Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty04.01.11 1:29

Pošto sam poprilično zelen i neukusan po pitanjima nabavka duhana za lule (jer tek nedavno se odah ovoj divnoj stvarci), zanima me gdje se može nabaviti spomenuti "Just for Him: Ruins of Isengard" duhan ? Dali je netko od uvaženih posjetitelja foruma čuo išta o ovom duhanu ? Dali mi Goga u Frankopanskoj može pomoći u nabavci ili je sve to izgubljen slučaj ?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty04.01.11 2:44

Mislim da to mozes kupiti samo [You must be registered and logged in to see this link.].
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty04.01.11 10:09

Ajde se lijepo predstavi kao i svi tvoji prethodnici, pa onda možemo razgovarati.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty04.01.11 11:03

Evo predstavih se ovdje : [You must be registered and logged in to see this link.]

Nadam se da je to ok.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty04.01.11 14:53

Nazalost taj duhan se moze pazariti samo koliko mi je poznato samo preko weba (Grga je dao link).
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty04.01.11 16:01

samo preko weba...tak da paypal u ruke i udri

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty04.01.11 23:49

A dobra gospođa Goga u Frankopanskoj ? Mislim, pošto oni naručuju duhane kao trgovina koja se s time bavi, dali možda postoji mogućnost da oni to naruče pa da mi to prodaju ? Ovo je samo razmišljanje, čisto informativno pitam dali je to netko možda probao, i dali bi oni uopće bili spremni napraviti tako nešto ?

Ako ne, hvala na linku, svakako ću onda morati paypalom to riješiti.

Još jedno pitanje: dali ima problema kod dostave, u smislu da Just For Him recimo ne dostavlja u Hrvatsku, ili tako nešto ? Znam da je kod Amazon.com ponekad slučaj da određene stvari jednostavno ne idu dalje od granica EU. Također, dali ću i koliko morati platiti carinu na taj duhan ?

Hvala na odgovorima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty04.01.11 23:56

Paypalom ne mozes platiti u toj trgovini, dostavljaju u HR, racunaj si na cijenu koju si platio karticom jos, ugrubo, 50% davanja i to je to.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?   Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti duhan JFH: Ruins of Isengard ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Splitu?
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Zadru?
» Gdje kupiti u Pozegi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: