Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Smokingpipes

Go down 
+49
dovlaxx
fra_Perica
TheDude
imnik
Mr.Holmes
Pantarei
SašaZg
oliohardi
Sunka
dado
wranjo123
sr_ki
G.S.Patton
Lakeman
bluetrain
jam.hadar
Zupnik
Vander
ivek
Stole
nemesis
chulaf
Yolo1234
picipl
Suspiria
Morf
Rakija
paludamentum
svigi
Tomo1978
jaky1
fićo
Sarmageddon
gstaraz
Keko
Leo
kamarad igorrr
sinus
Elvis Beba
Lodir
foksieloy
zammboni
LenkoSmrk
Marin Split
Matko
Antiša
dean
bayro
Davorin
53 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty26.05.08 19:42

Moji su duhani danas uredno stigli. Very Happy
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty27.05.08 18:18

Od Smokingpipesa?
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty27.05.08 18:24

I meni su danas stigli duhani uredno, doduše od četveronogih! Još mi je Rich natrpao tri testera i to Jesse's own, koji Krunek voli, Brittts Balkan i neki novi - Button Bay! To je valjda zbog onog dešifriranja slovenskih adresa!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty27.05.08 18:25

Bravo, očito ja sam pretplačen samo za JAR :-((((
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty27.05.08 19:06

Je, moji duhani su došli iz Smokingpipesa i to u takvoj opremi da ni Amazon ne šalje tak knjige...
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty30.05.08 18:07

Pošto mi je prekipjelo čekajući neku milost ( za moje novce ) od Smokingpipesa, danas sam postavio pitanje na newsima. Skoro su me razapeli, svi hvale SM. Meni pak ne odgovaraju na mailove. Poslao tri u zadnjih par dana, ali totalna zavjera šutnje. Krunek ništa, ti i ja u USA, alat ( bejzbol palicu ) ćemo kupiti na licu mjesta....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 12:02

Izgleda da smo Davorin i ja popušili kod smokingpipesa.
Sutra je ravno mjesec dana od moje narudžbe.
Dok je Šokre svoju već dobrano upušio, iako ju je naručio dobrih tjedan dana nakon mene. Čini mi se da su Davorinovu meericu i moju Savinellicu poslali svojim tamnoputim (da budem politički korektan) rođacima u JAR. Mislim kad već imaju najbolji duhan na svijetu, pa onda zaslužuju da ga puše u pravim lulama.


Za carinu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 12:26

Ne mora biti baš njihova krivica.

Ja sam u prosincu kupio na eBayu lulu koja mi nikad nije stigla. Hajde, nije bilo strašno, oko 150 kn, ali mi je svejedno bilo krivo. Dobio sam od prodavača potvrdu da ju je poslao, a američka pošta (USPS) može kontrolirati pošiljke dok ne odu iz SAD.

E, sad, je li to netko u, recimo Frankfurtu, krivo ubaci vreću, ili si to netko u našoj pošti lijepo priušti, tko to zna? Što se može kad u poštama ne rade baš pretjerano školovani ili marljivi ljudi. Bez obzira na boju puti.

Samo za božično-novogodišnje blagdane se gubi na milijune pošiljaka i to u najrazvijenijim zemljama, a kamo li ne u tranzicijskim. To, naravno, nikome nije utjeha, ali jedino su kurirske službe prilično siguran način slanja stvari.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 13:29

Nema to veze sa bojom puti, vjerom ili pranjem nogu... Nešto malo znadem o obveznim pravu ili ako baš hoćeš dužničko-vjerovničkom odnosu.
Ovo su vrijednosne pošiljke i potpadaju pod posebni režim - to nije čestitka sa sličicom Djeda Mraza i irvasa Rudolfa, nego o nečem što je kupac platio (unaprijed) i što je prodavatelj dužan kupcu isporučiti i smatra se da je roba u detenciji prodavatelja sve dok kupac robu ne preuzme...
Uostalom postoje i tzv. Posebne uzance za promet robom, a postoji u Americi i sud koji bi se vrlo rado pozabavio Davorinom tužbom i vjeruj mi, uzeo bi ju vrlo ozbiljno...
U konkretnom slučaju, ako je USPS preuzeo pošiljku (i naplatio poštarinu) dužan ju je i on sa potrebnom pažnjom tretirati, pa bi u konkretnom slučaju - ako se dokaže krivnja USPS-a , Smokimgpipes mogao regresno zatražiti naknadu štete od USPS-a.
U cijeloj je stvari bitno to da su Kruno i Davorin robu platili ali im ona nije isporučena.
To je sukus svega...A što američka pošta godišnje gubi jednu, sto, ili milion pošiljaka uopće nije niti Krunekov niti Davorinov problem.
Uostalom Smokingpipes je sebe naznačio kao pošiljatelja, prema tome, ako je pošiljka otišla na Costaricu ili Novi Zeland, zna se kome se pošiljka ima vratiti!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 13:36

Odgovor od smokingpipesa je da je sve do 8 tjedana normalno. Ok, strpjeti ću se još tih par tjedana. No zanima me što će biti nakon toga? Naravno da ću ih gaziti dokle god budem imao snage. Davorine, možda da se udružimo pa da im zajedno pošaljemo neki mail i usput spomenemo negativnu reklamu koju si prave. Ne kužim zašto ne uvedu foru online praćenja paketa koju ima npr. [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 16:15

To s on-line praćenjem bi im bio najbolji potez. Ili da imaju više cjenovnih razreda - kao Amazon - pa tko voli...

Inače, bayro, u pravu si, samo u praksi stvar funkcionira malo drukčije i teško da ću ja, koji sam izgubio dvadesetak eura ići se gombati s tužbom prema američkoj ili kojoj drugoj pošti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 16:16

BTW, Amazon uvijek naglašava 6-8 tjedana za standardnu pošiljku (onu najjeftiniju).
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 17:07

Tata,to si vrhunski i stručno elaborirao,no slaba je to utjeha našim revoltiranim dečkima.
Moja malenkost je imala sreće i dobila pošiljku na vrijeme i onako usput,već stigla strgati usnik na toj pipi (naš Davorin to spašava),tako da to ime "Smokingpipes" doživljavam sa velikom rezervom.
Odsad,pa na dalje,lule kupujem samo na viđeno,bio to Savinelli,Sesa,Gumbas ili Peterson.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 17:16

Da,stari moj.Sa Smokingpipesa naručio svoju prvu,tako hvaljenu Savinellicu i nakon 2 dana pukao mi usnik.E sad,tko je tu luđi,nesretniji?Davorin,Kruno ili ja?
Davorin mi spašava taj usnik,dok ja njemu ne mogu pomoći....Samo ponavljam još jednom....nema tu sreće!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 17:41

Ako hoces iskreno, slazem se s Bayrom, lulu prije svega treba drzati u rukama, opipati ju,
vidjeti koliko tezi, odvrnuti usnik, vidjeti kakva je iznutra, je li dobro busena, kakva je finutura, jer fotkama se moze vjerovati relativno, pokusati udahnuti, ako prodavac dopusti, pomirisati i ne zanemariti, mogucnost da se spusti cijena, sto na Internetu, nije moguce.
Tako vidim kupnju lule, a kako ih radim i prodaju. I mogu reci da funkcionira, manje je nezadovoljstva, ali kako Internet zbilja omogucuje kupnju lula, majstora koji imaju i relativno nisku produkciju i ne mogu se tako lako naci, treba primiti k znanju i rizik...
eto.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 18:09

Rekal sam ti Kruno, put Amerika i nabavka bejzbol palica. Na mojih 11 mailova odgovorili su tri (3) puta, nešto kao i tebi. Prost puk bi rekao da me skinu s k.... Ja sam blizu 8 tjedana, pa ćemo vidjeti..... Inače potpuno se slažem s Bayrom da lulu treba vidjeti i opipati. Ovo je bio prvi i jedini izlet u internet pipe trgovinu, a bio je meer u pitanju. Ubuduće ni s divljim konjima. Opet s druge strane, 4 noge sve pet, bratski JAR čak 5+ ( makar su tamo... ) ali Smokingpipes su stvarno kreteni...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 18:42

Ma slažem se je u potpunosti s vama. I ja više volim opipati, pomirisati i dobro pogledati lulu. No kao što sam već nekoliko puta napisao u mojoj varoši lula ima ni više ni manje nego 3 ili 4. I ja ću slijedeći puta pet puta razmisliti hoću li naručiti preko smokingpipesa. Ako to i bude bilo online naručivanje mislim da će to biti preko Cupojoes a ne više preko Smokingpipesa. Shiping im je nešto skuplji ali bar u svakom trenu znaš gdje ti je pošiljka.

Šokre, pa ne ne mogu vjerovati da ti je usnik pukao. Baš mi je žao!!!! Sad
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 19:47

Ne želim biti prepametan, napisao sam što mislim i stvarno mi je žao zbog ovoga što Krunek i Davorin proživljavaju...Ali da ih neko klepi po džepu i malo im sruši ugled, češali bi se oni tamo gdje ih nikad nije svrbilo....
Jer nažalost, svi ovako, da prostite, zajebani, šute i nikom ništa, a vukojebina sa granice Južne i Sjeverne Karoline imenom Little River i dalje je na dobrom glasu...
Treba riskirati i tužiti ih! Da vidiš frke i situacije...A po internetu se dobar glas daleko i brzo čuje, a loš još brže...Vjerujte mi na riječ!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 20:17

Nije loša ideja, moram naći neku dobru law firm. Još da dobijem odštetu radi pretrpljenog bola i duševnih patnji, što nisam dobio lulu... :-)))

Krunek, jer se ti dopisuješ s njima? što su ti zadnje odgovorili? Onaj derpe ( namjerno tako napisano da netko ne bi smatrao da sam povrijedio prava manjina ili osoba druge orijentacije ) - Chuck Murdok, više mi i ne odgovora.

Inače ispričao sam vam što se dogodilo kada sam na newse postavio pitanje o Smokingpipesu. Zamalo su me virtualno kamenovali......
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 20:22

Nema veze - možemo napraviti kolektivnu akciju, ja se kao javim iz Francuske, Šokre neka bude neki malo dimljeni (recimo iz Indije), Fubi se javlja izravno iz Kuala Lumpura, Dean iz Kameruna, pa da vidiš frke! Što seljoberi iz Južne Karoline, iz sela manjeg od Piškorevaca znaju odakle se javljamo. Pa da vidiš panike!
A ja mogu kontaktirati jednog svog frenda odvjetnika koji bi to sa velikim guštom napravio!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 20:26

Bravo ideja je dobra. Inače ja sam već kontaktirao i centralu Mastera ( Hungary) pa će i oni malo pokrenuti akciju - valjda. Što se Deana tiče, skoro kao i da je u Kamerunu, nit se javlja nit piše....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 20:48

Davorin je napisao/la:

Krunek, jer se ti dopisuješ s njima? što su ti zadnje odgovorili? Onaj derpe ( namjerno tako napisano da netko ne bi smatrao da sam povrijedio prava manjina ili osoba druge orijentacije ) - Chuck Murdok, više mi i ne odgovora.

Ja se dopisujem sa Jeff Folloderom, za sada je uvijek odgovarao. Naravno opet sam dobio klasičan odgovor da je sve do osam tjedana normalno. Jedino mi još nije odgovorio na pitanje što nakon tih osam tjedana. šokre4
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 21:37

Nakon toga... Neka igre počnu! šibanje
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 21:42

Interesantno, taj isti Jeff je meni odgovorio na newsima, nešto tako isto. Inače jedan je newsima izjavio da mu je za izgubljenu pošiljku Smokingpipes vratio lovu.... A onda neka igra počne......... Inače kod nas se smatra izgubljena nakon 6 mjeseci. idu na iscrpljivanje...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty02.06.08 21:46

Šest mjeseci? Pa nisu normalni, da sutra pelcamo vrijes za šest mjeseci bi imali već dobro upušenu lulu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 2 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Smokingpipes EU
» Pipe-shop.net
» Web shop: Just For Him
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: