Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Go down 
+67
babaq
Branislav
G.S.Patton
ilustrišimuš Batorić
Suspiria
Vucko22
Vander
paludamentum
Ignoro
Pantarei
Horla
gregak
Lodir
Joci
Beki
Velmoz
pamia
zlays
dado
dejan68ks
picipl
Majka
Sarmageddon
Tomo1978
Davorin
sr_ki
leonhardy
ivek
nusproizvodjac
foksieloy
bayro
oliohardi
Zupnik
Jimmy_018
Lakeman
420blackadder
SašaZg
Keko
ssekir75
Rakija
Leo
Morf
David
zuti
nightsmoke
MordechajRT
Desamp
jankezbgd
gizmo
Capt. Horatio MacAllister
jaky1
Matko
Davor
Antiša
sinus
Rip Kirby
fatjoe
jam.hadar
Juan da Nova
imnik
kamarad igorrr
PipeCro
mariv.photo
milo
gstaraz
fićo
Karlo
71 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty15.02.19 14:07

bayro je napisao/la:
G.S.Patton je napisao/la:

PS. I ne samo Rum & Maple.... Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 2235064407

Znam, znam! Ako sam star, nisam senilan! bayro

Nisam ni pomislio to, a kamoli izrekao, ne daj Bog... Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 2235064407
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty15.02.19 14:52

A što si ono pitao? umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty19.03.19 14:46

[You must be registered and logged in to see this link.]

Stig'o ćumur!
Naručio ga 22. veljače, danas ga podigao na pošti! Naravno ispod radara! cheers
Samo, sada su i Ameri počeli stavljati ove "osmrtnice" ("čitulje") i na limenke od 8 unci. No, bitan je sadržaj!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3160
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty19.03.19 16:01

bayro je napisao/la:

Samo, sada su i Ameri počeli stavljati ove "osmrtnice" ("čitulje") i na limenke od 8 unci. No, bitan je sadržaj!

Videla žaba da se konj potkiva, pa i ona digla nogu...

J....e ih te osmrtnice.

Za carinu Za carinu Za carinu
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty19.03.19 16:51

Baš! U pravu si časni Imniče!
No sretna je okolnost  da imam limenku bez tih gadosti, koju sam upravo neki dan dovršio, pa ću lijepo kad dođe "Pirat" na red, sadržaj staviti u tu limenku, a ove se riješiti!
A da su tim čituljama uništili originalni dizajn limenke, jesu! Konji jedni! tenkre tenkre tenkre

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty28.03.19 15:12

18. 03. naručio, danas našao obavijest u sandučiću. Opoštenili se ovi iz SP-a!
Navečer idem po svog C&D Da Vincija! Naravno, ispod radara! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2205
Join date : 31.01.2017
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty06.04.19 17:24

LIMITED EDITION upravo stigao Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty25.04.19 15:06

Eto, da se pohvalim - stigao za sedam dana iz SP-a, 8 unci "Pirate kake". Naravno - ispod radara! veseli
Pa sad - dok ide - ide!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty25.04.19 15:27

Lakeman je napisao/la:
LIMITED EDITION upravo stigao Smile

Preko koje stranice si to narucio, Laki? Smile
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty25.04.19 16:46

Stigao Black Bayou Mist narucen 15.04.Sve kako ga je Bayro opisao ,cak i malo presusen.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty25.04.19 19:03

oliohardi je napisao/la:
Stigao Black Bayou Mist narucen 15.04.Sve kako ga je Bayro opisao ,cak i malo presusen.

Odličan je to duhan! Samo ga malo ovlaži, par sati je dovoljno i guštaj! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty25.04.19 22:52

Ja sam u zadnje vrijeme nabavljao:

Lane Limited: Vanilla Black Cavendish: jako 'mastan' duvan sa za mene previše vanilije (lijepo piše), završio je kod tonča62 i super je što se njemu sviđa.

8oz Comoy's cask 4, kojega sam odlučio nabavit za rezervu, kad nestane bolje virginije, a mukte je i nije uopće loš...

Orlik: Racing Green: to mi je u zadnje vrijeme najdraži duvan. Sličan G/S ali malo slađi i ready rubbed pa možeš trpati odmah.

Nabavio sam i C&D Cellar series - Oak Valley i Seersucker i nijedan mi nije nešto. Oak Valley pušim i čekam da mi se svidi, ali nekako je pretežak. Seersucker ima previše lista cigare za moj ukus, tj. to je sve što osjetim... Ugl promašaj, možda bi ih netko drugi više cijenio...

Nabavio sam u Italiji Samuel Gawith: Full Virginia flake, nisam ga još otvarao jer imam previše otvorenih limenki, ali željno isčekujem premijeru...

Davidoff: Blue mixture kojega sam spušio jednu lulu odmah nakon kupovine i super miriše, ali nikako da odlučim napuniti još koju lulu njime, kao da je prearomatičan za 1 zubić...

Otvaranje čeka i Orlik Club mixture, navodno blagi aromatik...

Prije nekog vremena nabavio sam od Majke HU: My Red Fox, koji je krasna virginija, nisam ništa drugo pušio osima toga dok nisam ispraznio limenku... Na prvu mi se čak nije toliko svidio, ali eto...

I još malo prije toga unatoč savjetima s foruma morao sam probati Ashton: Gold Rush, valjda mi se svidjela etiketa, a možda je utjecalo to što mi se sviđa Artisan's blend. Svakako to je najgora virginia koju sam probao, kao da je davno upao u parfem neki, baš bljak, a gori prebrzo i lagašan je...

A gore navedeni Original choice je prvi duvan koji sam pušio, rado bi probao jednu lulu da vidim koji bi sad bio doživljaj, sve u svoje vrijeme
lula
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 43
Lokacija : Beograd

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty26.04.19 19:34

Skoro nabavjeno;)

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty26.04.19 20:20

Krasan izbor! Sve odabrani duhani!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 43
Lokacija : Beograd

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty27.04.19 13:24

bayro je napisao/la:
Krasan izbor! Sve odabrani duhani!

Sto se tiče ovog "Early Moring Pipe" nabavio ga od čoveka koji je tvrdio da je duvan star 30 godina. Na druženju je časni Imnik izneo svoju cenjenu ekspertsku procenu ovog duvana na starost oko 40 godina. Tako da smo imali prilike da kušamo pravi raritet na prethodnom druženju.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty27.04.19 14:01

Horla je napisao/la:
bayro je napisao/la:
Krasan izbor! Sve odabrani duhani!

Sto se tiče ovog "Early Moring Pipe" nabavio ga od čoveka koji je tvrdio da je duvan star 30 godina. Na druženju je časni Imnik izneo svoju cenjenu ekspertsku procenu ovog duvana na starost oko 40 godina. Tako da smo imali prilike da kušamo pravi raritet na prethodnom druženju.

Po limenci je....Složio bih se sa Imnikovom ocjenom. Ovo je blendano još u Engleskoj baš kod Dunhilla. Znači ne može biti mlađa od 1992.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty14.06.19 15:07

Presbyterian mixture, engleska mješavina ali lakša od ostalih koje sam pušio. C&D: Pegasus, koji je baš intenzivnog okusa, probat ću ga još koji put, ali prejak mi je bio na prvu...

Wranjo mi je poslao MB: HH Burley flake i taj mi je otkriće, odmah sam ga dovršia, moram naručit još... fin i blag burley, super miriše, malo podsijeća na Navy flake ali bez alkohola i drugih aroma...

C&D: Opening night, malo preteška virginia, bolje su mi iskreno sve druge koje sam probao, a dovršio sam i limenkicu Samuel Gawith: Full Virginia flake i taj je odličan, nakon što ga ostaviš otvorenog 2 dana, jer dođe prevlažan...

Stigla je i MB: HH Pure virginia i čeka da potrošim koju otvorenu limenku...

Došao mi je u bulku i Peter Stokkebye: Sweet vanilla, i taj nije loš, ali mi je isto prearomatičan, nikako da odustanem od vanilije, trebam opet naručit G.L. Pease: Virginia cream i vozi...
Stigao i Peter Stokkebye: Luxury twist flake, probao sam ga jednom i na prvu je bio skroz ok...

Donio i prijatelj iz Švedske 2 limenkice Capstana, jedna je dobra, a druga je došla otvorena, pa kad ga malo navlažim probat ću i Capstan napokon...

lula
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty14.06.19 20:59

Meni je taj Pegasus bio odličan, a Burley flake potpuno neutralan. Sva sreća da se ukusi razlikuju.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty15.06.19 14:02

Ignoro je napisao/la:

Stigla je i MB: HH Pure virginia i čeka da potrošim koju otvorenu limenku...

Donio i prijatelj iz Švedske 2 limenkice Capstana, jedna je dobra, a druga je došla otvorena, pa kad ga malo navlažim probat ću i Capstan napokon...

lula

Sa Pure Virginijom pazi, može i ujesti, a Capstan je odlična medicina! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty19.07.19 19:51

Pozdrav svima kolko' vas ima Smile
Nije me bilo bas dugo na forumu ali opet sam se vratio lulanju pa cisto da se javim i pohvalim sta sam kupio.

Naime, bio sam skoro do Minhena poslovno i ugrabio malo vremena da se prosetam, reko ajd da vidim Marienplatz i dok sam hodao spazim jedan znak sa lulom i natpisom "Pfeifpen Huber". Udjem unutra i imam sta da vidim, raj na zemlji cheers duvana koliko hoces, lule i sta sve ne, jooj ljudi raspametio sam se a onda ima jos jedna soba (hjumidor) sa cigarama...uf ma prelepo.

Da ne duzim, kupio sam neke duvane posto sam bio u prolazu, evo sta sam uzeo:



[You must be
registered and logged in to see this image.]

Ovaj njihov blend "English Balkan" je navodno kopija balkan sobranie, nisam probao sobranie ali eto, mozda ovo bude dobro Smile

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty19.07.19 21:05

Odlican je, mi smo ga dimili u klubu.
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty19.07.19 21:46

Super, jedva cekam da ga probam, trenutno mi bas prija ovaj Oriental Square dok Mac Baren Mixture jos uvek nisam naucio da spakujem lepo, opece me skoro svaki put.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty19.07.19 22:26

Nije kopija Balkan Sobrane, ali je vrhunski duhan!
Pomirite se sa činjenicom da BS-a više nema, niti će ga biti, ali ima toliko drugih vrhunskih duhana da ne treba plakati za prošlim vremenima (i duhanima)!
A Pfeiffen Huber na Talu  22 je poznata lulaška destinacija i uredno preko naše ekipe u Njemačkoj nabavljamo njegove duhane!

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty05.08.19 10:43

Naručio preko SP-a (ali na adresu u Maineu! Twisted Evil ) G. L. Peaseovu "Lagondu" 250 grama i jednog White Knighta 50 grama....
Stiže 22. rujna, a do tada ću valjda imati što pušiti.... bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty05.08.19 12:53

budemo nekako pridonijeli doniranjem, ukoliko ostanese bez duhana puffy puffy puffy
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Sponsored content





Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty

[Vrh] Go down
 
Upravo ste kupili/nabavili duhane...
[Vrh] 
Stranica 35 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Golden Gate lule
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...
» Kako punite flake duhane?
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?
» Najjeftinije mjesto za duhane u EU?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: