Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Trstu?

Go down 
+18
Rale
v.milan
ssekir75
Vortimejovrh
imnik
Zmajevic
Davorin
wranjo123
dejan68ks
leonhardy
foksieloy
Lakeman
Sarmageddon
Rakija
Max Corvus
Tomo1978
MOVESHAKER
bayro
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 11:28

Ebatepatak, imaju capstana! Moram potegnut u trst pod hitno...
[Vrh] Go down
dejan68ks
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
dejan68ks


Broj postova : 192
Join date : 07.11.2015
Age : 55
Lokacija : Kruševac

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 11:34

i naravno clan bounce
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 12:25

leonhardy je napisao/la:

..bogmeč lijep izbor...i lula i duhana....
a di crnu ambroziju...?  crni Lake...od toliih duhana...

Sta fali? Izaberi bilo koji sa police, netko ce ti reci da zasto si bas taj uzeo?. Plakacete vi jos za MacBarenom. Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 12:47

A ne,ne...meni su MBareni favoriti...ali ne i ambrozije..no o ukusima nema smisla...jel tako?Smile
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 13:06

leonhardy je napisao/la:
A ne,ne...meni su MBareni favoriti...ali ne i ambrozije..no o ukusima nema smisla...jel tako?Smile

Meni je zlatna ok. Crna pre aromatizirana, crvena kao hubba-bubba... Pa ostaje zlatna Wink
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 13:19

...e jezi ga tu zlatnu jos nisam proba...mozda bude po onoj nikad ne reci nikad Smile
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 13:44

Ma ja volim sve crno. Wink

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 14:29

Lakeman je napisao/la:
Ma ja volim sve crno. Wink

i on tebe voli
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 14:34

Heheheheh

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty24.06.17 16:05

Rakija je napisao/la:
Ebatepatak, imaju capstana! Moram potegnut u trst pod hitno...

...ali nemaju dušmani "Commonwealth"! Vidi prazne police! Duša me boli!

I nešto za tebe druže Rakija! [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty28.12.17 11:41

Jučer sam im bio u posjeti. Više nego solidna ponuda, ali cijene su ubitačne... uzeo 3 capstana, RM pure latakia i 2 paketa 9mm balse (po 15 komada) i izašlo me 75 eura. na to sam dobio netšo gratis balse. nekoliko paketića po 4 komada.

Ali bar sad mogu milojka zamesit dok guštam u capstanu! umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty28.12.17 12:57

Stvarno su im cijene duhana "boli glava"! No, ako je gušt u pitanju, to nema cijene!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty28.12.17 13:04

Trst, Black ambrosia pouch od 50 grama je 8 eur.
Cigara od 6 eur je tamo 2.5 eur.
Cijene su mi bile sasvim OK.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty28.12.17 13:12

Sve pet, ali tri "Capstana", jedna čista latakija i nešto balze 75 € je ipak malo previše!
Kod herr Dreiera bi bolje prošao. No Rakiji je Trst bliži, pa ako kalkuliramo cestarine i gorivo - OK....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty28.12.17 15:15

Radi se o tome da kod njih aromatici imaju ok cijene. Kad dodjes do nekih ozbiljnijih duhana tipa dunhill, SG i slicni, cijena ide u nebo.

Vlasnik mi govori da im najvise idu aromatici jer su englezi pre skupi.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty28.12.17 17:07

Talijani, aromatičari, filteraši - nastavi niz.... umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty28.12.17 17:24

... modni mački
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty28.12.17 18:06

Eto....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty19.06.18 20:02

Rakija je napisao/la:
Radi se o tome da kod njih aromatici imaju ok cijene. Kad dodjes do nekih ozbiljnijih duhana tipa dunhill, SG i slicni, cijena ide u nebo.
70
Vlasnik mi govori da im najvise idu aromatici jer su englezi pre skupi.

Eto, sa se nadovežem na Rakiju; bio sam danas u spomenutoj prodavaonici "Ritani" i izašao iz nje praznih ruku! Dobro, ne baš praznih, reda radi u ime starih dobrih dana, uzeo sam jednu kutiju "Toscanelli" cigarillosa (pola klasičnog Toskanca), to je nekih 3,5 eura i jednu kukuruzaru za osam eura da mi se nađe tu u Crikvenici, što također smatram da je previše.
Cijena mog omiljenog SG Commonwealtha, 250 grama je 70 eura! Hej - 70 eura za 250 grama!  Ma da je od zlata ne bih ga kupio po toj cijeni!
To me zapravo prvo šokiralo. Basket lule, koje je Laki negdje prošle godine u ovo vrijeme veselo tržio, više ne drže - cijene počinju od 90 eura za nisku klasu lakiranih Savinellica (neke serije za koje nikad čuo nisam!), pa na gore, do 900 eura i više.
Drugi duhani - recimo "Dunhill" 18 eura, Amphora - ajde-de, 8 eura 50 grama, ostalo sve skupo - preskupo.

Dakle, što smo se "Zandegiacomo", "Ritani" i ja družili zadnjih četrdeset godina, družili smo se, a sad pusa, ćao, bok! Bilo nekad, a sad adio!
Dakle sva offline kupnja u susjedstvu se svela na nasljednice Herr Dreira. I to je to.
Trst - apsolutno razočaranje, i u pogledu duhana, a naročito lula. Ipak sam ja svoju prvu ozbiljnu lulu, koja je i danas živa, kupio upravo u "Zandegiacomu" 1978. godine. No, bilo pa prošlo.  Šteta.
Ostale tabaccherie po Trstu uopće ni ne drže lule ili duhane, drže se cigareta, raznih điđa-miđa, bista Franje Josipa, Ducea, karata za briškulu i prodaje loto tiketa. I to je to.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2009
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty19.06.18 20:29

Pričao sam s djedom koji drži pipeshop u firenzi i kaže da ih ubijaju porezi. Ne znam jel to još uvijek tako, ali u firenzi je vintage Syrian bio 9 eura dok sam tamo zivio prije otprilike 2 godine.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty19.06.18 21:12

Italija je postala preskupa... kao kod bayre, prve ozbiljne lule su bile iz Trsta... ali sada.. prepuštamo zaboravu. Dok funkcionira Smokingpipes, držim se njega. Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 2235064407
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty19.06.18 21:32

bayro je napisao/la:
Rakija je napisao/la:
Radi se o tome da kod njih aromatici imaju ok cijene. Kad dodjes do nekih ozbiljnijih duhana tipa dunhill, SG i slicni, cijena ide u nebo.
70
Vlasnik mi govori da im najvise idu aromatici jer su englezi pre skupi.

Eto, sa se nadovežem na Rakiju; bio sam danas u spomenutoj prodavaonici "Ritani" i izašao iz nje praznih ruku! Dobro, ne baš praznih, reda radi u ime starih dobrih dana, uzeo sam jednu kutiju "Toscanelli" cigarillosa (pola klasičnog Toskanca), to je nekih 3,5 eura i jednu kukuruzaru za osam eura da mi se nađe tu u Crikvenici, što također smatram da je previše.
Cijena mog omiljenog SG Commonwealtha, 250 grama je 70 eura! Hej - 70 eura za 250 grama!  Ma da je od zlata ne bih ga kupio po toj cijeni!
To me zapravo prvo šokiralo. Basket lule, koje je Laki negdje prošle godine u ovo vrijeme veselo tržio, više ne drže - cijene počinju od 90 eura za nisku klasu lakiranih Savinellica (neke serije za koje nikad čuo nisam!), pa na gore, do 900 eura i više.
Drugi duhani - recimo "Dunhill" 18 eura, Amphora - ajde-de, 8 eura 50 grama, ostalo sve skupo - preskupo.

Dakle, što smo se "Zandegiacomo", "Ritani" i ja družili zadnjih četrdeset godina, družili smo se, a sad pusa, ćao, bok! Bilo nekad, a sad adio!
Dakle sva offline kupnja u susjedstvu se svela na nasljednice Herr Dreira. I to je to.
Trst - apsolutno razočaranje, i u pogledu duhana, a naročito lula. Ipak sam ja svoju prvu ozbiljnu lulu, koja je i danas živa, kupio upravo u "Zandegiacomu" 1978. godine. No, bilo pa prošlo.  Šteta.
Ostale tabaccherie po Trstu uopće ni ne drže lule ili duhane, drže se cigareta, raznih điđa-miđa, bista Franje Josipa, Ducea, karata za briškulu i prodaje loto tiketa. I to je to.

Jos si dobio dobru cijenu. Zadnji put kad Sam pitao za SG u italiji, 50g je bilo 24-25 eura, sto izadje na 95 odnosno 100 eura za 250g.

Fireman likes this post

[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty20.06.18 23:33

Ovo je stvarno preskupo....!..pokoja amphora,cellini i to je to za naš đep...iskreno nisam bio u Trstu ima bar dvije godine...nije mi vise meka.
Petnaestak ili dvadeset god.unatrag..bio sam i dvaput mjesečno..no tad nisam bio u ovom hobiju..
I sto kaze [You must be registered and logged in to see this link.]...čao,cmok...arrivederci...
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 50
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty21.06.18 14:30

Uvjek je dimljenje bilo luksuznost, ali danas nas je toliko malo da moraju da napucaju cene, siguran sam da je i njima žao, čikica iz Firence mi je pre mesec danas pričao kako se on seća kada je počea da radi tkoliko im je ljudi dolazilo, a danas za lule, retko tko. SP jeste najpraktičniji ali čar kada udjete u tabakeriju je nemerljiv... Žao mi je vremena koje polako odlazi.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty22.06.18 9:47

Da se razumijemo; ima tamo vrhunskih duhana, no cijena je, kako napisah - boli glava.
Prednost je što smo u EU, pa nas  bar nitko ništa ne pita na granici, maltene te i ne pogleda (talijansko-slovenska granica više ne postoji, a hrvatsko slovenska je isto samo pro forma), ok, bar smo tu masažu izbjegli.
No, u susjedstvu nam je jedino ostao Graz, a čujem da je i u Madžarskoj loša situacija.
A i lule - one koje vrijede - iznad 300 eura cjenovni razred. Sve ispod toga - tuga i (precijenjeni) jad!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Trstu?   Gdje kupiti u Trstu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Trstu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Salzburgu
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Stuttgartu?
» Gdje kupiti u Zagrebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: