Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Go down 
+40
Saymoran
GrⒶna
Lakeman
PurgerVž
FajkaSt
Nikša
dalam666
DeathSpade
Ivan Habdija
Pantarei
nick_praskaton
oliohardi
ivek
Ignoro
dado
PerB
Vortimejovrh
ssekir75
Davorin
Marko Lepi
Lodir
v.milan
Vucko22
Matko
ilustrišimuš Batorić
Polerouter
Rale
Branislav
vpetrovic
bayro
Leo
Majka
SanjinRI
Marko1980
fra_Perica
Slajs
babaq
wranjo123
Sokreos
G.S.Patton
44 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty08.04.21 22:16

Marko1980 je napisao/la:
Opening Night? Hrabro, s obzirom na to da sam ja valjda jedini na forumu kojemu se svidio. A i ja sam ga povremeno Latakijom začinio. Po dojmu koji je na mene ostavio usporedio bih ga upravo s nedavno degustiranim Union Squareaom. Ne po okusu, nego po implikacijama koje mi povlači - preporučam da mu daš koju godinu dana mira. Tehnički je bez zamjerke, ali nema baš neki opipljivi karakter. Godinu-dvije bi to moglo popraviti. Ipak, odaje mi dojam vrlo kvalitetnih sastojaka kojima sve što fali je malo vremena!

Meni je bio kao da pušim čašu vode. Potpuno prazan duhan, da li je do mene, lula u kojima sam pušio ili duhana, tko će ga znati.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 13:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

Doslo jucer uz cestitku carine od 150kn. Nije mi zao uopce. 😄

bayro, Branislav, babaq, wranjo123, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 13:24

Kako sad odjednom opet smijemo uvoziti duhane, WTF??? Bilo je da ne smijemo, dakle ili prođe ispod radara, ili vrate, nije postojala carinska stopa za uvoz nečeg što se ne smije uvoziti.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 13:35

Koliko je prošlo vremena dok su ti naplatili? Meni kaže trecking da je 31.3. došlo u Zagreb, a ni duvana ni čestitke još nisan vidija
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 14:03

PerB je napisao/la:
Koliko je prošlo vremena dok su ti naplatili? Meni kaže trecking da je 31.3. došlo u Zagreb, a ni duvana ni čestitke još nisan vidija

Meni je prvo dosla cestitka da je duhan u Zagrebu na carini i da posaljem racun i sta je tocno kupljeno. Na Veliki petak sam im posla sliku racuna sa smokingpipesa i postar me zva jucer da ima za mene paket s naplatom od 150kn.

PerB likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 14:13

Mislim da smo se svi prešli što smo naručili tako da nam dođe oko Uskrsa, jer tada izgleda više obrate pažnju. Ali očigledno da oni samo gledaju cijenu i to je to (a inače ne gledaju ništa, čini mi se). [You must be registered and logged in to see this link.] je l su ti naplatili samo pdv ili i carinu? Meni se čini da oni samo pdv naplaćuju, tj da uopće ne prave razliku da l je naručen duhan (koji bi se po pravilu trebao cariniti na količine veće od 50gr) ili torbice za duhan ili lule ili šta god. Da nije praznično vrijeme vjerojatno bi sve prošlo bez problema.
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 14:40

v.milan je napisao/la:
Mislim da smo se svi prešli što smo naručili tako da nam dođe oko Uskrsa, jer tada izgleda više obrate pažnju. Ali očigledno da oni samo gledaju cijenu i to je to (a inače ne gledaju ništa, čini mi se). [You must be registered and logged in to see this link.] je l su ti naplatili samo pdv ili i carinu? Meni se čini da oni samo pdv naplaćuju, tj da uopće ne prave razliku da l je naručen duhan (koji bi se po pravilu trebao cariniti na količine veće od 50gr) ili torbice za duhan ili lule ili šta god. Da nije praznično vrijeme vjerojatno bi sve prošlo bez problema.

Sta god da ti kazem laga bi te, jer papir o naplati carine ili pdv koji je dosao skupa s duhanom nisam uopce pogleda nego sam ga samo bacio u kantu.

ilustrišimuš Batorić and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 15:19

Uzivaj, posebno u escudo-u, jedan od boljih ako ne i najbolji va/per koji sam probao.

Vucko22, Marko1980, Slajs and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 16:36

v.milan je napisao/la:
...duhan (koji bi se po pravilu trebao cariniti na količine veće od 50gr)

Otkad se uopće smije uvoziti duhan, pa makar i gram?
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 16:57

Marko1980 je napisao/la:

Otkad se uopće smije uvoziti duhan, pa makar i gram?

Smije se. Samo je do 50gr bez carine. Tako piše na stranici carine.


[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 20:38

Ne bi išlo. Odluka EK od travnja 2019. zabranjuje prodaju duhana online čak i na području EU, ovo sve što mi radimo je zapravo lijenost naše carine kojoj se ne da natezati sa malim pošiljkama i naš bezobrazluk.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 21:07

Hvala [You must be registered and logged in to see this link.], napokon da se iskopamo iz dezinformacija koje su se počele širiti, meni više ništa nije bilo jasno jer čak i diplomati (sic) su gluposti pisali. Fučkanje
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty09.04.21 21:09

Evo da se nadovežem. Dakle, samo je oslobođeno ako besplatno šalju fizičke osobe iz trećih zemalja drugim fizičkim osobama u Republici Hrvatskoj, odnosno ukoliko se radi o nekomercijalnoj pošiljci i to do 50 cigareta, 25 cigarilosa, 10 cigara i 50 grama duhana za pušenje ili proporcionalna kombinacija ovih različitih proizvoda.
To bi značilo da ti rođak pošalje ili neki prijatelj i sl. do 50 grama duhana. Čim je kupoprodaja odnosno ako iza toga stoji da si ti platio taj proizvod tj. ukoliko se radi o komercijalnoj pošiljci, na to se ne odnosi propisano oslobođenje.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty10.04.21 9:33

Tako je! Oslobođenje se odnosi samo na pakete koje jedna fizička osoba šalje drugoj, ali i to je količinski ograničeno.
Moj brat se neki dan vraćao ih BiH i uzeo sebi kao i obično, šteku, mislim, Lucky Strikea koju nije niti sakrivao, nego držao as usual na zadnjem sjedištu. Imao je drame na HR granici, jer mu je carinik mast vadio i objašnjavao da je dozvoljeno unijeti na područje RH jednu kutiju cigareta. Nakon propovijedi ga je pustio, ali da je bilo neugodno - bilo je.
Isto se odnosi i na duhan i ostale tzv. luksuzne proizvode.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty10.04.21 9:57

Uh, nisam ni znao da se to odnosi i na fizičko unošenje, jesi li siguran Bayro? Ja sam mislio da samo za poštanske pošiljke. Inače znači ako osobno odem u Minken, ili ako mi netko dolazi od tamo u HR i zamolim ga za uslugu, on to mora skrivati???? A već sam tako radio, i s duhanom i whiskyjem, možda i ne znavši da drugu stranu uvaljujem??? Naravno više nisam pri lovi za takvo što, ali samo da znam.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty10.04.21 10:37

Pri uvozu se oslobođenje od carine, PDV-a i trošarina odnosi i na sljedeće količine trošarinskih proizvoda:

Za putnike u zračnom prometu:
duhanske prerađevine:
– 200 cigareta
– 100 cigarilosa (pri čemu se cigarilosom smatraju cigare neto težine do 3 grama po komadu)
– 50 cigara
– 250 grama duhana za pušenje

Za putnike u drugim oblicima prometa (cestovni, željeznički itd.):
duhanske prerađevine:
– 40 cigareta
– 20 cigarilosa (pri čemu se cigarilosom smatraju cigare neto težine do 3 grama po komadu)
– 10 cigara
– 50 grama duhana za pušenje

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty10.04.21 10:42

Marko1980 je napisao/la:
Uh, nisam ni znao da se to odnosi i na fizičko unošenje, jesi li siguran Bayro? Ja sam mislio da samo za poštanske pošiljke. Inače znači ako osobno odem u Minken, ili ako mi netko dolazi od tamo u HR i zamolim ga za uslugu, on to mora skrivati???? A već sam tako radio, i s duhanom i whiskyjem, možda i ne znavši da drugu stranu uvaljujem??? Naravno više nisam pri lovi za takvo što, ali samo da znam.

Prema ovome gore, iz moje prethodne objave, preko granice, kada putuješ autom, znači samo dvije kutije cigareta (ukoliko u svakoj ima 20 komada), 50 grama duhana i dr.
A što se tiče alkohola, za zračni i cestovni je oslobođeno:
- alkohol i alkoholna pića s udjelom alkohola većim od 22% vol. ili nedenaturirani etilni alkohol s  udjelom alkohola od 80% vol. i više: 1 litra
- alkohol i alkoholna pića s udjelom alkohola 22% vol. i manje: do 2 litre
- mirno vino: 4 litre
- pivo: 16 litara

Ali ovo se odnosi na uvoz izvan EU.
A što se tiče Njemačke, misli da osobna prtljaga se više ne pregledava na carini jer smo unutar EU.


Zadnja promjena: nick_praskaton; 10.04.21 12:16; ukupno mijenjano 1 put.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty10.04.21 10:51

Vrlo korisno!!! Hvala puno nick! Možda da admin prebaci par najinformativnijih postova iz ove teme u novu temu i nazove je "carinski zakoni i sl." i stavi je sticky na vrh podforuma. Jer uvijek se ponavaljaju ista pitanja, a ponekad kao ovaj put, čak iskrsnu i misinformacije.

nick_praskaton likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty10.04.21 10:53

Evo pronašao sam za ograničenja za alkohol i duhan unutar EU-a

Količina koju možete kupiti ili ponijeti nije ograničena za privatne osobe koje putuju iz jedne države članice EU-a u drugu, ako su kupljeni proizvodi za osobnu upotrebu, a ne za preprodaju. Porezi (PDV i trošarine) uključeni su u cijenu proizvoda u zemlji u kojoj ste ga kupili te stoga ne morate podmirivati nikakva druga potraživanja ni u jednoj drugoj državi članici EU-a.

Marko1980 and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty10.04.21 10:56

Izvrsno, to se podudara s našim preporukama i odgovorima na česta pitanja novih članova, dakle nismo nikog usosili.

nick_praskaton je napisao/la:
Evo pronašao sam za ograničenja za alkohol i duhan unutar EU-a

Količina koju možete kupiti ili ponijeti nije ograničena za privatne osobe koje putuju iz jedne države članice EU-a u drugu, ako su kupljeni proizvodi za osobnu upotrebu, a ne za preprodaju. Porezi (PDV i trošarine) uključeni su u cijenu proizvoda u zemlji u kojoj ste ga kupili te stoga ne morate podmirivati nikakva druga potraživanja ni u jednoj drugoj državi članici EU-a.

nick_praskaton likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty10.04.21 10:56

Marko1980 je napisao/la:
Vrlo korisno!!! Hvala puno nick! Možda da admin prebaci par najinformativnijih postova iz ove teme u novu temu i nazove je "carinski zakoni i sl." i stavi je sticky na vrh podforuma. Jer uvijek se ponavaljaju ista pitanja, a ponekad kao ovaj put, čak iskrsnu i misinformacije.
Da, to bi bilo super jer se zakonski propisi i mijenjaju, pa ne bi bilo loše imati takvu temu.
I da, nema, na čemu.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty14.04.21 11:15

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slajs, Polerouter, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1213
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty14.04.21 12:31

[You must be registered and logged in to see this link.] nekako mi je čudan to odabir duhana za tebe s obzirom da ima sajdera unutra! Javi kakav je! puffy

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty14.04.21 13:13

Jes ali na preporuku od prijatelja sam porucio koji kaze da je dobar pa cemo videti kakav je.
[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 41
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty14.04.21 13:30

...da probamo i tu virgniju[You must be registered and logged in to see this link.]

Branislav, Slajs, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Upravo ste kupili/nabavili duhane...
[Vrh] 
Stranica 13 / 39.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...
» Imaj buraza , nemaj duhane
» Kako punite flake duhane?
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?
» Ima li recenzija za 4noggins duhane

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: