Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+27
PerB
Vortimejovrh
Profesor24
dado
Lodir
LukasCha
v.milan
Lakeman
Rale
Horla
Majka
Sokreos
paludamentum
Polerouter
ilustrišimuš Batorić
Leo
Matko
SanjinRI
imnik
wranjo123
fra_Perica
babaq
Pantarei
ssekir75
Slajs
Branislav
Marko1980
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty03.03.21 13:21

Završavam lulu C&D XX Flakea kojeg sam ponovo otvorio nakon što je stajao preko 10 mjeseci u podrumu. Posušio se nije, znači da je dobro dihtalo, ali nije se ni puno promijenio. Još je malo grub što se Virginije tiče, dok perika ima tek u tragovima. Svaki deseti dim ga malo osjetim, moram još pokušati bolje usitniti taj flake. Dosta uneventful duhan koji je dobro legao uz današnju on-line edukaciju, bez ikakvih distrakcija. Tek sad pri samom kraju postaje jači i zanimljiviji. Room note je prilično dobar.

Između HU Dockworkera koji je burley s orijentalcima ipak mi je XX Flake puno bolji, a s obzirom na to da volim burley, pretpostavljam da su bolji orijentalci zaslužni za tu razliku. Sigurno nije zbog Virginije jer ova u XX Flakeu definitivno nije ta koja meni najviše godi. Više ne žalim što nisam naručio više, čak sam skeptičan da će se XX Dark Flake dovoljno popraviti otkad sam ga ponovo zatvorio, isto prije cca godinu dana, ali taj bar ima perika.

[You must be registered and logged in to see this link.], to je najbolje što mogu. A s tvoje strane, bi li ti rekao da se CRF dosta razlikuje po tipu Virginije od FVF-a? Imam CRF /w Perique u podrumu pa da znam što očekivati i koliko još čekati prije otvaranja... Nekako mi se Pease pokazao pouzdanijim i kad mi stigne Windjammer, sigurno će on prije doći na red za otvaranje od tih C&D Virginija blendova.

Branislav and Slajs like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty03.03.21 14:20

Marko1980 je napisao/la:
Između HU Dockworkera koji je burley s orijentalcima ipak mi je XX Flake puno bolji, a s obzirom na to da volim burley, pretpostavljam da su bolji orijentalci zaslužni za tu razliku.

Joj kad ovo pročita (ako već nije) [You must be registered and logged in to see this link.]... Da je nešto bolje od Dockworkera hahaha! Iskreno, čisto sumnjam, jer HU definitivno ima bolju Virginiu koja je kod C&D-a, i to u većini mješavina, dosta sirova! Kao primjer bih uzeo Spark Plug koji meni ima dosta sirovu Virginiu i to mi tu mješavinu, u mojoj knjizi i za sada, stavlja na listu "nije potrebno ponavljati."

Marko1980 je napisao/la:
A s tvoje strane, bi li ti rekao da se CRF dosta razlikuje po tipu Virginije od FVF-a?

Bit ću slobodan odgovoriti na pitanje koje si postavio @Branislavu, jer sam probao oba duhana! Naime, ja imam CRF bez Periqua i meni ta mješavina nema apsolutno nikakve veze s FVF-om. Puno je "tamniji" okus, niti upola mi nije slatka kao FVF, a pored toga mi ima i znatno veću dozu nikotina, što mi nikako nije sjelo, pa je pušim u manjim žarnicama.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pušim St. Bruno s Earl Greyom i mineralnom...

Branislav, Marko1980, SanjinRI and Rale like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty03.03.21 14:50

Slajs je napisao/la:

Bit ću slobodan odgovoriti na pitanje koje si postavio @Branislavu, jer sam probao oba duhana! Naime, ja imam CRF bez Periqua i meni ta mješavina nema apsolutno nikakve veze s FVF-om. Puno je "tamniji" okus, niti upola mi nije slatka kao FVF, a pored toga mi ima i znatno veću dozu nikotina, što mi nikako nije sjelo, pa je pušim u manjim žarnicama.

Slazem se, samo bi dodao da bi dosla do punog potencijala CRF mora da se pusi u velikim zarnicama a to znaci da moras biti muz i po!Ja imam skoro 100kg i imam visoku toleranciju na nikotin (makar ja tako mislim) pa mi nije svejedno lol! Pusio sam dugo cigare (ne cigarete) i nisam imao takav N kick kao sa CRF.
Zato sam je ostavio da odmori malo ako je moguce.

Flake Medallions i espresso da budem on topic UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 2235064407

Marko1980 and Slajs like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty03.03.21 15:25

meni je taj xx flake genijalan lagani orijentalni duhan, slican sam's flakeu samo bolji. inace, ima li netko odgovor zasto ima tako malo virginija orijentalci kombinacija? osim dva navedena, flanagan je tu negdje ali ima i solidno periquea. pease ima regent's flake kojeg jos nisam probao, ali cekam da stigne vec mjesecima Smile

Marko1980 and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty03.03.21 15:35

Branislav je napisao/la:
Slazem se, samo bi dodao da bi dosla do punog potencijala CRF mora da se pusi u velikim zarnicama a to znaci da moras biti muz i po!

Istina! Zato sam ja startao s velikom žarnicom kad mi je CRF došla, predmnijevajući da je to dobar duhan za početnike, fina čista virginijska mješavina! Skoro sam poginuo, toliko!  UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 171190064

wranjo123 je napisao/la:
inace, ima li netko odgovor zasto ima tako malo virginija orijentalci kombinacija?

Mislim da sam ja, od ovih koji su spomenuti, probao samo Flanagan koji ima tu kombinaciju. Premda je meni to dobar duhan, naprosto mi nije dovoljno ukusan. Može biti da je do toga, i da naprosto takva kombinacija, ne rezultira previše ukusnim mješavinama. No, to je moja "radna hipoteza" prema gotovo nikakvom uzorku, stoga bi trebalo probati reprezentativan broj takvih mješavina da se donese kakav-takav "objektivniji" dojam.

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty03.03.21 21:44

kanda sam malko ispao, šta je CRF, a šta FVF? scratch
[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty03.03.21 22:00

ssekir75 je napisao/la:
kanda sam malko ispao, šta je CRF, a šta FVF? scratch

CRF=Cornell & Diehl - Carolina Red Flake, FVF=Samuel Gawith - Full Virginia Flake

PerB likes this post

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 0:25

e pa tako kaži Smile
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 8:15

Peterson University flake I Ethiopia Muda Tatesa(Moka)

Branislav and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 9:55

ssekir75 je napisao/la:
e pa tako kaži Smile
To ti je   Sekirče  ova mlada garda koja pomalo preuzima forum od nas koji se gasimo, oni imaju svoje šifre, ja ih više i ne pitam.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

ssekir75, Slajs and Rale like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3009
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 12:05

Cube cut burley, Postup

bayro, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 12:22

babaq je napisao/la:
Cube cut burley, Postup
Kakav je? Baš čekam da mi stigne. Jako me zanima ima li razlike zato što je u kockicama.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 12:49

[You must be registered and logged in to see this link.]

Erinmore flake iz DMP bentice i kava na šetnici uz more.
Može se

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

ssekir75, Branislav, babaq, SanjinRI, Slajs, Polerouter, v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 15:15

[You must be registered and logged in to see this link.]
Zasad moja najdraža virginia...Peter Heinrich golden slice i kava/irish cream

Branislav, Marko1980, Polerouter and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 15:29

Odlicna! [You must be registered and logged in to see this link.]

Upravo je dimim.

SanjinRI and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 16:05

Citat :
Zasad moja najdraža virginia...Peter Heinrich golden slice i kava/irish cream

Ali odakle tebi SanjinRiječanine Peter Heinrich duhan, oni ne šalju u HR, kako si ga pribavio?

Slajs and v.milan like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 16:09

Marko1980 je napisao/la:
Ali odakle tebi SanjinRiječanine Peter Heinrich duhan, oni ne šalju u HR, kako si ga pribavio?

Care! UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 171190064

P.S. Bit će da ga je ubo s SP-a dok je još bilo...
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3009
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 18:35

v.milan je napisao/la:
babaq je napisao/la:
Cube cut burley, Postup
Kakav je? Baš čekam da mi stigne. Jako me zanima ima li razlike zato što je u kockicama.

Ova me verzija podsjeca na Stokkebyevu. Uz burley tu je i cavendish, i dobro suradjuju. Lula se puni metodom gravitacije, da bi lipo krenio potrebno je nekoliko paljenja vise.


Zadnja promjena: babaq; 04.03.21 20:53; ukupno mijenjano 1 put.

bayro and v.milan like this post

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty04.03.21 18:55

bayro je napisao/la:
ssekir75 je napisao/la:
e pa tako kaži Smile
To ti je   Sekirče  ova mlada garda koja pomalo preuzima forum od nas koji se gasimo, oni imaju svoje šifre, ja ih više i ne pitam.

može biti da si u pravu, ali ja ipak mislim da je u pitanju to što sam zaista "ispao". ipak nisam pratio forum dosta dugo, niti sam šta od duvana nabavljao skoro, lulu palim svake prestupne godine... može se reći da sam opet teški početnik, ako izuzmemo to što imam brdo lula. dovoljno reći da i to što zapalim su uglavnom neki teški veštački aromatici, poput holger danske black and bourbon ili mc lintock voćkica, i to sve u nekim niskobudžetnim lulama. no... idemo dalje.

HD (i ajd sad budi pametan da li mislim na Harley Davidson ili Holger Danske plavuša ) B&B u nekoj no name dankinji wanna be bayrito oblika.

bayro and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3009
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty05.03.21 8:06

Solani burley flake, kafa

Marko1980, SanjinRI and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty05.03.21 14:21

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dan Tobacco Holly's Discovery

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty05.03.21 14:39

babaq je napisao/la:
Solani burley flake, kafa

O da, Solani... Tome ništa ne fali, osim možda malo iskrenosti proizvođača kod opisa, kad tvrde da ništa ne dodaju, a jednostavno ne mogu zamisliti kako može biti tako ljepljiv prirodno. Samo priznati, neće biti ništa lošiji, zbilja je odličan. EDIT: zapravo, sad nisam siguran je li to Aged Burley Flake na koji sam se referirao ili samo Burley Flake, ako taj postoji.

Ja dimim MB BLB iz velike bivše wranjine Parkerice koja se pokazala apsolutno najbolja lula za ovaj duhan i sad je dedicirana za njega dok sve ne zdimim.

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty05.03.21 14:47

Marko1980 je napisao/la:
O da, Solani... Tome ništa ne fali, osim možda malo iskrenosti proizvođača kod opisa, kad tvrde da ništa ne dodaju, a jednostavno ne mogu zamisliti kako može biti tako ljepljiv prirodno.

A znaš i sam, obično ako mješavina nema topping, onda ništa ne navode, a redovito sastavnice mješavine imaju casing.
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty05.03.21 17:00

Flake Medallions i kafa UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 2235064407

SanjinRI likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty05.03.21 17:30

Black Mallory iz DAP i čaj od mente za službeni početak vikenda.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, SanjinRI and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 26 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 26 / 40.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: