Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...

Go down 
+4
ssekir75
Antiša
Davorin
bayro
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 20:18

Hvala društvo.... pretjerujete s pohvalama kao i uvijek.... Smile
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17044
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 20:26

Ne pretjerujemo! Znaš da u nama imaš i najgore kritičare! Ali što je napisao Sekirče - istina je - izuva iz čizama! cheers

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 20:35

Ajde kad je tako pa pogledajte onda i [You must be registered and logged in to see this link.].

Very Happy Very Happy Very Happy


Da me nema, trebalo bi me izmisliti!
Wink

P.S. mozete pogledati i [You must be registered and logged in to see this link.], bit ce valjda nekih odgovora na temu.
Laughing


Zadnja promjena: grga; uto 19 sij 2010 - 20:43; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 20:37

Bez riječi.... u kakvom sam samo društvu, ovo nije bilo zlobno, ne mislim na one najbliže, nego uz tipove vrste TT i slično.... Papa Štrumf
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 20:52

Stranica mi se jako sviđa...Bravo Dam Dam!! cheers

A i tebi Grgure velike pohvale....
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 20:56

ali stranica nije dovršena!! fali tekst!! zena
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3160
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 21:01

Bravo! bounce
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 21:04

da da tekst..... Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 21:05

Damir je napisao/la:
ali stranica nije dovršena!! fali tekst!! zena

Nema veze, ima "kostur" i fotografije a to je ono najvaznije.
Wink
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 21:06

Ukratko, ideja je da se taj dio ispuni citatima, aforizmima i sl stvarima vezanim za lule, pa tko želi....... Npr onaj potpis od Damira mi se jako sviđa
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 21:15

Jako dobre vijesti, bravo!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17044
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 22:36

Damir je napisao/la:
ali stranica nije dovršena!! fali tekst!! zena
Biti će i teksta! Ne paničari Dam-Dam! Ovo je samo "kostur" kako reče Grga. Biti će i aforizama i šala i pošalica! To ćemo u četvrtak složiti!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 23:21

kako rekose u mom selu... devil
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 23:25

bayro je napisao/la:
Da obavijestim cijenjeni puk, od danas naš Papa Papa Štrumf ima svoju stranicu; za sada još u lagano eksperimentalnoj fazi, treba još neke stvari dotjerati ali to je to: evo i linka [You must be registered and logged in to see this link.]
Čestitam Davorine! Very Happy

čestitke Papa Štrumf i mala zahvala u moje ime svima koji sudjeluju u izradi...

.... iako nedovršena, mogu samo reći da, izgleda FANTASTIČNO!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyuto 19 sij 2010 - 23:28

ma bre ljudi, sto se cimate? kad je vec stiglo do ovog stadijuma, lako posle za finisiranje... ruska skola - bitno da radi dobro Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17044
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 0:29

Davorinov rad zaslužuje da mu i stranica bude comme il faut, a ne ovako "Lorem ipsum"! tenkre

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 0:36

bayro je napisao/la:
Davorinov rad zaslužuje da mu i stranica bude comme il faut, a ne ovako "Lorem ipsum"! tenkre

Zivjet ce taj rad i duze od "Lorem ipsum"-a.
Wink
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 10:00

A što reći... Odlično!
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 10:34

je,ali bolje da radi i ovako pa da se sredjuje u hodu nego da uopste ne radi, to sam mislio.
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 10:41

Moram , biti malo kritičan, ali skroz dobronamjerno, tako da se niko ne bi našao uvrijeđen!! :-)

Prvo koja je intencija sajta, dali da sebe Davorin, predstavi kao proizvođača lula, ili pak je intencija da i prodaje lule preko sajta??? Ili pak oboje???

Ako je prvo, super, nema se šta oduzeti i dodati, sve je savršeno!!

Ako je pak ovo drugo dvoje, po mom mišljenju tekst u kojem se predstavlja Davorin je malo preopširan, i trebao bi biti napisan u trećem licu!!

Ima premalo fotki iz radionice i samo jedna fotka Davorina!!! Mene osobno zanima kako izgleda radionica gdje se rade lule i sam proces proizvodnje!!! Naravno, tu ne treba ništa otkrivati već naprosto staviti par lijepih fotki, jer najbitnija stvar u svemu tome je da se vidi da su sve to ručno izrađeni artefakti u koje je uložena ogromna energija i ljubav, i da je baš to, ono, što Davorinove Lule izdvaja od ostalih!!

Što se tiče dizajna, tu se nema šta dodati!! Izgleda OK, jedino mislim da je to neka špranca iz nekog Mac-ovg programa, i takavih sajtova, baš s ovim backgroundom, ima brdo!!! Very Happy

Što se tiče fotki, kao moja uska struka, nema se šta dodati!! Stvarno su OK i profesionalno odrađene!!! Jedino, što bi ja napravio, sa svakom Lulom probao napraviti jedan mali foto esej, da ga tako nazovem, priču, prostor i vrijeme u koje bi smijestio lulu!! Naprosto da kod"gledaoca" probamo izazvati doređeni osijećaj,... odnosno da fakat poželi tu lulu!!!

Neznam dali ste me skužili,...??? rabbit u svakom slučaju nešto poput fotki gdje sam uslikao moju petersonku!!!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Intencija je bila da se oko lule stvori određena, topla, ugodna, kućna atmosfera!!! Probao sam to riješiti malom dubinskom oštrinom, toplim tonovima i mekocrtajućim objektivom i flare-ovima (one svijetlosne fleke u drugom planu)!!! Ovo možda i nije najbolji fotosešn, jer se ne vide svi detalji Lule, što naravno kada prodaješ nešto moraš staviti, ali na ovim fotkama se ja nisam time zamarao,...... ipak ne mislim prodati lulu :-) !!!

Ovo je bio moj mali osvrt i nadam se da ćete ove moje "kritike", ako se uopće mogu nazvati tako, dobronamjerno shvatiti!!!

Ipak Lule od Papa Štrumf zaslužuju samo najbolje!!!!!

:-)
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 11:23

ima logike... no o tome neka odluce Papa Štrumf i ko pravi sajt.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17044
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 12:46

Nitko tvoje primjedbe Čarli ne shvaća loše, dapače! Šteta što nisi mogao ostati prošli četvrtak kada smo slagali stranicu.Ove tvoje opaske bi nam jako dobro došle!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 12:52

Ma sve se to može napravit nikakav bed!! Jedino treba dobro razmislit, zašto se radi stranica i kome je namjenjena??? i na osnovu toga složiš kaj treba!!! Bitno je prodati priču, ili kako bi se danas reklo,...spiku!!!! :-)

A što se tiče fotki, mislim da sam Vam rekao!! "Zovi, samo Zovi",....!!!


Cool
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptysri 20 sij 2010 - 20:46

Pa stranica je napravljena, da se s nećim krene... a o ozbiljnoj prodaji lula ipak još ne razmišljam, mislim danas došao s posla u 19 h.... ni da mi Sharon ( Stone naravno ) u mlađim danima traži komad, ne bih se natjerao raditi... to je moja realnost. Mislim da je Damir napravio vrhunski posao, i stranica je stvarno jednostavna i decantna, kakva i treba biti... a sve primjedbe sugestije i drugarske kritike su naravno dobrodošle.... i....... Zovem
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Emptyčet 21 sij 2010 - 16:25

grga poćeti ću te mrziti Very Happy , od kako se stranica pojavila ( a ima dva dana ) došlo mi je dvadeset i jedan upit... ( najudaljeniji je Argentina ) pa tko će svim tima ljudima ( pristojno ) odgovoriti... znači ovaj vikend nema do Osijeka nego odgovoram na mailove Smile Sreća da ima i prijenosnog interneta Smile
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Sponsored content





Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...   Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Da ne ispadne da cijelo vrijeme jedni druge hvalimo...
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: