Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Cigar shop u Masarykovoj

Go down 
+7
foksieloy
nightsmoke
Leo
Taras
kamarad igorrr
dean
bayro
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 62
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty23.12.15 21:03

paludamentum je napisao/la:
Keko ipak si imao pravo - hahaha naime ajde da sad konacno dam epilog ovoj prici dakle:

Cini mi se da je prvi na taj tamper nabasao nightsmoke i onda je tu krenula lavina odusevljenja i ova gospodja koja prodaje je skuzila da ima meku za nas e sad ona je u nekom trenu to prenijela gazdi - to je onaj jedan stari gospon sa sesirom - i on joj je nalozio da sakrije zalihu i valjda je rekao da nas drzi na ledu misleci da ce izazvati efekt ''jos malo pa nestalo'' - e ja sam bio dovoljno lukav pa sam joj spomenuo da imam potencijalnih 50ak kupaca samo zato da ih izvadi -- i bome je -- inace je do tog trena bilo kako je keko rekao Very Happy

Prema tome Keko piva  


Lepi, mislio sam da smo tu priču stavili ad acta. Očito nismo...kaj si ti iz Mosta ili samo rasteš domoljubno? Sorry, ali me fakat asociraš na ove bisere.
Hebate, cijelu dramu si izrežirao. Sad odi i pročitaj otpočeta tko i kad ih je kupio, pa lijepo vidi da sam napisao kako će ih za 7 do 10 dana ponovo biti na lageru.
Dakle, naručeni iz Satelita i stigli. Te fore o sakrivanju, efektima i držanju na ledu ne pušim (ako ti da, odi sa Zokijem na cugu), još manje urotu kako je neko od nas iste pokupovao. Koji to trgovci sakrivaju robu od kupaca kako bi je kasnije prodali po istoj cijeni? U međuzemlju?
Lukavi vozdra i hebali vas tamperi, i tebe i bayru lol!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty23.12.15 21:10

Meni tamperi ne trebaju! Imam ih dosta!
Ali ipak mislim da ih je netko sakrio! Suspect

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty23.12.15 23:33

Meni treba drveni tamper, ako ima negdje zaliha molim neka se napiše gdje Very Happy
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty23.12.15 23:52

Čuo sam da ih u Bree-u zna biti.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty07.02.16 12:52

Pišem pod ovim topicom, no radi se o "El Tocororu" u Gajevoj.
Dobio sam partijski zadatak da pogledam što tamo ima, jerbo da su navodno stigle nove Petersonke, mogu reći samo: lažni alarm!
Hrpa nekih "no name" lula po 135 - 200 kuna, dvije tri Petersonke (navodno St. Patrick day serija - ali sumnjam Suspect ) po 530 - 580 kuna - puno previše.
Izbor duhana ubožniji nego u Camelotu, imaju one Petersonove tampere opet po 21 kunu i Vauenove čistače.
Nisam slikao ništa, jer mi se nije ni vadio mobitel za tu hrpu tuge! Rolling Eyes

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Cigar shop u Masarykovoj   Cigar shop u Masarykovoj - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Cigar shop u Masarykovoj
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Havana Cigar Shop Rijeka
» Cigar shop Churchill otvoren u Arena Centru
» Briar cigar
» Web shop: Just For Him
» Web shop: Smokingpipes

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: