Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Preporuka za pocetnika

Go down 
+5
jaky1
gstaraz
Rakija
sinus
Tomo1978
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty29.09.14 15:13

Koje duhane bi mi preporucili kao pocetniku? Volim aromatike kao i svaki pocetnik ali moze bilo sta za koje mislite da vrijedi spomenuti.
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty29.09.14 15:41

Kao početniku - sve !

Najbolje ti se naći sa dečkima sa Kvarnera na susretu i probati sve njihove duhane.Posebno Rakijine ,on je aro tip!!
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty29.09.14 15:41

Ovisno štio te privlači... kakva vrsta arome, jačina arome, jačina (nikotinska) duhana itd.
Ako daš malo više informacija, vjerojatno ćemo nešto naći Wink
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty29.09.14 16:09

Bac Baren Scottish mixture ... ako ti se iz prve ne svidi, zaštekaš ga i kad tad će ti leč...
Bac Baren Navy Flake ... malo zeznut za početnika, jer je sprešan, ali eto, kad tad moraš i to probati, pa tolko vrijedi to odmah obaviti

ako si za malo "skuplje" varijante, onda od Robert McConnell probaj Scottish i Oriental
od Ashtona možeš isto ubost koju kanticu Engleza (dva imaju u rijeci, i oba su dobra)

od aromatika možeš probati Plum Cake od Bac Barena, ali računaj da je dosta jakog okusa

uživaj u degustaciji lula
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty29.09.14 17:00

Hvala ekipa!
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty29.09.14 19:17

Rakija je napisao/la:
Ovisno štio te privlači... kakva vrsta arome, jačina arome, jačina (nikotinska) duhana itd.
Ako daš malo više informacija, vjerojatno ćemo nešto naći Wink

pa eto, vise recimo neki onako vanilaste arome, da nisu neki voćni, jačina recimo neka srednja. i sto se tice jacina arome moze biti jaka do srednja.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 11:44

uletio danas u Tobbacco jedan da vidim sta imaju, ima svega i vidim Alsbo Vanilla 39kn....reko, ajde uzet cu, ako ne valja, nije neka steta. Upravo ga pusim i mogu reci da mi je bolji od mac barren vanille i stvarno je ugodan za pusenje. preporuka za one koji vole aromatike a cijena je stvarno smijesna.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 13:23

Tomo1978 je napisao/la:
uletio danas u Tobbacco jedan da vidim sta imaju, ima svega i vidim Alsbo Vanilla 39kn....reko, ajde uzet cu, ako ne valja, nije neka steta. Upravo ga pusim i mogu reci da mi je bolji od mac barren vanille i stvarno je ugodan za pusenje. preporuka za one koji vole aromatike a cijena je stvarno smijesna.

probaj onda Helsingor ili golden blends vanilla, meni su jako pasali. MB ima suptilnu aromu, pa ti vjerojatno zato sjeo lošije od Alsba (još ga nisam provao, nekako me nije privukao ni po imenu ni po izgledu Wink )

Problem kod aromatika sa jakom aromom je u tome što je aroma najčešće umjetna i time prikrivaju lošu kvalitetu duhana. Moj savjet ti je da (Pazi sad koje će ovo reakcije izazvati na forumu) nakon nekog vremena probaš neku englesku mješavinu. Tu se uglavnom daju naći prilično kvalitetniji duhani, a samim time je i lakše uživati u njemu. Jedan od top engleza koje sam probao, a daju se nabaviti u Rijeci ti je [You must be registered and logged in to see this link.]. Ali za tu avanturu je najbolje da se nađemo na nekom druženju (kada budem mogao doći jerbo sam zbog posla zapostavio ekipu zadnjih mjeseci) i probaš ga od mene. Usputno ću ti donesti i nekoliko aromatika za probat Wink
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 13:45

jao... pa kud baš Alsbo... dobro da nisi uzeo cherry :p

smijat ćeš se samom sebi nakon nekog vremena Smile
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 13:47

nije mi los, pase mi. ionako moram sve probat pa i one jeftine  Cool cherry necu nikad ni uzet...samo vanilija prolazi za sad...Milli Vanilli Boy

@ Rakija - naravno, na druženju cemo zamirisat kvarner Wink
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 13:53

kad smo vec kod preporuka. koji ne aromatik je dobar za počet? nesto da je ugodno uz čaj i rakiju Very Happy
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 55
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 14:12

slazem se sa Rakijom da nakon odredjenog vremena probas nekog engleza ali,pogledaj redoslijed koji je postavio gstaraz!!!
to je otprilike put koji sam ja prosao,s time da sam se na Navy flake navukao ko blesav a nakon njega krenuo u eksperiment s englezima.
Slijedeci duhan je bio McConnell-ov Scottish blend...malo skuplja varijanta,šok nakon otvaranja kutije i osmijeh nakon prve lule.
Vrijedi svake ulozene kune,definitivno!!!
Nakon "izivljavanja" na polovici pakiranja ovog Škota,kupio sam (kako i Rakija savjetuje) Ashton consummate gentleman i otisao stepenicu vise sa širinom svog osmijeha!!!!!
Navy flake je i dalje(kod mene) na prvom mjestu,slijedi ga Virginija No1 i onda Ashton cija mi je kolicina latakije taman da razbucam med i ljesnjake iz Navy flakea!!!!
eto,ako sam imalo pomogao,drago mi je...
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 14:15

jaky1 je napisao/la:
slazem se sa Rakijom da nakon odredjenog vremena probas nekog engleza ali,pogledaj redoslijed koji je postavio gstaraz!!!
to je otprilike put koji sam ja prosao,s time da sam se na Navy flake navukao ko blesav a nakon njega krenuo u eksperiment s englezima.
Slijedeci duhan je bio McConnell-ov Scottish blend...malo skuplja varijanta,šok nakon otvaranja kutije i osmijeh nakon prve lule.
Vrijedi svake ulozene kune,definitivno!!!
Nakon "izivljavanja" na polovici pakiranja ovog Škota,kupio sam (kako i Rakija savjetuje) Ashton consummate gentleman i otisao stepenicu vise sa širinom svog osmijeha!!!!!
Navy flake je i dalje(kod mene) na prvom mjestu,slijedi ga Virginija No1 i onda Ashton cija mi je kolicina latakije taman da razbucam med i ljesnjake iz Navy flakea!!!!
eto,ako sam imalo pomogao,drago mi je...

ma naravno. ovaj alsbo je slucajno uletio, isao sam kupit novine Very Happy pa ajde da probam kad je tako jeftin ali definitivno cu ici redom kako mi je preporuceno. e onda cu se vjerovatno smijat sam sebi kako kolega g. kaze Very Happy
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 55
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 14:27

ako slucajno nemozes nabaviti neki od duhana,a da ga ima u Camelotovom ducanu u ZG,javi pa cemo rijesiti!!!!
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 15:43

Tomo1978 je napisao/la:


ma naravno. ovaj alsbo je slucajno uletio, isao sam kupit novine Very Happy pa ajde da probam kad je tako jeftin ali definitivno cu ici redom kako mi je preporuceno. e onda cu se vjerovatno smijat sam sebi kako kolega g. kaze Very Happy

MA ne brini, ja sam jednom došao na forum sa Clanom... dan danas se budim uplakan i bojim se mraka od toga šta su mi radili zbog toga. umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 15:45

Rakija je napisao/la:
Tomo1978 je napisao/la:


ma naravno. ovaj alsbo je slucajno uletio, isao sam kupit novine Very Happy pa ajde da probam kad je tako jeftin ali definitivno cu ici redom kako mi je preporuceno. e onda cu se vjerovatno smijat sam sebi kako kolega g. kaze Very Happy

MA ne brini, ja sam jednom došao na forum sa Clanom... dan danas se budim uplakan i bojim se mraka od toga šta su mi radili zbog toga. umrijet od smjeha

Very Happy Very Happy valjda cu prezivjet
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 15:47

jaky1 je napisao/la:
ako slucajno nemozes nabaviti neki od duhana,a da ga ima u Camelotovom ducanu u ZG,javi pa cemo rijesiti!!!!

super!! thnx!! Cool
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 19:20

Samuel gawith black xx, Samuel gawith brown no 4, Dunhill royal yacht, samuel gawith 1792........................................ no ove ne Twisted Evil
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty01.10.14 20:54

ja bi se složio sa sinusom i milom puffy
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty02.10.14 7:13

idem danas u tobacco i vise ni sam ne znam sta da uzmem Very Happy, ajde neka preporuka do 100kn , ne mora bit aromatic i gdje ih ima u Ri??
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty02.10.14 8:13

Ja lupam glas na plumcake ako ga nađeš.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty02.10.14 8:26

Uzmi škota od Mc Barena, a ni foxijev prijedlog nije loš!!
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty02.10.14 9:26

Gstaraz sad ti nastupas. Posto je navy flake bio samo 60 kn uzeo sam ga uz tvoju preporuku da sto prije probam to mada nije za pocetnike. E sad, savjeti o punjenju lule i pusenju su dobrodosli.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty02.10.14 11:55

Još jedan glas za Plumcake. Tim više što se još uvijek nađe za stotinjak kn/100 g. Jedino ako uzmeš njega, nemoj saugat manijakalno već polako. Mene je prvi put sašio nikotin da sam pozelenio. No kad usporiš, to je duhan za uživanciju u svakoj prilici.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty02.10.14 12:03

On je slijedeci na redu. 95 kn je 100g tin.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preporuka za pocetnika Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika Empty

[Vrh] Go down
 
Preporuka za pocetnika
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» duvani za pocetnika
» Preporuka za duhan
» Knjiga o lulama, preporuka?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: