Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule

Go down 
+34
Tomo1978
biguran
fićo
Elvis Beba
Keko
Kupuss
Taras
kamarad igorrr
Rakija
gstaraz
foksieloy
Antiša
MOVESHAKER
Leo
PecaLula™
Rip Kirby
Marin Split
Brka
misterno
Lodir
Desamp
Matko
milo
LenkoSmrk
darkoni013
Davorin
imnik
bayro
ssekir75
ibublic
420blackadder
gavran11
sinus
Suspiria
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty25.04.12 19:03

Sve o čišćenju i obnavljanju lula imaš pod tips and tricks...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
darkoni013
Prva lula
Prva lula
darkoni013


Broj postova : 73
Join date : 06.03.2012
Age : 54
Lokacija : Pančevo

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty25.04.12 20:50

Obzirom da imam oko 50-ak košnica, mogu reći nekoliko reči o propolisu i pčelinjem vosku. Znam da nije topic o ovome ali kratko ću.

Propolis je smolasta materija koje pčele sakupljaju sa odredjenih biljaka i drveća ( pupoljaka topole,breze, bora i drugih rastinja ) i obradjuju ga sa svojim sekretima koji su bogati fermentima tako da odredjene biljne materije postaju biohemiski kompleksna supstanca specifičnog izgleda, ukusa, i mirisa. Veoma je značajan za preživljavanje pčela štiti ih od bolesti obezbedjuje sterilnost saća i čistoću košnice kao i u gradjevinskom smislu smanjuju otvore i šupljine zbog zaštite od neprijatelja tako i zbog vetra i hladnoće.
Sastav propolisa čine najvećim delom biljne smole ( 50-55% ) vosak ( 30% ) esencijalna ulja, polen ( 4-10% ) organske materije ( 5% ) masti, amino-kiseline, i esteeri kao i mnogi oligo elementi od minerala mikroelemenata se nalazi kalcijum, hrom, gvozdje, bakar, mangan, cink, kobalt i jos toga zatim sadrži i fitoncidi i antibiotici zatim vitamine c,e kao i provitamin a i kompleks vitamina b.

Vosak je proizvod pčela, a istovremeno i reprodukcioni materijal u pčelarstvu. To je proizvod mladih pčela koje ga luče iz svojih voštanih žlezda. Uslov za lučenje voska je toplo vreme i dobar unos kako nektara tako i cvetnog praha.

Što se tiče reprodukcionog materijala, vosak se u pčelarstvu koristi u obliku satnih osnova. Naše tržiste ima veću tražnju od ponude za pčelinjim voskom. On se upotrebljava u industriji kože, drveta, tekstila, parfimeriji, umetnosti. Postoji beli i žuti vosak, koji se koriste u različitim granama industrije. Vosak još služi u zubnoj medicini, slikarstvu i u konzervatorske svrhe.
Hemijski sastav i svojstva voska: Pčelin vosak se sastoji od masnih kiselina, estara, viših alkohola i ugljenih hidrata sa visokom molekularnom težinom.

E sad korišćenje svega toga u održavanju lule je tema o kojoj se može pričati. Sam vosak se ne može koristiti umesto karnauba voska jer bi se topio i ostajao na rukama usled temperature koju lula stvara, a propolis, u zavisnosti da li je alkoholni rastvor ili vodeni se može koristiti na sledeći način. Ukoliko je luli skinut lak, posle finog šmirglanja se može premazati alkoholnim rastvorom ili vodenim rastvorom propolisa. U tom slučaju bi se izvršila dezinfekcija na glavi lule, spoljna strana, koja i nije toliko bitna, a dobila bi se boja propolisa. To bi moglo eventualno umesto nekog bajca. Vodeni rastvor se može koristiti i preko laka. Ali mislim da je to nepotrebno trošenje dragocenog propolisa. Nije baš tako lako ni sakupiti ga. Što se tiče premazivanja žarnice posle čišćenja, može. Izvršićete dezinfekciju, a pošto je alkoholni rastvor, alkohol će ispariti, a propolis će uraditi svoje. Lično sam to radio ali mislim da je to nepotrebno. Čišćenje sa alkoholom je sasvim dovoljno. Može ostati gorak ukus propolisa pa kad budete pušili lulu može da malo gorči.
Zaključak:
Propolis i vosak su sjajna stvar ali je potpuno bezpotrebno koristiti ih u održavanju lule.
Nadam se da nisam zloupotrebio ovaj post.


Zadnja promjena: darkoni013; 25.04.12 21:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty25.04.12 21:01

To dvoje sam dobio od pčelara, pa po potrebi mogu dobiti i još. No sad su stvari jasnije i puno hvala na iscrpnom odgovoru piva
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty25.04.12 23:09

kad smo vec u offu i oko pcela, neka se zna da onaj ko ima problema sa sinusima (ne sa sinusom Twisted Evil ) treba da koristi sacne poklopce. za dalji recept javite se na pp
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty02.05.12 20:20

Stigo Savinelli cheers
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Iviijc
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 2livoqx
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Iejbt2
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 1dy2pd

Očito se radi o najjeftinijoj seriji trenutno, Duca Carlo 606. Koštala je oko 270 kn sve skupa, no izrada je korektna koliko kao laik mogu dati sud, odnosno hoću reći da sam u Zagrebu vidio i lula od 400+ kn koje mi nisu izgledale tako solidno napravljene. Unutra je bio jedan balsa filter koji sam izvadio i adapter (on mi jedino izgleda ko komad najobičnije plastike) za pušenje bez filtera (koji će ostati unutra za sad). Finish je kakav volim, ne preferiram sjajni (ne isključivo, no mat mi je draži). Jako lijepa lula u svakom slučaju, jedan od najdražih oblika. To je uz cijenu u biti bilo presudno. Unutra ima onaj umjetni cake sloj, krštena je s Mac Baren Scottish mixom. Iduća tura će biti Stanislaw Balkan Latakia. Ta dva duhana sam uzeo u zadnjem pohodu u Frankopansku.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty02.05.12 22:59

lep komad. u zdravlje je dimio!
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty02.05.12 23:23

Lepa pipa. Samo napred.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty03.05.12 23:54

Stigla i druga za malo više od 90 kn iz Engleske. Sad je na tretmanu, inače potpuno upotrebljiva lulica manjih dimenzija (lijeva).
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 2guh82q
Kad je očistim i malo pošmirglam te ispoliram usnik, stavit ću još koju sliku. Sad imam tri upotrebljive lule, ni jedna nije ne znam što posebno, no ja sam sretan. S vremenom će se nabaviti još lula.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty04.05.12 0:29

nisi u pravu. lula nije "nesto posebno" po marki koju nosi, vec po tome kako se pusi.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty04.05.12 11:15

^U pravu si. Very Happy
Trebao bih izdržati bar do navečer za isprobavanje, dok se osuši i izvjetri kako treba.

Primjetio sam inače kod Savinelli lule da kad je plastični adapter u usniku ulazi u vrat vrlo teško. Čak i kad je 'podmazana' grafitom olovke. Zato je pušim bez adaptera da ne bi pukao vrat ili usnik pa ostao unutra. Ne bih ništa sam brusio, jer nemam iskustva a lula je nova, pa nek za sad ostane tako. No možda se u budućnosti obratim nekom od majstora da to sredi.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty04.05.12 23:55

nemas potrebe za bilo kakvim modifikacijama. izbaci taj adapter i pusi normalno. luli se nece nista desiti, jos ces imati i (neznatno) hladniji dim. ja sve moje lule pusim bez filtera i adaptera pa se nista lose nije desilo, niti ce. prema tome, nemoj da rizikujes pucanje dobre lule bez potrebe Wink
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 12:53

Danas sam osvojio jackpot na Hreliću. Moram tu podijeliti svoje oduševljenje.
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 1zavqs
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Sf89z9
Dunhill Root Briar 34211
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Vndz40
Chacom Canaries

Dunhill Zulu uz malo ljubavi, vodenog šmirglanja usnika i dezinfekcije će biti po svemu sudeći fenomenalna lula. Kad sam vidio cijene po eBayu i sličnim mjestima, nisam mogao vjerovati. Mislim znam da su skupe, al toliko skupe... Naravno, uvijek postoji šansa da čovjek poput mene naleti i na kakvu kopiju, no ova mi se čini ispravna koliko sam uspio proguglati. Čak i da nije original, cijena koju sam platio je presmiješna.

Chacom ima slomljen usnik kojem je dio ostao unutra, pa će to biti posao za forumske majstore.

A sad najbizarnije - lova koju sam dao. Lik je tražio 30 kn, a ja ponesen intenzivnim gledanjem Pawn Shop Stars serijala, ponudio 20 kn i čvrsto ostao pri toj ponudi. Na kraju sam ih obje dobio za 20 kn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
ibublic
Peče me jezik
Peče me jezik
ibublic


Broj postova : 375
Join date : 02.06.2011
Age : 41
Lokacija : Zagreb

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 14:42

Bravo bravo! Moral bum jedan dan doletit do tebe da to vidim uživo!
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 14:44

Dojdi dok još imam Johnnie Walkera Very Happy
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 15:24

Bravo!!
čestitam na ulovu!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 16:21

to je bruka smesno za te lule. i nisu kopije koliko ja vidim. nemoj da slucajno bacis usnik od chacoma, tenon se lako zameni i imas oridjidjinale lulu Wink samo napred Wink
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 16:32

Nažalost od Chacoma je samo taj komadić unutra. Morat će cijeli novi usnik. No nema veze, sredit će se da bude pristojna lula. Oblik joj je broj 861.

Dunhill pored MADE IN ENGLAND ima i broj, no nemam povećalo kod kuće. Izgleda mi kao 13 ili 18 (možda prije 18), ispod broja je crta (underline). Zbilja sve što sam do sad našao o serijskom broju, datiranju, oznakama ukazuje da se radi o originalu.

"1971-75 As above but with a double suffix number (sometimes underlined).
MADE IN
ENGLAND 11 12 13 14 15 "


"1978-82 In 1978 shape numbers all became five digit. Also the double digit suffix number (sometimes underlined) again became smaller than the D in ENGLAND.

MADE IN
ENGLAND 18 19 20 21 22 according to the year"


Radi usporedbe evo jedne tog oblika, no nešto starije:
http://www.ebay.com/itm/1971-DUNHILL-ROOT-BRIAR-83-F-T-ZULU-pipe-pfeife-MINT-Cross-Grain-/270979137110?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f179d7e56#ht_5846wt_1177
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 18:19

Moje cestitke.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 20:59

koliko ja vidim odoka to JESTE original i prekini da se uzbuđuješ oko toga već je očisti i puši Wink a chacom će dobiti novi usnik i bez sekiracije Wink
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 21:44

Ma ne ssekir75am se, već sam presretan radi takvog ulova. A i trenutno imamo 2:1 protiv Iraca. Lula je već solno alkoholizirana, a usnik je već 50% obrađen.
Very Happy
[Vrh] Go down
gavran11
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
gavran11


Broj postova : 240
Join date : 15.12.2010
Age : 51
Lokacija : ljubljana

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty10.06.12 23:04

Čestitke...Dunhill je i više od lule!
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty11.06.12 15:14

Obzirom da sam bez problema izvadio slomljeni komad usnika iz Chacoma, molio bih nekog od majstora nek mi veli ima li možda zamjenski za prodati ili barem koji je to tip, tj. neki podatak pod kojim ga mogu naći na netu i kupiti. Da ponovim radi se o luli Chacom Canaries 861 (oblik je ovaj iz donjeg linka).
čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Produit-1257529055-1257529218
Hvala unaprijed.
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty11.06.12 16:39

To je jako teško naći a da odgovara.I da imaš sreće i nađeš usnik od iste takve Chacom-ice
pitanje je dali bi odgovarao.
Rješenje-raditi novi usnik prema toj glavi tj. vratu lule .

[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty11.06.12 17:31

Pa ide mi od Savinellice nutra taman, samo je krivi oblik.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty11.06.12 23:25

ako ide nemoj da se smaras nego pusi sa tim usnikom dok ne nabavis (napravis) drugi. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule   čišćenje - Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Prva lula za vježbati čišćenje i moje buduće lule
[Vrh] 
Stranica 2 / 14.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: