Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Preporuka za pocetnika

Go down 
+5
jaky1
gstaraz
Rakija
sinus
Tomo1978
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty02.10.14 14:48

Tomo1978 je napisao/la:
Gstaraz sad ti nastupas. Posto je navy flake bio samo 60 kn uzeo sam ga uz tvoju preporuku da sto prije probam to mada nije za pocetnike. E sad, savjeti o punjenju lule i pusenju su dobrodosli.

izvadi jedan flake, zgužvaj ga i lagano protrljaj, da se razdvoji pa napuni lulu... to je jedan od načina.

...ako ga hočeš pušiti kao flake, baci oko na youtube:

[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty02.10.14 15:35

iskomadao sam ga onako na Četvrtine i podosta se gasio. e sad, da li je stvar u tome sto sam ga mozda premalo iskomadao ili to sto je mozda prevlazan? da ga pustim vani jedno pol sata prije pusenja da se malo osusi ubuduce?
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty02.10.14 16:09

ma flejkovi su ti čudne biljke... zatvori kutijicu i umotaj u najlon da ne gubi vlagu, pa kad se vidimo ti pokažem kako ih ja pripremim.

plumcake imam ja jedan otvoren, pa možeš kod mene probati da ne kupuješ bez veze ako ti se ne svidi... a i škot je tu kod mene uvijek spreman za napunit lulu
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty02.10.14 16:11

Deal! Laughing
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 56
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty02.10.14 17:27

Moja preporuka je pusiti ga kao flake....dvaput presavinuti i gurnuti u lulu bez nekakvog sabijanja jer se flake pusenjem rasiri. Lagano tampanje i to samo onda kad je zaista potrebno.
E,da...ja ga nista ne susim,direkt iz kutije u lulijaner.....uzivaj!
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 56
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty02.10.14 17:31

Imas na netu video Mac Barenove metode punjenja lule flakeom pa pogledaj.
Probao sam par nacina al taj mi je fakat najbolji sto ne znaci da ce biti i tebi...pozz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka za pocetnika   Preporuka za pocetnika - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Preporuka za pocetnika
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Preporuka za duhan
» Preporuka za dim slatkog ukusa
» Knjiga o lulama, preporuka?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: