Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Amsterdamu

Go down 
+4
Sarmageddon
bayro
Rakija
kamarad igorrr
8 posters
Autor/icaPoruka
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty13.06.16 13:00

Pozdrav Oberštovani puče lulaški! (jao, vidi ti to, umor djeluje ko i alkohol na blagoglagoljivost ljudi... dobro je za znati.)

Posao me krajem tjedna vodi u Amsterdam, pa sad... ako ima koga tko je bio tamo i da je od uživanja u "ostalim sadržajima i blagodatima" grada stigao potražiti i kakav lulaški dućan da me uputi? Gdje ću koga, za koliko i zbog čega?
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty13.06.16 14:28

Po rubrikom "ostalim sadržajima i blagodatima" o tome znam dosta, još dok su guldeni postojali. Za ovo drugo u tom momentu nisam mario. Cool
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty13.06.16 15:12

Eh dugi, niš koristi od tebe... Mad

Je'l ti bar bilo milo? lol!
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty13.06.16 16:50

Rakija je napisao/la:
Eh dugi, niš koristi od tebe... Mad

Je'l ti bar bilo milo? lol!

Da ima smiley sa šiiiiroko rastegnutim osmijehom sada bi ga stavio tu.
Crne, žute, latine... mmmmm. Ma prava ljubav je to bila... :sex:
A tek onih drugih stvari za pušit'... afro
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty13.06.16 17:42

Imaš izloga sa ponudom na izbor! O'š vrijesuše, o'š morte, o'š meerice.... :sex:

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty13.06.16 19:15

bayro je napisao/la:
Imaš izloga sa ponudom na izbor! O'š vrijesuše, o'š morte, o'š meerice.... :sex:

Pipe peep show!? Koliko se placa razgledavanje? lol!
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty13.06.16 19:57

A sada malo ozbiljno.
Ja sam zapi*dio jednog dana otići tu: [You must be registered and logged in to see this link.]
Tamo ćeš sigurno dobiti i neki info za sve ostalo... A moš kupit i neku keramičku pipu od Goedewagena, oni su bili exkluzivni distributeri, ne znam je li aktualna ta informacija.
U svakom slučaju, sretan put i čuvaj se... Kruže priče da kurabe po amsterdamu danas imaju veći pimpač nego prije!!!! Twisted Evil
Eh da, ne kupuj ništa na cesti... ni gljive, ni tablete, ni travuljage! affraid
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty13.06.16 21:55

hvala igore.. cackam vec 1,5h affraid
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty15.06.16 12:02

Eto, sutra krećem iz Zg u 8:25. Zvao bih vas na kavu jutarnju prije leta da nisam u gužvi...

Nisam sretan što ću imati jedan cijeli dan za razgledavanje i pretraživanje Amsterdama jer mi se čini da ću bar 2 plaće sa božićnicama ostaviti [You must be registered and logged in to see this link.]


EDIT: Dobro za znati, taj dućan (Hajenius) ima jednu kompletnu prostoriju pod imenom "My own blend" u kojoj se nalaze sve moguće vrste duhana i vi diktirate što želite da vam zamješaju. Divota...

Više info na [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty22.06.16 14:25

Eto, stigao i dan raporta Smile

Daklem, u Amsterdamu osim raznoraznih opojnih supstanci, djevojaka noći u crvenom (jedna je bila toliko... prsata... da smo svi pobjegli glavom bez obzira... prestraši se čoek!), muzeja prostitucije i erotike, mnogo kanala i gay spomenika imaju i jedan [You must be registered and logged in to see this link.] posvećen duhanskim proizvodima i finijim alkoholnim pićima. Laughing

Posluga baš i nema strpljenja na pretek, ali što je tu je. Bar su prilično dobro informirani.

E pa eto, imaju pokoji duhan:

[You must be registered and logged in to see this image.]


A i pokoju lulu:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ali najbitije od svega je ovaj mali prostor u staklu iza ovog malog pulta na kojem su staklenke sa njihovim kućnim blendovima:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Gdje ćete pronaći baš svaku moguću vrstu duhana, aromu i šta ja znam što ne... Sala se zove "My Own Blend Chamber" Gdje prodavači rade mješavine po vašem receptu za pristupačnih 26 eura za 100g.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



I za kraj, 15 kilometarskom šetnjom uz kanale i izloge sa živim lutkama naletih na jedan dućan zbog kojeg am se momentalno sjetio našeg Foksija:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Eto, toliko za sada. Našao sam i Frog mortona u muzeju erotike ali je dečec malo pre kur***it da bih ga stavio na ovako pristojan obiteljski forum... umrijet od smjeha

EDIT: Isprike dečkima fotografima sa foruma zbog kvalitete slika. Mobitel mi ili nije poštelan kako spada ili jadničak ne može bolje... Mad
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty22.06.16 17:17

Stvarno svega i svačega! Ne znam kako si se suzdržao da ne kupiš kamion robe Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty22.06.16 17:37

pa ovo je prekokrasno!!!! izbor i duhana i lula! kako im se krecu cijene? ono na razini wasko-a ili ipak kudikamo skuplje?
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty22.06.16 17:52

Najjeftinija Lula 60-ak eura. Duhani u rangu Od 6.50 eura do nekih 16-17 za pakiranja do 50g. 25 eura 100g kucnog blenda, 26eura 100g vlastite mjesavine. To koliko Sam uspio uloviti.

Tomo, polio Sam se hladnom vodom I mislio na sve sise koje Sam strucno pregledao kroz red light district, pa Sam bio dovoljno dekoncentriran da bi organizirao sleeper duhana umrijet od smjeha

Treba naglasiti da je 5 nocenja sa doruckom kostalo oko 900 sura. Nisu bas jeftina zemlja.
[Vrh] Go down
SašaZg
Hladan dim
Hladan dim
SašaZg


Broj postova : 838
Join date : 14.01.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty22.06.16 18:09

Krasote!
[Vrh] Go down
http://www.hersak.hr
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty22.06.16 19:15

Mljac mljac kvak.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty22.06.16 19:52

ma sve ok, ali patkice... su zakon Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Sponsored content





Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Amsterdamu   Gdje i kako kupiti u Amsterdamu Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Beogradu?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: