio kolone pred Tocororom kako se guraju sa ceduljicama za stajanje u redu za tampere! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 9:50

bayro je napisao/la:
@ Leone - mislim da jesu. S obzirom na cijenu!

@ Smoki - nemaš straha, ima ih dvadesetak komada, u onom su zatvorenom ormaru gdje su duhani za lulu, dolje lijevo, na najdonjoj polici nisu baš u vidnom polju, to samo iskusno oko snimi !  Dakle, biti će ih, bez brige, nisam baš vidio kolone pred Tocororom kako se guraju sa ceduljicama za stajanje u redu za tampere! Laughing

E sad... Moja draga žena mi je kupila navedeni tamper danas ujutro. Nije nikakvo mučenje (ne morate pisati babama,tetkama i ostalim udrugama), bilo joj je usput.. Uglavnom prodavačica joj je rekla da je to zadnji primjerak... Molim ak je netko usput nek provjeri....

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:01

Ili je članstvo foruma brzopotezno pa je pokupovalo, ili je netko kupio više primjeraka pa misli preprodavati. Ne bi me čudilo.
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:12

Leo je napisao/la:
Ili je članstvo foruma brzopotezno pa je pokupovalo, ili je netko kupio više primjeraka pa misli preprodavati. Ne bi me čudilo.

I ja sumnjam u švercerske špijune. Tak je meni bilo s Petersonkom iz onog posta... Lik ju nije prodao mjesec dana i onda kada ja upitam za savjet, ode u roku od pola sata.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:13

Za te nofce nekom se isplati to i na ebay prodavat stavit.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:17

foksieloy je napisao/la:
Za te nofce nekom se isplati to i na ebay prodavat stavit.

Točno. Na eBayu drže lijepu cijenu. Idem baš kupiti Naviya, pri kraju sam, pa ću priupitati.
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:19

Istina
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ne tvrdim da su to naši ali se definitivno isplati...
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:21

Keko je napisao/la:
foksieloy je napisao/la:
Za te nofce nekom se isplati to i na ebay prodavat stavit.

Točno. Na eBayu drže lijepu cijenu. Idem baš kupiti Naviya, pri kraju sam, pa ću priupitati.

Prodavačica ne zna što je tamper, moraš joj reći čistač za lulu...
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:23

nightsmoke je napisao/la:
Istina
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ne tvrdim da su to naši ali se definitivno isplati...

Ni nemoj takve stvari tvrditi jer je lik iz SAD-a Cool
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:26

Leo je napisao/la:
Ili je članstvo foruma brzopotezno pa je pokupovalo, ili je netko kupio više primjeraka pa misli preprodavati. Ne bi me čudilo.

Moguće. Sinoć ih je bilo sigurno dvadesetak komada. Doduše, ja sam se naglas čudio niskoj cijeni, možda je i tetka shvatila da je to ipak preniska cijena, pa ih makla dok ne provjeri cijenu!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:28

bayro je napisao/la:
Leo je napisao/la:
Ili je članstvo foruma brzopotezno pa je pokupovalo, ili je netko kupio više primjeraka pa misli preprodavati. Ne bi me čudilo.

Moguće. Sinoć ih je bilo sigurno dvadesetak komada. Doduše, ja sam se naglas čudio niskoj cijeni, možda je i tetka shvatila da je to ipak preniska cijena, pa ih makla dok ne provjeri cijenu!


Ti znaš kakvu sam lulu i po kojoj cijeni kupio u tom dućanu. Ništa tamo nije normalno Rolling Eyes
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:36

bayro je napisao/la:
Leo je napisao/la:
Ili je članstvo foruma brzopotezno pa je pokupovalo, ili je netko kupio više primjeraka pa misli preprodavati. Ne bi me čudilo.

Moguće. Sinoć ih je bilo sigurno dvadesetak komada. Doduše, ja sam se naglas čudio niskoj cijeni, možda je i tetka shvatila da je to ipak preniska cijena, pa ih makla dok ne provjeri cijenu!

A još kažem dragoj da ne priča da je jeftino nego da uzme i fino izađe van....


Zadnja promjena: nightsmoke; 10.12.15 10:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:38

Keko je napisao/la:


Ni nemoj takve stvari tvrditi jer je lik iz SAD-a Cool

Ma to sam samo na brzinu pogledao i objavio link, nisam ni čitao... Hehe....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:45

Keko je napisao/la:

Ti znaš kakvu sam lulu i po kojoj cijeni kupio u tom dućanu. Ništa tamo nije normalno Rolling Eyes

Znam, sjećam se! Tamo stvarno imaju razvijenu tržišnu ekonomiju i osjećaj za kupca! Twisted Evil bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 10:49

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 11:26

Kaže moj dragi prijatelj da je bolje biti u klubu 50+ nego ne. Dobro, no tad je potreban cijeli prateći tim od ginekologa do OKULISTA. Šala mala, sad ozbiljno..
Bila su tri, dva su kupila duo iz 50+, jedan mlada gospođa jutros. Prodavačica je ljubazno obećala kako će naručiti veći broj i za 7 do 10 dana su na lageru.
Dakle, špijuni i razne urote ne stoje. Vjerujem da je i sa Petrsonkom isti slučaj. Kako kaže naš meštar, ipak smo mi lulaši gospoda. Ajde, zalutali pokoji divljak tipa mene...
[Vrh] Go down
nightsmoke
Prva lula
Prva lula
nightsmoke


Broj postova : 94
Join date : 05.11.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 11:39

Keko je napisao/la:
Kaže moj dragi prijatelj da je bolje biti u klubu 50+ nego ne. Dobro, no tad je potreban cijeli prateći tim od ginekologa do OKULISTA.  Šala mala, sad ozbiljno..
Bila su tri, dva su kupila duo iz 50+, jedan mlada gospođa jutros. Prodavačica je ljubazno obećala kako će naručiti veći broj i za 7 do 10 dana su na lageru.
Dakle, špijuni i razne urote ne stoje. Vjerujem da je i sa Petrsonkom isti slučaj. Kako kaže naš meštar, ipak smo mi lulaši gospoda. Ajde, zalutali pokoji divljak tipa mene...

Znači okulist je u pitanju... A i to mi je bilo u glavi, ali još me frka oko one inicijacije pa nisam htio zaoštravati odnose.
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty10.12.15 11:41

Leo dragi...nedjelja!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Cigar shop u Masarykovoj
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Havana Cigar Shop Rijeka
» Cigar shop Churchill otvoren u Arena Centru
» Briar cigar
» Web shop: Just For Him
» Web shop: Smokingpipes

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: