Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Go down 
+40
Saymoran
GrⒶna
Lakeman
PurgerVž
FajkaSt
Nikša
dalam666
DeathSpade
Ivan Habdija
Pantarei
nick_praskaton
oliohardi
ivek
Ignoro
dado
PerB
Vortimejovrh
ssekir75
Davorin
Marko Lepi
Lodir
v.milan
Vucko22
Matko
ilustrišimuš Batorić
Polerouter
Rale
Branislav
vpetrovic
bayro
Leo
Majka
SanjinRI
Marko1980
fra_Perica
Slajs
babaq
wranjo123
Sokreos
G.S.Patton
44 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17045
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty13.09.22 21:04

Slajs je napisao/la:
To tebi dođu kao sezonski upaljači, jer rade samo jedno godišnje doba! Sad imaš proljeće, ljeto, jesen i zimu! puffy

Dobra! Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 171190064 Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 171190064 Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 171190064

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 736
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty21.09.22 19:59

Neke nove terapije stigle danas.. 😍[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, wranjo123, Sokreos, Polerouter, v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1185
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty26.09.22 9:39

[You must be registered and logged in to see this link.]
Došle svježe iz Amerike preko kolege. Sad idu na led jedno godinu dana.

bayro, Branislav, Majka, Slajs, Polerouter, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty26.09.22 10:51

3P's mi je bio bas ukusan, primetio sam da mi je bio najbolji kad narezem skoro kao shag cut.

bayro, Slajs, v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17045
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty26.09.22 11:29

O'š prodat' Gaslight? umrijet od smjeha

Mogu ti ga ja pričuvati godinu dana! Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 171190064

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1185
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty26.09.22 11:31

bayro je napisao/la:
O'š prodat' Gaslight? umrijet od smjeha

Mogu ti ga ja pričuvati godinu dana! Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 171190064

lol!

bayro likes this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty26.09.22 12:55

six pence nisam jos probao Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 171190064

bayro and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 854
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty04.10.22 15:27

Tetka 😆
[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty04.10.22 16:03

javi kakav je ovaj wellauer. ja ga skicam vec neko vrijeme. ralph's burely cap je solidan, a micha's cake uzas
[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 854
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty04.10.22 16:20

Javim dojmove, a prvo što dođe na red iz ove pošiljke bit će Micha's Cake. Baš me živo zanima, po mirisu je super.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17045
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty04.10.22 19:08

Micina pica (tako smo ga Slajs i ja krstili!) je odličan duhan.

Inače, ovo kao da sam ja naručivao! A komšija Igor slijedeći tjedan donosi ovo:

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 854
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty04.10.22 19:35

bayro je napisao/la:
Micina pica (tako smo ga Slajs i ja krstili!) je odličan duhan.


Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 171190064

rekao sam da mi je odmah sjeo na prvi šnjof

puffy Cool

bayro likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17045
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty05.10.22 11:38

Meni je Micina pica odlična! Cool I po šnjofu i po okusu! A Francescu je užas jer nema Periquea! Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 171190064

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty05.10.22 19:42

Pozdrav dragi lulasi.
Dosta sam zauzet pa se ne stignem bas na miru posvetiti forumu i njuska ju po njemu.
Naime treba mi savjet.
Kupio sam bio
McBaren Mixture -bio sam zadovoljan.
Nakon tog duhana sam pusio McBaren classic i bio sam odusevljen, iba dva su mi lijepo gorili i dim je bio dobar.
Nakon toga sam otvorio McBaren Black Ambrosia i nasljedilo je razocaranje u smislu slabo gori, nema bas nekog dima.
Nakon pokusaja pusenja te Ambrosije sam kupio McBaren Virginiu No1 ona mi se ponasa isto kao ta Black Ambrosia, slabo gori i nema dima bas.
Danas kupim Rattray's Black Mallory kojeg svi hvalite, i opet slicni problemi...
Pomagajte sta da radim?
Dali je moguce da su mi duhani mozda pre suhi?
Nekad mi neki duhani gore savrseno i ima poprilicno dima a nekad je mucenje i uopce ne uzivam.
Pokusajem odgonetniti u kojem grmu lezi zec.
Takodjer sam popusio jedan Ashton Consumate Gentleman i bilo je sve super, gustao sam.
Unaprijed hvala na pomoci.
Lp
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1185
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty05.10.22 20:33

Prije će biti da su prevlažni. Probaj posušiti 10ak minuta prije nego što zapališ. Posebno virginiu. Probaj staviti manje duhana u lulu, napuni do vrha ali manje pritisni.

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 736
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty05.10.22 20:37

Ako ti je vlažnost duhana dobra onda najvjerojatnije sabijaš duhan prejako..

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 854
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty05.10.22 20:41

Može biti nekoliko grešaka, a iz iskustva znam da različiti duhani zahtijevaju i različite pristupe. Jedna od mogućnosti otežanog gorenja (pripaljivanja) može biti prevlažnost, u tom slučaju ostavi duhan da se malo prosuši na zraku pa onda spakiraj u lulu i pokušaj pripaliti. Druga mogućnost može biti da ga uz prevlažnost, prejako nabijaš pa imaš opet problem kod pripaljivanja. Postoje različite metode punjenja lule, to si malo prouči pa sam traži način koji ti najviše odgovara i sa kojim duhanom. Nemam iskustva sa MB Black Ambrosia tako da ti ne mogu reći jel prevlažan ili što, ali sa svim drugim spomenutim duhanima nisam imao nikakvih problema. Vrlo je koristan Mali lulaški leksikon našeg @bayre koji si je dao truda da svoje znanje prenese na web stranicu i olakša ovakve i slične probleme i pruži još hrpu korisnih i zanimljivih informacija.
[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro and v.milan like this post

[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty06.10.22 7:11

Hvala svima na odgovou.
U zurbi sam, pa cu samo kratko odgovoriti.
Sppmenute duhane duhane koje sam naveo da mi je bilo super pusiti, sam isto punio i nabijao kao i ove s konima imam ptoblema.Iz glavne limenke uvjek odvojim malo za konzumaciju u drugu manju limenku, tako da mislim da se prosusi...provat cu opet s vasim savjetima pa cemo vidjeti.
Lp
[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty07.10.22 17:40



To je onaj novi veliki aerodrom što su otvorili prije par godina ili stari?[/quote]

Isprike na zakas jelom odgovoru Niksa.
Je, ovo je koliko ja znam novi 😁.

Tek kad sam dosao u Hrvatsku sam skuzio da su cijene i vise nego ok, ni manje ni vise nego duplo jeftinije, a i limenke od 100g su mi super.
Na Splitskom aerodromu mi je reklo da je limit 250 grama duhana, al me pustilo s 3x100g sve je bilo ok.
[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Q Shop Split   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty15.10.22 13:26

Upravo sam kupio McBaren Original Choice.
Stavit cu slike, ako koga zanima sta je u ponudi, gospoda je rekla da ima vecinu sa slike.[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty15.10.22 13:29

Radi se o Q Shop Split.
Ovo mi nije stalo u prosli post, sorry.[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 736
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty15.10.22 18:25

Kad odeš u Mađarsku pa se počastiš..Tko preživi pričat će.. 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁[You must be registered and logged in to see this link.]

wranjo123 and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 883
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty15.10.22 22:13

PurgerVž je napisao/la:
Kad odeš u Mađarsku pa se počastiš..Tko preživi pričat će.. 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁[You must be registered and logged in to see this link.]
Ima ti u Brežicama za 9.20 € ako ti se svidi. Bliže od Mađarske 😎😂🤣 
Iako možda i ne tako blizu iz Varaždina, 🤔 ali u svakom slučaju ima po Sloveniji u Trafika 3DVA


Zadnja promjena: Nikša; 15.10.22 22:24; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 883
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty15.10.22 22:20

FajkaSt je napisao/la:


To je onaj novi veliki aerodrom što su otvorili prije par godina ili stari?

Isprike na zakas jelom odgovoru Niksa.
Je, ovo je koliko ja znam novi 😁.

Tek kad sam dosao u Hrvatsku sam skuzio da su cijene i vise nego ok, ni manje ni vise nego duplo jeftinije, a i limenke od 100g su mi super.
Na Splitskom aerodromu mi je reklo da je limit 250 grama duhana, al me pustilo s 3x100g sve je bilo ok.
[/quote]



Nikad kasno😁

Dobro mi za znati ako "prelijećem" tamo za na brod ili s njega
Da 250gje limit.
Nisu mi zadnji put u Zagrebu ni pogledali ali nikad se s njima ne zna 😂
Hvala na info još jednom.
Tamo sam bio prije par godina ali doslovno trčao za avionom pa nisam imao vremena za shopping.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 736
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty15.10.22 22:27

Nikša je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Kad odeš u Mađarsku pa se počastiš..Tko preživi pričat će.. 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁[You must be registered and logged in to see this link.]
Ima ti u Brežicama za 9.20 € ako ti se svidi. Bliže od Mađarske 😎😂🤣
A nije mi baš bliže jer sam u VŽ, a išao sam danas u Nagykaniszu, majko mila pa tamo se osjeti socijalistička ruska čizma i dan danas, od infrastrukture pa sve do duhana. Kupio sam ga jer mi je bilo neugodno pred ženskicom praznih ruku izaći van..Osjećao sam se ko' i ova krepalina na slici od vrećice. Pa nek se nađe, nema veze, oko 60kn je cijena bila..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 24 Empty

[Vrh] Go down
 
Upravo ste kupili/nabavili duhane...
[Vrh] 
Stranica 24 / 39.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Golden Gate lule
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...
» Kako punite flake duhane?
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?
» Najjeftinije mjesto za duhane u EU?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: