Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Istri?

Go down 
+16
Nino999
oliohardi
dejan68ks
leonhardy
sinus
kalanjdjordje
Majka
Lakeman
Sarmageddon
Vander
bayro
wranjo123
zlays
Rakija
Antiša
samper
20 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
samper
Prva lula
Prva lula
samper


Broj postova : 42
Join date : 22.02.2013
Age : 54
Lokacija : Rovinj
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty22.02.13 10:04

U Rovinju je ponuda nevelika, a najbolje mi se čine opskrbljeni iNovine i Tisak Media, oba na početku ulice Carera. Pored stare tvornice TDR-a postoji trgovina iNovina u kojoj zna biti nešto veća ponuda lula, a duhana trenutno jako slabo. U obje prodavaonice iNovina rekli su mi da je dosta duhana vraćeno krajem turističke sezone, pa možda opet živne početkom sljedeće.

Zna li netko gdje je najbolja ponuda duhana u Puli - nekako mi se čini da bi se tamo ipak moglo nešto više naći? Na korzu, U Tisak media, kao i u iNovinama blizu njih nije bila neka veća ponuda.

Prvenstveno bih volio naći nearomatizirane mješavine.
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty22.02.13 10:09

To ćeš teško naći u Puli, a i u Hrvatskoj uopće. Na svim kioscima su ti uglavnom jeftini aromatici osim pokojeg MacBarena.

Najbolje je opskrbljen Havana shop u Zagrebu, a i oni imaju tek nekoliko nearomatiziranih odnosno engleskih mješavina.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
samper
Prva lula
Prva lula
samper


Broj postova : 42
Join date : 22.02.2013
Age : 54
Lokacija : Rovinj
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty22.02.13 10:19

Ok, hvala na informaciji.
[Vrh] Go down
samper
Prva lula
Prva lula
samper


Broj postova : 42
Join date : 22.02.2013
Age : 54
Lokacija : Rovinj
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty23.07.13 13:40

Camelot je izgleda otvorio svoju trgovinu u Fažani: [You must be registered and logged in to see this link.]

Robusto ima svoju stranicu (u izradi), no na slikama se vide samo cigare i vina (i slika Tita). Sad sam u gužvi, ne stignem obići, ali imat ću je na umu.
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty23.07.13 15:11

baš sam jutros to gledao. Wink

Aj javi što prije kakav je izbor duhana i ima li ih uopće... pa da svoje Puležane natjeram do Opatije preko Fažane Wink
[Vrh] Go down
zlays
Prva lula
Prva lula
zlays


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2013
Age : 57
Lokacija : Sarajevo
Omiljeni duhani : There is a lot of them

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty13.02.17 17:47

Pozdrav, što je sa ovom trgovinom u Fažani? Da li znate kojih duhana ima u ponudi ?
Osim toga gdje u Puli kupiti i lule i duhane ?
[Vrh] Go down
samper
Prva lula
Prva lula
samper


Broj postova : 42
Join date : 22.02.2013
Age : 54
Lokacija : Rovinj
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty13.02.17 22:16

Nisam na kraju otišao,netko mi je rekao da su bile samo cigare, no mozda grijesim. Sto se Pule tice, inovine u flanatickoj imaju nesto duhana, Tisak media je isto imao nesto ali ne uvijek. Alternativa je i (ne bi covjek rekao) Pevec, tj kiosk u njegovom prostoru. Tu sam uzeo Savinelli duhan.
[Vrh] Go down
zlays
Prva lula
Prva lula
zlays


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2013
Age : 57
Lokacija : Sarajevo
Omiljeni duhani : There is a lot of them

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty13.02.17 22:28

Ok, hvala Laughing
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty13.02.17 22:45

vrlo vjerojatno imaš puno bolji izbor u bilo kojem gradu u italiji odmah preko granice, jedino što su im cijene ubitačne. u rimu i firenci, u velikom broju kioska drže sasvim solidne duhane jedino su im cijene dosta visoke. emp i 965-ica su 17 eura, ostali dunhilli po 21. macbareni su 9 eura ako se dobro sjećam, i ima ih više na izboru nego u camelotu.
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty03.05.17 13:41

U Poreču osim iNovina imaš trafiku na trgu slobode,odmah do crkve PMI Ttgovina opskrbljuju ih interflame ko i inovine,no imaju veci izbor MBarena..(osobno sam nazvao trg.putnika da malo podeblja ponudu)..tako da uz standardne vrecice imas navy flake,dark twist,plumcake...filtere adsorba,i neke čistače...za lule ne znam nisam pitao
U Taru,kod restorana Kiwi imas tabakeriju imaju i duhane..nije nesto ekstra ali je sarolik izbor pogotovo u sezoni tu gravitira tur.kamp Lanterna sa 15000 gostiju,pa ima dosta lulasa..bar mi tako rece gazda..
U Pazinu samo inovine,slabasna ponuda..no imaju interflameov katalog za Vauen lule...pa ako si voljan mogu ti narucit,prijazno osoblje Smile
...ja sam znao naci i na Etradexovoj benzinskoj ,no prije deset dana bio nisu imali nista (na ipsilonu,izlaz zapad u pazinu..)a ima i neka adsorbica..stoji dugo u vitrini
U Umagu sam nabasao na jedan priv.kiosk iza DMa...imaju par aromatika,mozda ima jos po umagu no nisam trazio..
u Puli ..navodno ima neki kiosk u sklopu Peveca..nisam bio,rekao mi jedan kolega...navodno ima nestovi u Medulinu..no to bi bolje znao Vander...ili Sir Sarma..ukoliko ima...
eto..malo da obnovimo topic...
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty03.05.17 17:19

wranjo123 je napisao/la:
vrlo vjerojatno imaš puno bolji izbor u bilo kojem gradu u italiji odmah preko granice, jedino što su im cijene ubitačne. u rimu i firenci, u velikom broju kioska drže sasvim solidne duhane jedino su im cijene dosta visoke. emp i 965-ica su 17 eura, ostali dunhilli po 21. macbareni su 9 eura ako se dobro sjećam, i ima ih više na izboru nego u camelotu.

U Italiju se eventualno ide po lule i to u Trst kod "Ritanija" (bivšeg "Zandegiacoma"),a ne po duhan! Cijene su im da se stvarno ispovraćaš! Ima dobar izbor duhana, ali što je previše, previše je i za Italiju!


[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Vander
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vander


Broj postova : 219
Join date : 23.09.2016
Age : 46
Lokacija : Pisarovina
Omiljeni duhani : Artisan's Blend

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty04.05.17 18:46

Pula, kiosk u Pevecu i u Medulinu drži isti čoek. Znači ponuda je identična.
Ima dosta duhana ali su večinom aromatici. Nadje se poneka VA, ali recimo nema latakije
[Vrh] Go down
zlays
Prva lula
Prva lula
zlays


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2013
Age : 57
Lokacija : Sarajevo
Omiljeni duhani : There is a lot of them

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty05.05.17 2:51

Hvala dobri ljudi Cool
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty05.05.17 17:21

zlays je napisao/la:
Hvala dobri ljudi Cool

Zlajo, sine, de malo skrati te nazive duhana. Ovako svaki tvoj post zauzme pola ekrana. Very Happy

Imaš tu kratice prema ISO standardu. Cool
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty05.05.17 19:36

Fakat Zlajo, napišeš dvije riječi, a zauzmeš dva arka prostora! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty05.05.17 20:18

Inace ekskluzivni zastupnik za Istru je na Rivi u Medulinu
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty05.05.17 22:23

Sarmageddon je napisao/la:
Inace ekskluzivni zastupnik za Istru je na Rivi u Medulinu

..hm,čega zastupnik? What a Face
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
zlays
Prva lula
Prva lula
zlays


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2013
Age : 57
Lokacija : Sarajevo
Omiljeni duhani : There is a lot of them

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty11.05.17 0:51

Sugestije  usvojene Smile Antiša sine uz svo dužno poštovanje mogu vam tata biti komotno Very Happy
[Vrh] Go down
kalanjdjordje
Prva lula
Prva lula
kalanjdjordje


Broj postova : 4
Join date : 21.07.2017
Age : 36
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty21.07.17 13:20

evo sta sve ima u pevecu od duvana.
[You must be registered and logged in to see this link.] photos.app.goo.gl/ANM8GGCJmCG0dS6y2
Ima i na rivi kod titovog parka jedna prodavnica ali nisam ulazio u nju. ako odem uslikam isto
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty21.07.17 13:41

kalanjdjordje je napisao/la:
evo sta sve ima u pevecu od duvana.
[You must be registered and logged in to see this link.] photos.app.goo.gl/ANM8GGCJmCG0dS6y2
Ima i na rivi kod titovog parka jedna prodavnica ali nisam ulazio u nju. ako odem uslikam isto

U kojem gradu u Pevecu?

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
kalanjdjordje
Prva lula
Prva lula
kalanjdjordje


Broj postova : 4
Join date : 21.07.2017
Age : 36
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty21.07.17 13:50

Mislio da je Pula u kontekstu tek sad videh da je Istra.
Radi se o pevecu u Puli photos.app.goo.gl/ANM8GGCJmCG0dS6y2 postoji mala prodavnicica odma na ulazu. Takodje sam video jednu prodavnicicu na rivi kod Titovog parka u Puli kad udjem u nju pogledam i uslikam sta sve imaju.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty21.07.17 14:15

kalanjdjordje je napisao/la:
...Radi se o pevecu u Puli photos.app.goo.gl/ANM8GGCJmCG0dS6y2 postoji mala prodavnicica odma na ulazu.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Identičan cjenik se nalazi na kiosku u Zg u WestGate centru. Vjerojatno neki lanac?

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty21.07.17 15:45

Lakeman je napisao/la:
kalanjdjordje je napisao/la:
...Radi se o pevecu u Puli photos.app.goo.gl/ANM8GGCJmCG0dS6y2 postoji mala prodavnicica odma na ulazu.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Identičan cjenik se nalazi na kiosku u Zg u WestGate centru. Vjerojatno neki lanac?
..jel to slika cijenika iz trovine u Puli u gradu,?...jer ta ponuda nije u kiosku u Pvecu bio sam u ponedjeljak 17.7.i nisam vidio tu ponudu..a bogme ni taj cijenik..
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty21.07.17 16:08

Isti takav cijenik ima Tisak media u Šibeniku ako se ne varam, ali duhana za lulu nemaju...
[Vrh] Go down
kalanjdjordje
Prva lula
Prva lula
kalanjdjordje


Broj postova : 4
Join date : 21.07.2017
Age : 36
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty21.07.17 19:00

leonhardy je napisao/la:
Lakeman je napisao/la:
kalanjdjordje je napisao/la:
...Radi se o pevecu u Puli photos.app.goo.gl/ANM8GGCJmCG0dS6y2 postoji mala prodavnicica odma na ulazu.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Identičan cjenik se nalazi na kiosku u Zg u WestGate centru. Vjerojatno neki lanac?
..jel to slika cijenika iz trovine u Puli u gradu,?...jer ta ponuda nije u kiosku u Pvecu bio sam u ponedjeljak 17.7.i nisam vidio tu ponudu..a bogme ni taj cijenik..

To sam slikao u Pevecu, ali cenovnik se vidi jedino ako se ne vidi duvan. To je na kliznim vratima koje su ispred duvana. Ovih dana cu da postavim sliku iz prodavnice u Puli kod titovog parka, samo da uslikam Very Happy .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Istri? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Istri?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Salzburgu
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Stuttgartu?
» Gdje kupiti u Zagrebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: