Prvi forum o lulama na ovim prostorima

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaKorisničke grupeLoginRegistracija
Share | 

Gdje kupiti u Istri?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
samper
Bijeli zubi
Bijeli zubi

Broj postova : 38
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

PostajNaslov: Gdje kupiti u Istri?   22.02.13 10:04

U Rovinju je ponuda nevelika, a najbolje mi se čine opskrbljeni iNovine i Tisak Media, oba na početku ulice Carera. Pored stare tvornice TDR-a postoji trgovina iNovina u kojoj zna biti nešto veća ponuda lula, a duhana trenutno jako slabo. U obje prodavaonice iNovina rekli su mi da je dosta duhana vraćeno krajem turističke sezone, pa možda opet živne početkom sljedeće.

Zna li netko gdje je najbolja ponuda duhana u Puli - nekako mi se čini da bi se tamo ipak moglo nešto više naći? Na korzu, U Tisak media, kao i u iNovinama blizu njih nije bila neka veća ponuda.

Prvenstveno bih volio naći nearomatizirane mješavine.
[Vrh] Go down
Antiša
Moderator
Moderator

Broj postova : 1744
Omiljeni duhani : EMP, 965, McB Navy Flake, ST BL, Billy Budd

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   22.02.13 10:09

To ćeš teško naći u Puli, a i u Hrvatskoj uopće. Na svim kioscima su ti uglavnom jeftini aromatici osim pokojeg MacBarena.

Najbolje je opskrbljen Havana shop u Zagrebu, a i oni imaju tek nekoliko nearomatiziranih odnosno engleskih mješavina.

samper
Bijeli zubi
Bijeli zubi

Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   22.02.13 10:19

Ok, hvala na informaciji.
[Vrh] Go down
samper
Bijeli zubi
Bijeli zubi

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   23.07.13 13:40

Camelot je izgleda otvorio svoju trgovinu u Fažani: http://www.camelot.hr/camelot/index.php/ducani/

Robusto ima svoju stranicu (u izradi), no na slikama se vide samo cigare i vina (i slika Tita). Sad sam u gužvi, ne stignem obići, ali imat ću je na umu.
http://robusto-fazana.com/
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 2249
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   23.07.13 15:11

baš sam jutros to gledao. Wink

Aj javi što prije kakav je izbor duhana i ima li ih uopće... pa da svoje Puležane natjeram do Opatije preko Fažane Wink
[Vrh] Go down
zlays
Bijeli zubi
Bijeli zubi

Broj postova : 37
Omiljeni duhani : There is a lot of them

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   13.02.17 17:47

Pozdrav, što je sa ovom trgovinom u Fažani? Da li znate kojih duhana ima u ponudi ?
Osim toga gdje u Puli kupiti i lule i duhane ?
[Vrh] Go down
samper
Bijeli zubi
Bijeli zubi

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   13.02.17 22:16

Nisam na kraju otišao,netko mi je rekao da su bile samo cigare, no mozda grijesim. Sto se Pule tice, inovine u flanatickoj imaju nesto duhana, Tisak media je isto imao nesto ali ne uvijek. Alternativa je i (ne bi covjek rekao) Pevec, tj kiosk u njegovom prostoru. Tu sam uzeo Savinelli duhan.
[Vrh] Go down
zlays
Bijeli zubi
Bijeli zubi

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   13.02.17 22:28

Ok, hvala Laughing
[Vrh] Go down
wranjo123
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 109
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, bb1938

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   13.02.17 22:45

vrlo vjerojatno imaš puno bolji izbor u bilo kojem gradu u italiji odmah preko granice, jedino što su im cijene ubitačne. u rimu i firenci, u velikom broju kioska drže sasvim solidne duhane jedino su im cijene dosta visoke. emp i 965-ica su 17 eura, ostali dunhilli po 21. macbareni su 9 eura ako se dobro sjećam, i ima ih više na izboru nego u camelotu.
[Vrh] Go down
leonhardy
Bacam filter
Bacam filter

Broj postova : 539
Omiljeni duhani : dostupni..

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   03.05.17 13:41

U Poreču osim iNovina imaš trafiku na trgu slobode,odmah do crkve PMI Ttgovina opskrbljuju ih interflame ko i inovine,no imaju veci izbor MBarena..(osobno sam nazvao trg.putnika da malo podeblja ponudu)..tako da uz standardne vrecice imas navy flake,dark twist,plumcake...filtere adsorba,i neke čistače...za lule ne znam nisam pitao
U Taru,kod restorana Kiwi imas tabakeriju imaju i duhane..nije nesto ekstra ali je sarolik izbor pogotovo u sezoni tu gravitira tur.kamp Lanterna sa 15000 gostiju,pa ima dosta lulasa..bar mi tako rece gazda..
U Pazinu samo inovine,slabasna ponuda..no imaju interflameov katalog za Vauen lule...pa ako si voljan mogu ti narucit,prijazno osoblje Smile
...ja sam znao naci i na Etradexovoj benzinskoj ,no prije deset dana bio nisu imali nista (na ipsilonu,izlaz zapad u pazinu..)a ima i neka adsorbica..stoji dugo u vitrini
U Umagu sam nabasao na jedan priv.kiosk iza DMa...imaju par aromatika,mozda ima jos po umagu no nisam trazio..
u Puli ..navodno ima neki kiosk u sklopu Peveca..nisam bio,rekao mi jedan kolega...navodno ima nestovi u Medulinu..no to bi bolje znao Vander...ili Sir Sarma..ukoliko ima...
eto..malo da obnovimo topic...
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
bayro
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 9534
Omiljeni duhani : Pirate Kake, C&D Da Vinci, Dunhill My mixture 965

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   03.05.17 17:19

wranjo123 je napisao/la:
vrlo vjerojatno imaš puno bolji izbor u bilo kojem gradu u italiji odmah preko granice, jedino što su im cijene ubitačne. u rimu i firenci, u velikom broju kioska drže sasvim solidne duhane jedino su im cijene dosta visoke. emp i 965-ica su 17 eura, ostali dunhilli po 21. macbareni su 9 eura ako se dobro sjećam, i ima ih više na izboru nego u camelotu.

U Italiju se eventualno ide po lule i to u Trst kod "Ritanija" (bivšeg "Zandegiacoma"),a ne po duhan! Cijene su im da se stvarno ispovraćaš! Ima dobar izbor duhana, ali što je previše, previše je i za Italiju!

https://www.google.hr/maps/place/Ritani+Fulvia/@45.6499884,13.7710125,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s-gzpar6tElVw%2FV8L-V5sI6hI%2FAAAAAAAARS8%2FP2HlwbL5l6YrPKMUJWMKuJlHkXhOZHZywCJkC!2e4!3e12!6s%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2F-gzpar6tElVw%2FV8L-V5sI6hI%2FAAAAAAAARS8%2FP2HlwbL5l6YrPKMUJWMKuJlHkXhOZHZywCJkC%2Fw156-h117-k-no%2F!7i2560!8i1920!4m5!3m4!1s0x477b6b73cab53311:0x701dd7457e426b49!8m2!3d45.64988!4d13.771464!6m1!1e1?hl=hr
[Vrh] Go down
Vander
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 152

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   04.05.17 18:46

Pula, kiosk u Pevecu i u Medulinu drži isti čoek. Znači ponuda je identična.
Ima dosta duhana ali su večinom aromatici. Nadje se poneka VA, ali recimo nema latakije
[Vrh] Go down
zlays
Bijeli zubi
Bijeli zubi

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   05.05.17 2:51

Hvala dobri ljudi Cool
[Vrh] Go down
Antiša
Moderator
Moderator

Broj postova : 1744
Omiljeni duhani : EMP, 965, McB Navy Flake, ST BL, Billy Budd

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   05.05.17 17:21

zlays je napisao/la:
Hvala dobri ljudi Cool

Zlajo, sine, de malo skrati te nazive duhana. Ovako svaki tvoj post zauzme pola ekrana. Very Happy

Imaš tu kratice prema ISO standardu. Cool
Kratice naziva duhana

bayro
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 9534
Omiljeni duhani : Pirate Kake, C&D Da Vinci, Dunhill My mixture 965

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   05.05.17 19:36

Fakat Zlajo, napišeš dvije riječi, a zauzmeš dva arka prostora! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1039

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   05.05.17 20:18

Inace ekskluzivni zastupnik za Istru je na Rivi u Medulinu
[Vrh] Go down
leonhardy
Bacam filter
Bacam filter

Broj postova : 539
Omiljeni duhani : dostupni..

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   05.05.17 22:23

Sarmageddon je napisao/la:
Inace ekskluzivni zastupnik za Istru je na Rivi u Medulinu

..hm,čega zastupnik? What a Face
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
zlays
Bijeli zubi
Bijeli zubi

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   11.05.17 0:51

Sugestije  usvojene Smile Antiša sine uz svo dužno poštovanje mogu vam tata biti komotno Very Happy
[Vrh] Go down

Gdje kupiti u Istri?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Splitu?
» Gdje kupiti u Zadru?
» Gdje kupiti egzotično drvo?
» Gdje kupiti u Osijeku?
» Gdje kupiti u Pragu?