Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Krapinska 8, Zagreb, ''Rusty Bar'', nedjeljom od 15h na dalje...

Mac Baren: Mixture Scottish Blend

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Sokreos
Prva lula
Prva lula
Sokreos

Broj postova : 62
Omiljeni duhani : Mac Baren Mixture, Plumcake

Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty29.05.20 23:20

Moj prvi duhan, i uvijek kad se vratim na njega kažem "to je to", osvojio me na prvu i vjerovatno ću se uvijek vraćati nakon bilo kojeg duhana zbog usporedbe. Po mom skromnom iskustvu od tek nekoliko duhana, definitivno najbolji, čista desetka. Nakon njega Plum cake pa O. C. Probao sam još dark twist i loose cut (cream vanilia). To je ujedno i redosljed na mojoj rang listi, a ovaj zadnji mi baš nije trebao, ali eto... probao sam... i to greškom trgovkinji pokažem prstom na njega, uvjeren da je danish mixture (neiskustvo i brzopletost, znam da se nešto mjenjalo i oko imena, a nisam detaljno gledao), kad sam primjetio bilo je kasno
😆😆😆😆
Sjeo sam u auto i otvorio vrećicu da pomirišim duhan, kad ono vanilija i to žestoka, a okusno blaga, u tragovima, a aftertaste odvratan, kao da sam lizao pepeljaru
😝😝
Zanimaju me danish i navy, a još nisam u Osijeku naišao na njih.
[Vrh] Go down
Branislav
Peče me jezik
Peče me jezik
Branislav

Broj postova : 430
Omiljeni duhani : Old Gowrie

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty31.05.20 21:18

Škot je odličan, zna da ugrize ali samo da podseti da mora lagano sa njim, imam jednu limenku od 100gr koja odmara u podrumu dok ne potrošim Classic (loose cut) koji mi je prijatan kad želim da ulaganim sa englezima 😁
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo

Broj postova : 2746
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty07.06.20 11:44

Danish više nema u prodaji u RH.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 14408
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty07.06.20 21:57

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
Danish više nema u prodaji u RH.

Istina nema ga još od početka osamdesetih. Navy je odličan.

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

Broj postova : 2324
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Dunhill Durbar i Nightcap, HU Nashville county

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty07.06.20 23:03

Navy i Škot , uz HH seriju, su mi MB favoriti
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty08.06.20 12:44

Navy i Škot , uz HH seriju, su mi MB favoriti

Istina. To su vječni i odlični duhani!

[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton

Broj postova : 2137

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty08.06.20 18:51

Relativno nedavno sam kupio Mac Baren Classic (loose cut), no ne mogu ništa naći o njemu niti na tobbaco review niti na MB stranici....sličan mi je Škotu, ali malo više aromatičan. Zna li netko nešto o tom duhanu, otkuda se pojavio?
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo

Broj postova : 2746
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty14.06.20 13:23

Classic loose cut je novi naziv za Vanilla Cream budući da zbog novih propisa više duhani ne smiju nositi primamljive nazive u EU. Uveden je prvi put, pod starim imenom 1999. godine.
To je mješavina odležale virdžinije s različitim (crnim) kavendišima. Naknadno se dodaje aroma vanilije. Duhan uz trakice sadrži i komadiće rezanog flake-a.
Osobno mi je na prvu bio prejake arome vanilije, iako zimi dobro paše. Kako je nekad dolazio jako vlažan moguće je da pretjerano zagrije lulu. Duhan nije nekvalitetan, ali aroma zna biti prejaka.
Neki stariji pušači koriste ga kao alternativu Amphora Red duhanu, iako među njima neke velike sličnosti nema osim što ugodno mirišu za okolinu.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton

Broj postova : 2137

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty18.06.20 6:12

Fala, Leo!
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado

Broj postova : 1011
Omiljeni duhani : Arango BS

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty19.06.20 20:20

meni taj škot godinama leži a Bayro me pokvario sa huberima pa nikako da ga otvorim i probam!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty20.06.20 17:42

meni taj škot godinama leži a Bayro me pokvario sa huberima pa nikako da ga otvorim i probam!

Eto ti na! Uvijek je Bayro za nešto kriv! bayro

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mac Baren: Mixture Scottish Blend
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5