Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Prvi dojmovi

Go down 
+11
DeathSpade
Vortimejovrh
v.milan
Polerouter
PerB
Leo
bayro
wranjo123
Branislav
Slajs
Marko1980
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 846
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

Prvi dojmovi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi dojmovi   Prvi dojmovi - Page 3 Empty21.10.22 12:27

Slajs dobro zbori, navedeni duhani su odlični no nisu slični ODF - u.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prvi dojmovi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi dojmovi   Prvi dojmovi - Page 3 Empty21.10.22 13:25

jam.hadar je napisao/la:
Slajs dobro zbori, navedeni duhani su odlični no nisu slični ODF - u.
Ma jasno, samo me zanimalo za duhane koji su negdje na tom putu..pašu mi jači u svakom slučaju i hvala svima na uputama.🍻
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Prvi dojmovi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi dojmovi   Prvi dojmovi - Page 3 Empty04.11.23 15:49

Erik Stokkebye Twilight. Poslije par lula zaključak je da je u pitanju odlična mješavina. VaPer sa dodatkom orijentala. Virginia/Perique kombinacija dominira (osjeti se perique od početka do kraja) dok orijentalci dodaju dovoljno zanimljivosti da duhan nije dosadan ni u većoj luli. Meni je sa filterom bolji jer nema grubih rubova već se osjeti onaj prepoznatljivi okus VaPera. Nikotina ima, tako da mi filter i zbog toga odgovara. Za svaku preporuku.

bayro, Branislav, wranjo123, Polerouter, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prvi dojmovi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi dojmovi   Prvi dojmovi - Page 3 Empty10.01.24 20:38

Nakon dugo vremena sam danas pušio onaj bezlični Patriot Flake od Dan Tobacca. S obzirom da imam naviku upušavati novu lulu čistim virdžinijama (rezultat je naravno nešto sporiji ali je "cake" zato postojan) odlučih se na njega čisto da ga potrošim i oslobodim staklenku za nešto novo. Ne znam da li mu je pomoglo ležanje od 9 mjeseci ali baš je lijepo dobio jači voćni karakter. Opet, ne toliko da bih ga kupio ponovno ali baš je ok promjena sa tim navodno indijskim virdžinijama.

v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Prvi dojmovi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi dojmovi   Prvi dojmovi - Page 3 Empty01.02.24 10:57

Prije, sad već i mjesec dana, velikodušni Mario mi je poslao MB Navy Flake i još nekoliko uzoraka. Dok sam sve isprobao više puta, odužilo se. Dojmovi su:
MB Navy Flake: meni se generalno ovaj duhan sviđa, i zato mi je bilo čudno kad je Mario pisao da mu nije legao. Međutim, moj Navy Flake i njegov, nebo i zemlja. Kao da su imali loš batch i dodali više toppinga da prikriju. Nekako je umjetan i jednostavno rečeno gadan. Tako da ako vam je neki duhan na prvu gadan, dajte mu možda još koju šansu, možda je samo loš batch. Makar sa ovim cijenama i dostupnošću duhana ne znam koliko je to izvedivo.
Keller tabak English mixture: Nek me Mario ispravi ako sam krivo naveo o čemu se radi. Odličan englez. Malo sladak, Slajs je dobro zaključio da podsjeća na Presbyterian što bi značilo da ima orijentalaca. Ali samo podsjeća, nije ni blizu toliko sladak. Vrlo ugodan, englez za svaki dan. Sjajan duhan, za svaku preporuku.
Seattle Pipe Club Plum Pudding special reserve: Ovaj je bio izazovan. Zahtjeva dosta pažnje i pri punjenju i pri pušenju. Mislim da je udio orijentala manji nego u originalnom plum puddingu, ali zadržao je vrlo intenzivan miris. Ako se ne pazi na tempo izgube se fine arome, tako da nije duhan za uz posao i sl. Traži punu pažnju koju nagradi izvrsnim okusom i aromom. Ne ujeda i gori hladno i sporo.
Mario još jednom hvala, i kad navratiš u Zagreb imaš piće od mene!

bayro, Slajs, Polerouter, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 281
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Prvi dojmovi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi dojmovi   Prvi dojmovi - Page 3 Empty01.02.24 13:20

Slažem sa sa svime što si rekao, jedino što nisam probao Presbyterian! Ali ovaj puding...kao što sam ti i rekao, trebalo je 10 luli da ga savladam i shvatim, no onda sam se zaljubio...samo traje 3 dana i u maloj luli hahaha

v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi dojmovi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi dojmovi   Prvi dojmovi - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Prvi dojmovi
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Moj prvi cake
» Prvi duhan
» Prvi non-aromatic?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: