Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Istri?

Go down 
+16
Nino999
oliohardi
dejan68ks
leonhardy
sinus
kalanjdjordje
Majka
Lakeman
Sarmageddon
Vander
bayro
wranjo123
zlays
Rakija
Antiša
samper
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty04.04.19 20:24

Što se tiće kupovine u Rovinju, mogla bi se ostvariti prodaja mojih duhana u mjenjačnici tobacco shop adresa Carera 3, bar meni tako piše uglavnom na kutu na samom početku Carere, možda Rango na autobusnom kolodvoru i mali kiosk dole na obali na ulazu na parkiralište odmah do rampe, tamo gdje se može ući samo magnetskom karticom. Ali sve čekaju sezonu jer NEMAJU upita domicilnog stanovništva Very Happy
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty04.04.19 20:35

Da li su neki od sljedećih duhana interesantni ili uopće poznati? A vjerovatno je ovo krivo mjesto za postati ovo pitanje..
ILSTED
PIPE 66
RATTRAY'S
REINER
SAMUEL GAWITH
SILLEM'S
SOLANI
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty04.04.19 21:21

Rattray's, Samuel gawith i solani su odlični samo pitanje koji točno blendovi.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty04.04.19 21:44

wranjo123 je napisao/la:
Rattray's, Samuel gawith i solani su odlični samo pitanje koji točno blendovi.

Potpisujem! Sve odlični duhani, samo daj saznaj koji su blendovi u pitanju!
Inače - sve su to ozbiljne firme i odlične medicine!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty04.04.19 21:47

Pa za sada koliko vidim su uzimali sve blendove. Kako se čeka otvaranje tržišta za Heritage seriju gledam pitati da li bi se moglo što od toga dok se čeka. A recimo da se odluče za neke blendove od ta tri duhana koji bi bili najzanimljiviji?
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3001
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty04.04.19 22:43

Solani;

633 - Virginia flake with perique
656 - Aged burley flake
660 - Silver flake

Samuel Gawith;

Balkan flake
Best brown flake
Cabbie's mixture
Commonwealth mixture
Full Virginia flake
Skiff mixture
Squadron leader
St. James flake

Rattray's;

7 reserve
Merlin flake
Hal O' The Wynd
Stirling flake

Reiner;
Blend 71: Long golden flake
Blend 51

Ove san pusio i svi su odlicni
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty05.04.19 13:43

Potpisujem ti izbor do zadnjeg slova Babaq!
Još bih ja samo ubacio od Rattraya Black Mallory, to je vrhunska medicina!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3082
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty08.04.19 9:55

Rattray Accountant's Mixture je isto odličan. A nema ga baš više.
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty08.04.19 10:16

A gdje si ga kupovao??
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3082
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty08.04.19 14:13

U inozemstvu.
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty09.04.19 16:19

Uskoro, iduću srijedu 17.04. počinjem suradnju sa trgovinom u Permanturi. Da li ima zainteresiranih za duhan za lule u blizini da im ponudim?
[Vrh] Go down
samper
Prva lula
Prva lula
samper


Broj postova : 42
Join date : 22.02.2013
Age : 54
Lokacija : Rovinj
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty14.05.19 0:39

Prošetao sam neki dan uz novi hotel park u Rovinju, trgovine su još u uređivanju i otvaranju. Dakle, jedna od njih je camelotova havana! Na vratima oglas da traže prodavačicu. Ovo su doista dobre vijesti!
[Vrh] Go down
samper
Prva lula
Prva lula
samper


Broj postova : 42
Join date : 22.02.2013
Age : 54
Lokacija : Rovinj
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty14.05.19 0:47

Što se tiče pogon kooltore, podržavam vik2211, reci prodavačima sa uzmu nearomarične duhane u limenkama, one stajanjem do par godina samo dobivaju na kvaliteti. Uzeo bih i ja da naletim, ali najbolje što mogu u Rovinju naći trenutno je mc maren scottish, ostalo samo aromatici. Prodavači samo to imaju a nama lulašima je toga i previše. Nedostaju kvalitetne virginije, burlayi npr iz Rovinja je nestao navy flake od mac barena...
Ali vidim da se spominju i solani, ratray... To bi već bilo fantastično. I latakije da ne zaboravim, robert mc conel oriental i scottish. Rado bih probao red roses.ashton bih također rado uzeo- consumate gentlemen i artisan.
Jednu činjenicu mislim da mnogi u prodaji ne shvaćaju: lulaši su gurmani u duhanskom svijetu, traže vrhunske duhane i spremni su odvojiti nešto veću svotu ako je duhan toga vrijedan. I vole raznovrsnost.
Ako uspiješ nešto od navedenog prodati u Rovinju, javi gdje, pa dolazim. Mislim da ako se neka trgovina uspije profilirati kao kvalitetna lulaška, pročut će se ubrzo.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty14.05.19 11:22

samper je napisao/la:

Jednu činjenicu mislim da mnogi u prodaji ne shvaćaju: lulaši su gurmani u duhanskom svijetu, traže vrhunske duhane i spremni su odvojiti nešto veću svotu ako je duhan toga vrijedan. I vole raznovrsnost.
Ako uspiješ nešto od navedenog prodati u Rovinju, javi gdje, pa dolazim. Mislim da ako se neka trgovina uspije profilirati kao kvalitetna lulaška, pročut će se ubrzo.

Sa ovim se apsolutno slažem! Nije to cigareta, pa da se Marlbora ili Lucky Strike-a držiš kao pijan plota!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty20.05.19 11:01

Točnooo, otvara se ovaj tjedan Camelot u Rovinju u hotelu Park. Vjerujem da ću s njima lakše poslovati 😃. Zeznuta je ta stvar sa trgovcima jer ako nemaju upita neće uzimati jer misle da će im stajati. U postovima prije sam naveo trgovine u Rovinju i adrese pa vidi koja ti je najbliža pa se dogovorimo. Sljedeći put sam u Rovinju u čet 30.05 pa dan prije ti odeš pitaš i drugi dan im ja to ostavim. U krajnjem slučaju dati ću ti moj br pa ti iz kombija mogu prodati a sve što si napisao imam na stanju 😉.

I sad jedna objava vjerujem na veselje svih 😉
Dolazi Rattray i R. Mcconnell Heritage! Slobodno proširite vijest, roba u najgorem slučaju stiže kraj kolovoza početak rujna a u najboljem kraj lipnja početak srpnja!!
Koliko sam vidio od Rattrays, na forumu su zanimljivi kao prvo Black Mallory onda Accountants Mixture i Caribbean Dream.
RMC Heritage?
Možete napraviti i anketu pa da se mogu ravnati po željama i predložiti s čime da krenu uvoz 😉
Što se tiče MacBarrena, dobar sam sa putnikom ali i on ima isti problem. Treba u trgovinama biti upita pa će cure naručiti.
[Vrh] Go down
samper
Prva lula
Prva lula
samper


Broj postova : 42
Join date : 22.02.2013
Age : 54
Lokacija : Rovinj
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty23.05.19 20:44

Kao referencu popularnosti općenito predlažem da pogledaš [You must be registered and logged in to see this link.] koji dobro odražava opću prihvaćenost pojedinog duhana. Recimo meni je bio referenca za kupovanje rattrayewog old gowrie (između ostalih) i doista nisam požalio. Vrhunski je.
Što se Rovinja tiče, malo je to mjesto, sve je blizu tako da je svejedno gdje isporučiš, ali Mislim da je najbolja steategija profilirati jedno mjesto kao lulaško. Za sada mi se Camelot havana čini najsmislenijim izborom koji kao se kao takav već potvrdio i u Zagrebu jer imaju sluha za lulaše. Ako doista otvaraju uskoro to bi mi bio prvi izbor jer od njih već u startu očekujem najviše.
Proći ću onda uskoro provjeriti situaciju tamo, nesvno je još bilo zatvoreno. Službeno otvaranje hotela je krajem 5 mjeseca.
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty23.05.19 21:17

samper je napisao/la:
Kao referencu popularnosti općenito predlažem da pogledaš [You must be registered and logged in to see this link.] koji dobro odražava opću prihvaćenost pojedinog duhana. Recimo meni je bio referenca za kupovanje rattrayewog old gowrie (između ostalih) i doista nisam požalio. Vrhunski je.
Što se Rovinja tiče, malo je to mjesto, sve je blizu tako da je svejedno gdje isporučiš, ali Mislim da je najbolja steategija profilirati jedno mjesto kao lulaško. Za sada mi se Camelot havana čini najsmislenijim izborom koji kao se kao takav već potvrdio i u Zagrebu jer imaju sluha za lulaše. Ako doista otvaraju uskoro to bi mi bio prvi izbor jer od njih već u startu očekujem najviše.
Proći ću onda uskoro provjeriti situaciju tamo, nesvno je još bilo zatvoreno. Službeno otvaranje hotela je krajem 5 mjeseca.

ok, vidim da ima dosta recenzija za Rattrays ali nema niti jedan duhan is Heritage serije.

Rekli su ovaj tjedan ali to nikad ne znaš za sigurno. Isporučili smo im robu. Od mojih duhana imaš Ashton (Artisans B, Consumate G, Gold Rush, Smooth Sailing), Borkum(Org i Sungold(vanilla)), RMcConnell (Red Roses, Red Virginia, Glen Piper, Scottish Blend, Black & Gold, Oriental) Savinelli (Aroma, English Mixture), Thomas Radford(Sunday Fantasy)

Idući čet. idem u Rovinj pa ću proći do Camelota pa nek bude taj, meni je svejedno.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty23.05.19 21:41

Heritage je, da te ime serije ne zavara, nova serija, koja pokušava nadomjestiti Dunhillove duhane koji definitivno odlaze u u povijest.
Mislim da Laki ima usporednu tablicu - pokazao nam je na nedjeljnom druženju, koji duhan odgovara nekom Dunhillovim predniku.
No, sa tim duhanima uvoznik definitivno ne može nikako pogriješiti!
I da - Camelot, odnosno Havana Shop je najbolje mjesto za Zagreb, ljudi znaju za njega, a i cure koje tamo rade se razumiju u duhane.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3001
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty24.05.19 19:11

R.McConnel / Dunhill nomenklatura:

Barking road - 221b Baker street
Black flake - Dark flake
Boutique blend - Early morning pipe
Covent garden - Nightcap
Flake - Flake
Highgate - De Luxe Navy rolls
Marleybone - My mixture 965
Latakia mixture 1848 - My mixture BB 1938
Notting hill - Standard mixture
Oriental square - Durbar
Paddington - Royal yacht
Oxford street - Standard mixture mellow
Piccadilly circus - London mixture
Ready rubbbed - Ready rubbed
Shakespeare - Ye olde signe
Regent street - Elizabethan mixture
St. James park - Aperitif
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty24.05.19 19:49

Bravo Babaq!
Da, to je to što je Laki imao prošlu nedjelju! Neka me ispravi, ako sam u krivu! Laughing

Ovaj tvoj popis ću preslikati u drugi topic, da se članovi znadu ravnati! Hvala!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3001
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty24.05.19 19:53

Vec je u topicu "Novi Dunhill" - Robert Mcconnell heritage linija
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty24.05.19 19:59

Nema veze, Babaq, neka stoji na više mjesta, ne smeta, bolje da je na više mjesta nego nigdje, pogotovo što je sada to očito postalo aktualno!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
samper
Prva lula
Prva lula
samper


Broj postova : 42
Join date : 22.02.2013
Age : 54
Lokacija : Rovinj
Omiljeni duhani : MB: Navy Flake, Scottish Mixture, Dark Twist Roll Cake; Robert Mc Connell Oriental + McClelland Drama Reserve 1:1, McClelland Classic Samsun

Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty27.05.19 18:26

Otvoren havana shop u hotelu Park. Za Rovinj, preporod.
Uz mac barena, tu je i savineli i r.mc conel, ashton i jos neki aromatici. Naravno da sam odmah kupio ponešto, a i boljoj polovici pokazao gdje može ubuduće kupovati rođendanske poklone. Toplo preporučam rovinjskim namjernicima. Ima ponešto i lula i naravno cigara,...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   Gdje kupiti u Istri? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Istri?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Dublinu?
» Gdje kupiti u Pragu?
» Gdje kupiti u Salzburgu
» Gdje kupiti u Briselu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: