Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13411
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty05.08.19 16:07

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
budemo nekako pridonijeli doniranjem, ukoliko ostanes bez duhana puffy puffy puffy

....pa drugačije, bez donacija i neće moći....ipak sam ja siromašni penzioner! Wink

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Marko1980

Broj postova : 293
Omiljeni duhani : Planta Empire Latakia, GLP JackKnife Plug, Peterson Irish Flake, Solani 656 Aged Burley Flake, MB HH Bold Kentucky, HU Old Fredder's Broken Flake

PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty07.08.19 10:05

Osnujmo fond "Nedajmo im da se gase!" Mislim na lule, naravno. ;-)
[Vrh] Go down
http://www.mdclimb.com
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi

Broj postova : 1583
Omiljeni duhani : Pirate kake,Byzanthium,Dunhill My Mixture 965,Nightcup,Balkan Sasieni

PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty07.08.19 15:27

C&D -Cordial,Old Court,Habana Dayream po 2 oz;Westminster-306 English orient 2oz,Planta-Full English 2oz;McBaren- HHLatakia flake 50 g.Nisam dosad probao ni jedan od ovih,osim danas ovaj 306 Orient koji mi se dopao jako.Ako neko ima iskustava s ovim duvanima cenio bih njegovo mišljenje.
[Vrh] Go down
Marko1980
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Marko1980

Omiljeni duhani : Planta Empire Latakia, GLP JackKnife Plug, Peterson Irish Flake, Solani 656 Aged Burley Flake, MB HH Bold Kentucky, HU Old Fredder's Broken Flake

PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty07.08.19 16:01

Moje mišljenje je da ne trebaš cijeniti moje mišljenje više nego svoje. Ako me poslušaš, prihvaćaš moje mišljenje, dakle ne slušaš me. Ako me ne poslušaš, time si me baš poslušao. Pa ti biraj. :-)

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin

Broj postova : 7380

PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty07.08.19 18:16

Marko bas si kompliciran😁 moje misljenje Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 171190064
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Marko1980
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Marko1980

PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty07.08.19 18:21

Haha, hvala, trudim se. Pa jel vi vidite koliko je dooooosadno u Zagrebu??? Smile
[Vrh] Go down
wranjo123
Hladan dim
Hladan dim
wranjo123

Broj postova : 895
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, bb1938

PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty07.08.19 20:12

Latakia flake odlican duhan, ali vise bi mu odgovaralo neko drugo ime jer ima latakije u tragovima. Westminster odlican, peasova kopija starog london mixturea
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13411
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty07.08.19 20:55

Danas mi u New Harbor, Maine stigla "Lagonda" 250 grama i 50 grama H&H "White Knight" i to dva dana nakon narudžbe.
Odlično je kad imaš kćer na studentskoj razmjeni u Amerikama! bounce
Sada ću konačno imati što pušiti, bar za neko vrijeme.... umrijet od smjeha

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi

Broj postova : 1583
Omiljeni duhani : Pirate kake,Byzanthium,Dunhill My Mixture 965,Nightcup,Balkan Sasieni

PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 36 Empty08.08.19 2:29

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
Latakia flake odlican duhan, ali vise bi mu odgovaralo neko drugo ime jer ima latakije u tragovima. Westminster odlican, peasova kopija starog london mixturea
U pravu si Wranjo,nisam mogao da se setim na sta me podseca-London mixture
[Vrh] Go down

Upravo ste kupili/nabavili duhane...
[Vrh] 
Stranica 36 / 36.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36