Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+27
PerB
Vortimejovrh
Profesor24
dado
Lodir
LukasCha
v.milan
Lakeman
Rale
Horla
Majka
Sokreos
paludamentum
Polerouter
ilustrišimuš Batorić
Leo
Matko
SanjinRI
imnik
wranjo123
fra_Perica
babaq
Pantarei
ssekir75
Slajs
Branislav
Marko1980
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2009
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty07.04.21 21:12

Dobar je i midnight ride, ali velika prijevara jer nema periquea osim u opisu 😀
Pusim cusano coronu, mala promjena od lule. Solidna cigara po prihvatljivoj cijeni od 27kn

Marko1980 and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty08.04.21 20:54

Već druga lula Sir Walter Raleigha. Vrlo dobar duhan, gusti, bogati bijeli dim. Totalna suprotnost Kadatahu, u smislu da može biti every day/all day smoke, ničime ne plijeni pažnju, a nudi burley zadovoljstvo ljubiteljima burleya u vrlo blagom obliku, više za one koji ne traže hard core iskustvo ni nic hit. Meni bolji od MB Burley London Blenda kojeg bih također svrstao u blagu, ne-hard core kategoriju, no s kvalitetnijim burleyem u blendu.

Jedina zamjerka je tehničke prirode, treba dopaljivanja, ništa strašno, no vjerojatno zbog toga i lagano pecka. Mislim da sam za ovo i sam kriv jer mi se s prvom lulom to nije dešavalo (pripaljivanje i peckanje), no duhan je bio toliko čudno suh da sam ga nakon prve lule malo ovlažio ne bih li izvukao iz njega nešto više arome, čisto za slučaj da skriva još nešto u sebi, da ne propustim njegov puni potencijal. Međutim, ništa novo nisam dobio, tako da je bolje pušiti ga suhog kakav moj uzorak i jest.

No da opis ne bi bio presličan MB HH Burley Flakeu koji mi je blatantno predosadan, ovaj ipak nudi malo slatkoće i jednostavno veći užitak, a također bez distrakcija, baš za raditi nešto usput. Mali pitomi mačić u usporedbi s ozbiljnijim Solani Aged Burley Flakeom, ali li i Peterson Irish Flakeom, MB Old Dark Fired ili Bold Kentuckyjem, odnosno GLP JackKnife Plugom koji su ipak svi redom zvjerke u usporedbi sa SWR i unatoč tome što imaju dosta Virginije. Vjerojatno ih podiže Kentucky, nešto što ja baš volim i čemu naginjem.

Ovaj SWR definitivno ima svoje mjesto i možda ga čak i kupim. Ako ga se netko rješava, možemo se i dogovoriti.

Zašto nabijam kartice teksta, pitat će bayro? Pa jednostavno zato što ako sam već dobio duhan na poklon, najmanje što mogu za odužiti se je podijeliti iskustvo s drugima koji ga možda (još) nisu probali. Hvala [You must be registered and logged in to see this link.] na uzorku!

Sokreos, Slajs, Polerouter, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2009
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty08.04.21 21:55

Peasova jubilarna samara za 20 godisnjicu. Odlican duhan, sličan svim njegovim englezima. Slican meridijanu samo malo blazi i sladji.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty08.04.21 23:31

Comonwealth and Rakija-25 years old

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1213
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 0:21

[You must be registered and logged in to see this link.] vrlo ću ti rado dati ostatak SWR-a na nekom od budućih druženja! Pohvala za osvrt! Cool

Marko1980 and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 1:30

A kad sam već spominjao svoj afinitet prema Kentuckyju, evo me s DMP-10 lulom punom MB Amphora Kentucyja, thanks to [You must be registered and logged in to see this link.]. Mislio sam da će ovo biti apex degustacije uzoraka koje mi je dao na druženju, ali prvo i drugo mjesto ipak osvajaju Sansepolcro i Kadath.

Što se ovog Kentuckyja tiče, vjerojatno sam malo razmažen sočnijim varijantama poput Bold Kentuckyja i Old Dark Fireda pa da mi Amphora Kentucky predstavlja isto što i Burley Flake u kategoriji bijelog burleya. Mac Baren kao da se trudi imati od svake vrste blenda bar jedan vrhunski i jedan koji u najboljem slučaju može poslužiti kao sirovina za daljnje blendanje, ali ne može se solo pušiti s nekim guštom. Ovome osim okusa fali i adekvatna doza vitamina N, što je za Kentucky prilično čudno. Nije za isprazniti lulu od razočaranja kao neki drugi rijetki duhani koje sam probao, ali nije ni daleko od toga. Ne znam s čime bih ga zblendao, možda usporedim Union Square s malo Latakije i u polovicu toga dodam malo ovog "Kentuckyja" da vidim razliku. Sumnjam da će pokvatiti blend, ali pitanje je hoće li i doprinijeti. Dok sam za Patriot Flake siguran da će dodati onaj specifičan karakter blendu koji u manjoj količini može biti pun pogodak, samo ne smijem pretjerati.

A tako je to, ne može ti sve leći. Rado ću uzorak na prvom sljedećem druženju proslijediti sljedećem zainteresiranom, ako takav postoji, budući da je Slajs bio baš darežljiv s količinom. Zbilja za probati ne treba više nego za dvije lule, a dobio sam valjda za 5-6! Ako nitko neće, neće se ni baciti. Hvala ti još jednom, baš si ljudina!

Slajs likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 16:00

Newminster Superior Navy Flake i vermouth, za početak vikenda.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 16:03

HU Tuarekh (danas stigao od Estervala) i Earl Grey.
Dobro je za službeni početak vikenda.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Slajs, Polerouter, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 16:42

Flake Medallions i filter kafa.

Sve mi je bolji a ostala su jos 2 coin-a Sad

Marko1980, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2009
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 18:54

Herr bayro, napisi koju karticu recenzije. Ja ga vec dugo osmatram, ali 20 eura ne zelim riskirati 😂😂😂
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 20:24

A sad Nightcap iz velike Bjarne lule i caj od nane/mente pa polako u krevet Sleep

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 20:26

Nemaš što se misliti.
Ozbiljan Englez, crvena i svijetla Virginija, orijentalci i naravno - Latakija.
Piše da ima i Periquea, ali ja ga nisam osjetio, a  znaš da sam ekstremno alergičan na njega!
Odlična medicina sa dosta vitamina N! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 21:51

Peterson Standard Mixture i voda.
Rekao bih da mi je jednako dobar kao i stari Dunhill. Pušim malo London malo Standard. Dobri su to duhani.

Sokreos and PerB like this post

[Vrh] Go down
GoranMisic
Prva lula
Prva lula
GoranMisic


Broj postova : 8
Join date : 18.03.2021
Age : 53
Lokacija : Surdulica

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty09.04.21 23:49

A kakvo mišljenje imate o Holger Danske sa okusom Burbona?
[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty10.04.21 14:45

C&D Billy Bud uz aromu primorja i nescaffe.
[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, ilustrišimuš Batorić, Polerouter, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty10.04.21 15:23

Ja završio s Dreams od Kadath. Je li aromatik - rekao bih da jest. Smeta li me - nimalo (ne grize, ne ghosta, ne odvraća pažnju od dobrih duhana). Preporučam svima za probu. Da ga Belo odelo ima, sad bi bio dio moje narudžbe.

Slajs and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1213
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty10.04.21 15:38

Marko1980 je napisao/la:
Ja završio s Dreams od Kadath. Je li aromatik - rekao bih da jest. Smeta li me - nimalo (ne grize, ne ghosta, ne odvraća pažnju od dobrih duhana). Preporučam svima za probu. Da ga Belo odelo ima, sad bi bio dio moje narudžbe.

Čuj, dogovorit ćemo se ja ga imam još puno... puffy

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty10.04.21 19:12

C&D Sansepolcro uz razvodnjeni tonik. [You must be registered and logged in to see this link.] mi je ustupio ovaj uzorak (hvala!) i još dok smo bili vani na terasi mogao sam se uvjeriti da je nešto posebno, usprkos svega par sastojaka u njemu. Da ne znam čiji je, rekao bih da je to još jedan Peasov maseterpiece. Ali ovaj put Reeves je pogodio u sridu. Nisu svi blendovi koje C&D proizvodi njegovi, mada dobar dio je, ali i ne mogu reći da je većina nešto vrlo posebno. No da ima odličnih, ima, npr. Pirate Kake, koji i nije njegov. Da ima bar tri koja ne bih više probao, ima. Ispada jednostavno da za moj ukus Pease ima bolji hit-to-miss ratio. I to se puno više osjeti kod nelatakijskih mješavina kod kojih mislim da je puno teže napraviti nešto jako dobro.

Što još reći osim da je kasno za preporučiti Sansepolcro jer je bio small batch, a SP ga nema ni na popisu "out of stock" duhana za koje bi se bar moglo jednim klikom pretplatiti na obavijest kad i ako opet postanu dostupni.

Dimim ga polaaaaaako, uz balsa filter, "jer on to zaslužuje". I usput provodim jedan eksperiment. Ne znam je li svježe iz limenke bio ovako suh, no ako je imao standardno nešto više vlage, definitivno ga je trebalo sačuvati godinu dana prije otvaranja, ne zato jer je sad loš, nego zato što bi valjda tek tad probio plafon. Eksperiment koji provodim je da sam ga napunio u duboku žarnicu i zdimio pola. Nakon toga sam pažljivo maknuo sav pepeo s ostatka duhana i dopunio lulu novom količinom opet do vrha. Već s prvom probom na terasi sam primijetio da mi je bolji bio pri kraju lule pa da vidim mogu li to ovim načinom još više potencirati. Ovo je prvi put da mi je palo na pamet da to pokušam pa neću moći zaključiti ništa generalno već samo specifično za ovaj duhan, kojeg više nema za naručiti. Ali neka, svo zlo s time.

EDIT: Eksperiment je dao fantastične rezultate! Rez u okusu je došao oštar kao od britve, mada nešto kasnije nego što sam očekivao - naprosto sam krivo procijenio gdje je bila granica između "starijeg" punjenja i novog. Ali kad je došlo do starijeg, wow, nešto prekrasno! A tek u retro, ma wow. Nemam više riječi za ovo, osim da ću pokušati istu stvar i s nekim drugim Virginijama, nema razloga da ih ne obogati, osim ako već jesu steam-pressed prije pakiranja.


Zadnja promjena: Marko1980; 10.04.21 20:29; ukupno mijenjano 1 put.

Lodir, Sokreos, Slajs, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PerB and GoranMisic like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty10.04.21 19:34

[You must be registered and logged in to see this link.]

MacB Burley London Blend, Café au lait

Marko1980, Sokreos, Slajs and PerB like this post

[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty10.04.21 22:46

Polerouter je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

MacB Burley London Blend, Café au lait

I preeeeeekrasna Stanwelica

Marko1980, Sokreos, ilustrišimuš Batorić and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty11.04.21 0:02

English chocolate od Two friends i caj od kamilice

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty11.04.21 9:40

Ostaci GLP Union Squarea s trunku Sansepolcra, neke mrvice koliko ga je još ostalo od jučer. Inače bi ga bilo šteta miješati s ičime, no ta trunka što je ostala učinila mi je Union Square ipak nešto zanimljivijim. Još samo da je malo slatkoće na jeziku... Čak ni uz gorku crnu kavu kao kontrast ne osjetim ništa slatko.

Da spasim Union Square, jučer sam dio pomiješao s Patriot Flakeom (koji obiluje slatkim i više nego je za moj ukus poželjno), no budući da Patriota nisam imao dovoljno da pomogne količini Union Squarea za 2-3 lule na koliko sam ciljao, dodao sam i nešto sirijske Latakije i Kentuckyja. Pa kad već slatkoća nije na nivou, da nadoknadim to na začinskom frontu. Popario sam mješavinu u metalnom mrežastom cjedilu nad šalicom zavrele vode i stavio da se preša. Bojim se samo da sam zbog neke distrakcije ostavio mješavinu da se pari duže nego što sam htio. Mogu se samo nadati da nisam oddestilirao previše arome, no mislim da se voda ioako sama od sebe dovoljno ohladila već unutar prvih 5 min parenja da daljnjih 15 min ne bi trebalo učiniti veliku razliku. Uz predviđeno jedno okretanje radi bolje raspodjele pritiska i provjere vlažnosti, ćemo da vidimo rezultat kroz 2-4 tjedna.

Slajs and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty11.04.21 10:43

Hh latakia flake, rooibos.

Marko1980 and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1213
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty11.04.21 11:19

[You must be registered and logged in to see this link.] ja sam baš jučer navečer pušio Union Square i bio mi je sladak ko med! Probaj drugačije pakirati duhan i bez filtera, ako ti je doduše ostalo još duhana, možda osjetiš razliku!
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty11.04.21 12:30

Ne znam što bih još probao, pakira se odlično, gori odlično, sporo, potpuno, pušio ga iz pouzdane Stanwellice... Definitivno se poboljša u zadnjoj trećini lule, ali treba redovito prazniti pepeo jer se u nedostatku konkretnog okusa duhana osjeti okus pepela. Ne znam otkud toliko različiti dojmovi, ali eto. Ako ti je ovo slatko, što ti je tek onda Patriot Flake?

U iščekivanju novog crumble cakea, upravo dimim jedini latakijski duhan koji imam, Slajsov uzorak Holly's Discovery. Baš je prekrasno zaglađen, nimalo oštrine u njemu! Totalno me podjseća na Commonwealth, ali bolji.

Polerouter and GoranMisic like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 36 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 36 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: