Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Smokingpipes

Go down 
+53
dalam666
v.milan
Polerouter
Vortimejovrh
nick_praskaton
PerB
Profesor24
Slajs
Branislav
wranjo123
Davorin
ilustrišimuš Batorić
Pantarei
SanjinRI
Marko1980
oliohardi
bayro
svigi
ivek
Lakeman
paludamentum
fra_Perica
Leo
babaq
Gillette
Timro
Nino999
Vucko22
Suspiria
Ignoro
gregak
CortoM
IgorS
dejan68ks
Beki
Brada
Lodir
Lucky97
Zupnik
sr_ki
Joci
imnik
Civi
Tomo1978
Zmajevic
foksieloy
TheDude
Majka
G.S.Patton
Mr.Holmes
Rakija
Sarmageddon
dado
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next
Autor/icaPoruka
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2005
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty24.05.21 20:51

I meni su isto to zaracunali, nije marko u krivu
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty24.05.21 21:37

Ako mi se narucuje neki duhan bome cu platiti jer mi onda treba taj duhan. Vita brevis...
Sanjin, kao ni bayro ni ja uostalom nemamo sto pusiti. A ni iu cega.

bayro, Pantarei, Marko1980 and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty24.05.21 22:24

Ako sam dobro skužio od 1.7. će oporezivati i pošiljke jeftinije od 160kn, tako da očito ćemo morati plaćati i dodatnih 25% kad pošiljka stigne. Ako bude tako to i neće bit toliki problem, tj bit će 25% cijelog problema.

Jedini problem bi mogao biti ako skuže da je u pitanju duhan, tj ako će detaljnije pregledavati male pakete pa ih budu vraćali ili već šta...
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty24.05.21 22:46

Ignoro je napisao/la:
Ako sam dobro skužio od 1.7. će oporezivati i pošiljke jeftinije od 160kn, tako da očito ćemo morati plaćati i dodatnih 25% kad pošiljka stigne. Ako bude tako to i neće bit toliki problem, tj bit će 25% cijelog problema.

Jedini problem bi mogao biti ako skuže da je u pitanju duhan, tj ako će detaljnije pregledavati male pakete pa ih budu vraćali ili već šta...

Upravo tako i ja mislim! No i dalje će ostati pitanje tolerancije SP-a prema povećanom povratu pošiljki iz HR. Nisu ćoravi. Vrlo su susretljivi, ali sve ima svoje granice i ne trebamo ih testirati na foru "ja zadovoljan". Tu na forumu smo "mi", a ne "ja".

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 8:51

Sa moje strane je sve uredno plaćeno i ja osobno ne tražim od SP-a nikakav povrat novca tako da ne vidim razlog da SP ne bude zadovoljan sa kupcima kao što sam ja. Svjesno ulazim u rizik svaki put kad naručim preko SP-a i ne želim da drugi snosi moje troškove tako da ako se duhan vrati to je na moj trošak. Niti forum niti bilo tko sa foruma ne pokriva te troškove tako da u toj tvojoj priči ću ja biti "ja" a ne "mi".

Marko1980 and PerB like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 9:11

[You must be registered and logged in to see this link.], moja isprika što sam pretpostavio stvari koje nisam trebao. Naime, ti nisi mogao znati, bar ako ne čitaš postove dosta unazad (a relativno si nov pa je to shvatljivo), da tražio ti išta od njih ili ne, SP ima standardnu proceduru da kod vraćenih pošiljki radi obračun i izdaje povrat love na house account, umanjen za troškove dostave i još neke postotke. Jednostavno gnjavaža za njih i ne bi bilo prvi put da se prodavač s npr. ebaya ogradio od slanju u HR nakon što bi se nešto izgubilo po putu, a kupac (s pravom) reklamirao. No, natrag na zadnju bitnu stvar, još uvijek ne znaš jel ti možda žele naplatiti neku siću, a ako je tako, ježi principe i uzimaj taj duhan :-) jer, kao što je Leo primijetio, što ćeš, pri kraju si sa zalihama!

SanjinRI and PerB like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 9:26

Tako je, meni su automatski vratili novac bez da sam tražio. Evo i njihovog maila:
Dear XXXX XXXX, This is a return order against order no. 1027751 that came back to us marked Importation Prohibited. We have refunded 38.09 to your credit card and these funds should be back on your account in 3-5 business days; sometimes a little longer for international banking. And the shipping fee is non-refundable. Please check with your local customs office for any updated restrictions on importing tobacco products and lighters, before placing a new order. Thank you and we look forward to serving you in the future. Sincerely

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 9:39

Znači dio pošiljki se već vraća prema proceduri, na nama je da ne odbijamo one koje carina ne vrati i držimo palčeve... :-( Ali dobra stvar je da više NIKAKO ne mogu opaliti carinu po visokoj stopi za duhan budući da više ne postoji ta carinska stopa. A prije su nas mogli i oderati.

Polerouter je napisao/la:
Tako je, meni su automatski vratili novac bez da sam tražio. Evo i njihovog maila:
Dear XXXX XXXX, This is a return order against order no. 1027751 that came back to us marked Importation Prohibited. We have refunded 38.09 to your credit card and these funds should be back on your account in 3-5 business days; sometimes a little longer for international banking. And the shipping fee is non-refundable. Please check with your local customs office for any updated restrictions on importing tobacco products and lighters, before placing a new order. Thank you and we look forward to serving you in the future. Sincerely
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 9:48

Marko1980 je napisao/la:
Znači dio pošiljki se već vraća prema proceduri...
To je bilo u prosincu 2019. Na carini su mi rekli da je online kupovina duhana zabranjena od polovice 2019.
Dakle već skoro dvije godine funkcionira ako prođe, prođe.

Marko1980 and PerB like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 701
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 10:47

Ja odustajem od te varijante i prebacujem se u potpunosti na prijatelje i poznanike - putnike. 250g po 250g pa će se skupiti.

SanjinRI likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 12:49

Iskreno, mene baš briga za Smokingpipes dokle god DE šalje! Ako i to bude osujećeno, onda mi ne preostaje ništa nego u Havani simulirati redovitog kupca rečenicom, "Dobar dan! Molim vas Plumcake i filtere!" Laughing

wranjo123, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 12:52

Nema tu velike mudrosti. Kako je  [You must be registered and logged in to see this link.]  napisao, nema više online kupovine duhana, pogotovo iz USA, pa shodno tome, niti carinske stope, još od sredine 2019. Ako padne - automatski se vraća, uz obavijest primatelju. Naime, mi tu EU odredbu primjenjujemo negdje od travnja ili svibnja 2019.
Dakle, valja se osloniti ili na prijatelje koji idu preko bare pa prođe kao ručna prtljaga, ili na još ovih par evropejskih shopova koji nam (još) šalju, iako su i oni debelo u carinskom prekršaju, ili boga moliti da pošiljka ne padne na carini.
O tome smo već par puta pisali.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980, Sokreos, SanjinRI, Polerouter, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 701
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 14:30

A približiti će se i Graz nakon druge doze.

bayro, Marko1980 and ilustrišimuš Batorić like this post

[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 17:28

SP jednostavno odbija uzet novac [You must be registered and logged in to see this image.]

Thank you for getting back to me, Sanjin. We appreciate your kindness in not requesting a refund, however we do issue a refund for any packages that are returned to us. It just wouldn't be fair to keep our customer's money when they don't receive their order.

Best regards,

Nick Shane

Customer Service

Smokingpipes.com

(888) 366-0345

bayro, Marko1980 and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 17:41

Kapa dolje i tebi i njima što sebi na štetu krše terms of service koje svi prihvatimo i već time se odreknemo potraživanja u slučaju kad sami zeznemo i naručimo u zemlju u koju je zabranjen uvoz. Ma to samo lulaši mogu biti toliko fer, dvostruko u ovom slučaju!

SanjinRI and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 17:52

Ma da Marko, ali nije to politika ad infinitum! Zdrav razum ti nalaže da više ne naručuješ! Kao i svima onima koji dolaze iz dotične zemlje.
[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 18:50

Slajs je napisao/la:
Zdrav razum ti nalaže da više ne naručuješ!

Nakon što mi je carina vratila pošiljku, naručio sam još 16 puta.  Sve je to prošlo bez problema. Dobro da nemam zdrav razum! [You must be registered and logged in to see this image.]

Marko1980, SanjinRI and v.milan like this post

[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 18:58

Polerouter je napisao/la:
Slajs je napisao/la:
Zdrav razum ti nalaže da više ne naručuješ!

Nakon što mi je carina vratila pošiljku, naručio sam još 16 puta.  Sve je to prošlo bez problema. Dobro da nemam zdrav razum! [You must be registered and logged in to see this image.]

Bez brige, ni meni razum baš nije zdrav [You must be registered and logged in to see this image.]

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty25.05.21 19:14

Slajs je napisao/la:
Ma da Marko, ali nije to politika ad infinitum! Zdrav razum ti nalaže da više ne naručuješ! Kao i svima onima koji dolaze iz dotične zemlje.

Ja nisam ni u financijskoj situaciji, tako da bez brige, ja neću, ali opet nema koristi ni od takvog ekstrema.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty26.05.21 10:06

Svatko svoje zna, tako da ima argumenata i pro i contra.
Zapravo se slažem sa Slajsom, no OK, poštujem i druga mišljenja.
Činjenica je da ja od travnja 2019. nisam naručio od njih u Hrvatsku ništa, nego dva puta na sina naše vjenčane kume koji živi u Chicagu i jednom na pokćerku koja je bila na studentskoj razmjeni u nekoj vukojebini u Maineu, pa je to prošlo kao ručna prtljaga bez problema.
No to sam ja, meni je glupo naručivati išta manje od 250 grama, a da se grizem i  trgam živce zbog 50 ili 100 grama - nije vrijedno.
No, kako rekoh - svatko zna svoje.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980, Sokreos, Slajs, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 701
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty26.05.21 10:47

Potpisujem
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty28.05.21 19:59

ja sam u travnju naručio malo Aranga jer ga nemogu nigdje dalje kupiti i došao nakon 3 tjedna ali ne namjeravam se kockati pogotovo što, kod nas u D, ima velikog izbora.

bayro and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty29.05.21 12:38

dado je napisao/la:
ja sam u travnju naručio malo Aranga jer ga nemogu nigdje dalje kupiti i došao nakon 3 tjedna ali ne namjeravam se kockati pogotovo što, kod nas u D, ima velikog izbora.

Ma naravno dado , da sam ja kod vas umrijet od smjeha u Deutschland, ne bi mi Smokingpipes na pamet pao!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty06.07.21 21:29

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dobio sam danas u mailu link na ultra kratku anketu od dva pitanja i iskoristio priliku.

Prvo pitanje - "koliko vjerojatno biste nas preporučili prijatelju'" odabrao sam "10" na skali 1-10.

Drugo pitanje, puno važnije - "Zašto nas ne biste preporučili,?". Zamišljeno je vjerojatno da opravda eventualnu nisku ocjenu na prvo, no ovim putem apeliram na sve što ste dobili taj mail s linkom na anketu (znači da ste i registrirani na SP-u i vjerojatno ste nešto i već naručivali kod njih) da nameljete nešto u stilu da bi jedini razlog da ih ne preporučite bio kad bi prestali slati u HR, budući da imaju izvrsne duhane, a mi bokci ovdje nemamo kako drugačije dokopati se prave robe te da čak i ako tu i tamo roba ne prođe carinu, što se desi izuzetno rijetko, svjesno prihvaćamo rizik i ne želimo lovu natrag. I možda kome stane da doda još i da ne ukinu jeftinu supersaver opciju na male pošiljke.

Brijem da će pročitati sve od riječi do riječi zato što očekuju negativni feedback u tom pitanju, pa da znaju gdje se popraviti, a ovako ćemo ih preduhitriti prije nego dođe do najgoreg i barem im dati za razmišljanje. To je najviše što možemo. Ne znači njima naše tržište ništa, ali reputacija svakom nešto znači.

Slajs and v.milan like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty06.07.21 21:34

Kako ti se samo da? Ja sam izignorirao taj e-mail! Web shop: Smokingpipes - Page 30 171190064

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 30 Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 30 / 33.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Smokingpipes EU
» Pipe-shop.net
» Web shop: Just For Him
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: