Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Lule za kojima slinimo

Go down 
+10
milo
MOVESHAKER
savate
Damir
ssekir75
imnik
Antiša
Davorin
bayro
dean
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty28.08.08 22:57

Znam! Evo sline mi cure, ali hebiga!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty28.08.08 23:02

Cure i meni, ali me ovo ljetovanje financijski ubilo kao niti jedno do sada. Ne želim niti pomisliti na cifre koje me čekaju na karticama kad se vratim u Zagreb. To će biti čisti pokolj nevine dječice! affraid Cijene su totalno poludile, tako da ću se vjerojatno do Svih svetih nekako oporaviti (biti na pozitivnoj nuli)...Ali ne želim si kvariti ljetovanje, o tome ću razmišljati kad dođe vrijeme i sliniti nad ovom krašoticom!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty28.08.08 23:08

Grrr! Mrzim tu stranicu! Neću više uopće gledati lule. Ovo me samo u depru baca.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty28.08.08 23:22

Nemoj tako! Biti će i lula i duhana! Samo bez depre - još si mlad i čekaš Mašu!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty28.08.08 23:47

Pošto se jednom živi, a ovakva prilika se rijetko ukazuje...




UBO! Pa kud puklo da puklo! Žena i dijete će imati šta za jesti, a meni bi ionako dijeta dobro došla!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty28.08.08 23:52

Kaj si ju stvarno kupio?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty28.08.08 23:54

Jebi ga, je! Sad smo se čuli telefonom! Kupila mu neka rođakinja u Amerikama! Za ne vjerovati! Ali je pipa prekrasna! affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:04

Mukini je napisao/la:
Kaj si ju stvarno kupio?

Jesam!

Našao sam si neku štelu u velika Amerika. Cura je prije radila s Tihanom, a sad je udana za nakog amera i živi tamo već četiri godine. Bila je nedavno u posjeti u Esseku pa sam joj se požalio na brkatu i kako me dere za svaku sitnicu. Cura mi je rekla nek naručim kod nje pa će mi ona poslati kao privatni poklon. Naravno rekla je da ne pretjerujem, jer bez obzira na privatnu pošiljku carinici ponekad znaju zajebavati. Ona šalje svojim roditeljima u Osijeku kojekakve stvari pa je jako dobro upoznata s brkatom. Eto, nadam se da će ovo funkcionirati. Uglavnom lula je na putu! Vjerojatno ću se načekati, jer ona šalje običnom poštom (preporučeno), ali nema veze, samo nek stigne.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:06

Uglanom fora je da ja lulu platim s mojom karticom a adresu za isporuku stavim od te cure.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:06

Bravo Krunek!!! Vidjet ćeš, te Savinellijeve godišnjakinje su fenomenalne pipe. Oduševljen sam cheers
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:07

To mora funkcionirati Krunek. I to bez greške...Ubuduće tako naručuj, izbjegavaš carinu i brkatu! What a Face
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:09

Ma Šokre, da sam pri nofcima ja bih je upiknuo, 120 dolori nisu neki novci, a lula je baš moj broj. Ovako mogu samo sliniti i plakati! Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:10

U koju kategoriju pripada ova lula? Autographica vjerojatno nije jer bi cijena morala biti drastično veća.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:11

Ne u Big Of Savinelli. Samo su dvije Big: Giubileo i Autograph!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:12

To su ti limitirane serije. Svaka jača firma ima pipe of the year....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:12

Ovo je rasna Autographica koliko se ja kužim....Samo one imaju potpis na usniku!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:13

Šokre, čitaš li ti p.m.?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:14

Ma to mi je jasno, samo me zanima jel to recimo posebna "kategorija" ili ekskluzivnije izdanje neke od standardnih?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:15

Danas sam bio kod Maura, i pricalo se o Savinelliju. Iduci put kad se budemo vidjeli cu objasniti zasto samo ove dvije. A mogu i sada. Jedine su koje nisu stukirane! Sto ne opravdava tako visoku cijenu. Mauro mi je objasnio da je problem u njihovoj prodajnoj politici. ali to su vec detalji!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:21

bayro je napisao/la:
Šokre, čitaš li ti p.m.?

Upravo sam pročitao....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 0:32

Super! Staviti ću jednu sličku pod "godišnje odmore"...Shvatiti ćeš o čemu pišem...
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 6:20

nemaju samo autograph potpis na usniku, imaju i year pipes ak se ne varam

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 7:37

bayro je napisao/la:
...ali je do jutra više nema - garant!

Svaka čast, pogodiš al baš svaki put! flower
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 9:19

Točno....I ja sam malo pogledao. Nema samo Autograph potpis, ima ga i Giubileo, i te "lule godine" - ali to je sve vrhunska kvaliteta, toga se ne moraš bojati!
Ali, sada ću ja kao Albert, Autograph je Autograph!
Sad se ja vodim logikom lisice i grožđa...Kao ne valja, kiselo je, a sve mi sline cure za tom benticom! Uf, baš sam ti zavidan! Za carinu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty29.08.08 9:22

Uvjeren sam da je lula vrhunska, ne vjerujem baš da bi neki šrot radili i prodavali u limitiranim serijama.
Inače našao sam tu istu lulu na još nekoliko web shopova, cijene su od 220$ do 280$
Izgleda da sam s ovom imao sreće puno više nego pameti.






Kad narastem kupiti ću si Autographicu!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Lule za kojima slinimo   Lule za kojima slinimo - Page 18 Empty

[Vrh] Go down
 
Lule za kojima slinimo
[Vrh] 
Stranica 18 / 40.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Pad lule..
» Lule
» Rub lule
» Silvano lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: