Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Zbog situacije uzrokovane COVID-19 virusom, klupska tjedna druženja su privremeno obustavljena.

Dilema jednog početnika

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton

Broj postova : 16

Dilema jednog početnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dilema jednog početnika   Dilema jednog početnika - Page 2 Empty16.02.21 16:41

@Slajs je napisao/la:
@nick_praskaton ovo što ti je @wranjo123 napisao, a što se tiče modela 111, bi mogao biti slučaj! Naime, ja sam startao s modelom 128 Dolomiti i bila mi je velika žarnica! Tako da imaj to u vidu u početku!

Možda je dobro, premda te nove Savinellice možeš odmah puniti do kraja, da je ipak klasično upušiš, dakle 3 x 1; 2 x 2 i onda puniš cijelu! Ako ništa drugo, na taj način ćeš se i priviknuti na veličinu žarnice. I svakako ti je poželjno da duhan bude rezan u trakice, dakle ribbon, jer s nekim bi flakeom to bilo maratonsko pušenje, a to ipak za početak ne želiš.

Tako sam mislio, prvo 1/3, pa 2/3 i onda do kraja. Trebam li ju više puta puniti 1/3, pa više puta 2/3, ili je dovoljno samo jednom u svakoj nabrojenoj količini?
Što se tiče veličine žarnice, bio sam svjestan da kupujem dosta veliku za početnika, ali tako je kako je, taj rizik sam prihvatio.
Ovo s duhanom, hvala na preporukama, vidjeti ću što se sve nudi, a baš sam jučer skoro dva sata na ovome forumu čitao postove o duhanima i mogu reći da s time još nisam na ti, ali treba probati i vidjeti.
Trenutno sam u pripremi što kupiti od svega toga iz ponude, da ne bi bilo na "ho-ruk" kad dođe lula.
Od pribora sam za početak uzeo preko AliExpressa (ovaj alat i stalak sa fotografije), dok ću filtere, čistače i duhan kupiti tu kod nas trgovini s duhanskim proizvodima.Dilema jednog početnika - Page 2 Screen13
Dilema jednog početnika - Page 2 Screen12

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 15034
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Dilema jednog početnika   Dilema jednog početnika - Page 2 Empty16.02.21 17:10

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

nick_praskaton likes this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton

Broj postova : 16

PostajNaslov: Re: Dilema jednog početnika   Dilema jednog početnika - Page 2 Empty16.02.21 17:15

Ovo se zove detaljno pojašnjeno. Hvala!

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Prva lula
Prva lula
Polerouter

Broj postova : 97
Omiljeni duhani : Burley

PostajNaslov: Re: Dilema jednog početnika   Dilema jednog početnika - Page 2 Empty16.02.21 18:14

@nick_praskaton je napisao/la:

Od pribora sam za početak uzeo preko AliExpressa (ovaj alat i stalak sa fotografije), dok ću filtere, čistače i duhan kupiti tu kod nas trgovini s duhanskim proizvodima.

Kada budeš kupovao duhane, uzmi si i jedan alat. Trebat će ti odmah a ovoga sa AliEx ćeš, vjerojatno, dugo čekati.

Slajs and nick_praskaton like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dilema jednog početnika   Dilema jednog početnika - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Dilema jednog početnika
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2