Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Smokingpipes

Go down 
+53
dalam666
v.milan
Polerouter
Vortimejovrh
nick_praskaton
PerB
Profesor24
Slajs
Branislav
wranjo123
Davorin
ilustrišimuš Batorić
Pantarei
SanjinRI
Marko1980
oliohardi
bayro
svigi
ivek
Lakeman
paludamentum
fra_Perica
Leo
babaq
Gillette
Timro
Nino999
Vucko22
Suspiria
Ignoro
gregak
CortoM
IgorS
dejan68ks
Beki
Brada
Lodir
Lucky97
Zupnik
sr_ki
Joci
imnik
Civi
Tomo1978
Zmajevic
foksieloy
TheDude
Majka
G.S.Patton
Mr.Holmes
Rakija
Sarmageddon
dado
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next
Autor/icaPoruka
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty25.06.19 12:18

Ignoro je napisao/la:
sp.com ti ima chat koji funkcionira, probaj tako...
nek ti vrate pare, pa naručuj po malo...

Ma volio bi da dobijen ovu narudbu ako je moguce ikako. NIje mi stvar novca.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty25.06.19 12:33

Ja strpljivo čekam evo već 6 tjedana otkad je isteklo vrijeme za preuzeti pošiljku u našoj pošti, da se ista vrati u SP i da mi vrate balans na house account, što su ljubazno ponudili da hoće. Poanta je da ionako ne bih ponovo naručivao do jeseni, pa ih ne gnjavim i ne pišem im "zar još nije došlo?" jer ne želim da zbog jednog neugodnog iskustva s Balkancima zatvore pipu svima nama na ovim prostorima. Nismo im mi tako bitno tržište da bi se morali zezati s hitnim procesiranjem vraćenih pošiljki kako nas nedajbože ne bi izgubili.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty25.06.19 12:37

Marko1980 je napisao/la:
Ja strpljivo čekam evo već 6 tjedana otkad je isteklo vrijeme za preuzeti pošiljku u našoj pošti, da se ista vrati u SP i da mi vrate balans na house account, što su ljubazno ponudili da hoće. Poanta je da ionako ne bih ponovo naručivao do jeseni, pa ih ne gnjavim i ne pišem im "zar još nije došlo?" jer ne želim da zbog jednog neugodnog iskustva s Balkancima zatvore pipu svima nama na ovim prostorima. Nismo im mi tako bitno tržište da bi se morali zezati s hitnim procesiranjem vraćenih pošiljki kako nas nedajbože ne bi izgubili.

Ma ja cu se drzati onog sto je bayro reka i necu nista uzimat od 5. do 9. miseca.
[Vrh] Go down
Timro
Prva lula
Prva lula
Timro


Broj postova : 9
Join date : 18.05.2019
Age : 29
Lokacija : Osijek

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty03.07.19 10:17

Marko1980 je napisao/la:
Ja strpljivo čekam evo već 6 tjedana otkad je isteklo vrijeme za preuzeti pošiljku u našoj pošti, da se ista vrati u SP i da mi vrate balans na house account, što su ljubazno ponudili da hoće. Poanta je da ionako ne bih ponovo naručivao do jeseni, pa ih ne gnjavim i ne pišem im "zar još nije došlo?" jer ne želim da zbog jednog neugodnog iskustva s Balkancima zatvore pipu svima nama na ovim prostorima. Nismo im mi tako bitno tržište da bi se morali zezati s hitnim procesiranjem vraćenih pošiljki kako nas nedajbože ne bi izgubili.

Meni je stigao povrat novca. Nisam ništa ni pisao ni tražio nazad pa sam se ugodno iznenadio na poruku pirat
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty03.07.19 10:30

Evo stigao i meni povrat uz ljubazan mail, baš danas. :-)
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty03.07.19 15:11

Kupnja, zajednička, u Njemačkoj prošla odlično, i izuzev nešto višoj cijeni samog duhana, poštarina je ispala simbolična 10 kn po osobi, a sve u roku od nekoliko dana, Naravno 2/3 vremena je putovala u Hrvatskoj sa tulipanima od naših poštara, ali bez stresa od carinjena.. u Jesen ćemo ponoviti postupak, te se možete uključiti. Fućkaš US, živila EU... Web shop: Smokingpipes - Page 23 2235064407
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Timro
Prva lula
Prva lula
Timro


Broj postova : 9
Join date : 18.05.2019
Age : 29
Lokacija : Osijek

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty03.07.19 16:02

I ja sam se okrenuo Njemačkoj, tko će čekati jesen!
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty03.07.19 17:43

Marko1980 je napisao/la:
Evo stigao i meni povrat uz ljubazan mail, baš danas. :-)

Evo i meni upravo dosao
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty03.07.19 18:09

Davorin je napisao/la:
Kupnja, zajednička, u Njemačkoj prošla odlično, i izuzev nešto višoj cijeni samog duhana, poštarina je ispala simbolična 10 kn po osobi, a sve u roku od nekoliko dana, Naravno 2/3 vremena je putovala u Hrvatskoj sa tulipanima od naših poštara, ali bez stresa od carinjena.. u Jesen ćemo ponoviti postupak, te se možete uključiti. Fućkaš US, živila EU... Web shop: Smokingpipes - Page 23 2235064407

lstina! Sve je stiglo bez stresa za par dana. Cijene duhana jesu nešto više, ali ne dramatično. I kolektivna kupnja se definitivno isplati u pogledu poštarine. Jedino su naši poštari, blago rečeno - tulipani!
Već ja imam shopping-listu za jesen! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty03.07.19 18:14

Ja ću se pridružiti kad dođe vrijeme, ali bilo bi bedasto ne iskoristiti i tih 42 USD povrata na SP accountu.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty18.07.19 18:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

Naruceno prekjucer na stranici Paul Bugge doslo danas oko 3. :blush::blush:
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty18.07.19 20:20

Zakon, javi kakav je rattrays
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty18.07.19 20:22

wranjo123 je napisao/la:
Zakon, javi kakav je rattrays

Nema problema. Ocu :wink:
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty19.07.19 23:25

Upravo popusio Rattrays hal o the wynd i jedino sto mogu reci je da pri otvaranju limenke duhan je mekan i socan pod prstima onako kao golden virginia za motanje. Od mirisa jedino sto sam uspio osjetiti je smokva, zemlja i papar a ujedno ima i takav okus s nekom notom zemlje. Cak sam tu i tamo neku notu tamne cokolade pronasao. Nije slatkast kao npr orlik i capstan plavi vec je malo pikantniji onako paprenast okus, najvjerovatnije zbog periquea kojeg sam evo tek sad okusio u ovom duhanu. Inace moja preporuka svakom ko voli virginia/perique.
Duhan se lako pusi, ravnomjerno gori i unatoc vlaznosti nije bilo nekog problema s ucestalim gasenjem
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty19.07.19 23:55

zvuci odlicno, jos mu samo nedostaje latakija Very Happy
[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 40
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty04.09.19 23:07

Stigle dvije limenke za 12 dana, ispod radara
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty04.09.19 23:36

Pantarei je napisao/la:
Stigle dvije limenke za 12 dana, ispod radara

Odlično! To su sjajne vijesti! Znači da su se mladi i nadobudni vratili u provinciju! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty05.09.19 0:37

[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo ja samo ispipavam teren jel siguran ili ne, te da isprobam neke koje još nisam, a zvuče zanimljivo...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty05.09.19 8:55

Neka Tome, neka!  punk Ja se bilježim za probati ovu Plantu Full English! Very Happy
Predmnijevam da si od svega uzeo po jednu uncu, kao Ivek?

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty06.09.19 18:25

Od svakog po dvi unce...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty06.09.19 21:27

Biti će to OK, Tome. Ja se sve nešto razmišljam da još jedno deset unci Propera u bulku naručim i pošaljem u Maine, pa mi dođe 22. rujna, jer kako je krenulo sa pet lula dnevno... scratch

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty07.09.19 11:24

bayro je napisao/la:
Neka Tome, neka!  punk Ja se bilježim za probati ovu Plantu Full English! Very Happy
Predmnijevam da si od svega uzeo po jednu uncu, kao Ivek?
Ja sam probao,duvan nije los ali ima neku vestacku mentol aromu,nisam najzadovoljniji.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty07.09.19 13:07

Probati ćemo....
Malo sam gledao, ima dosta visoke (ako ne i najviše) ocjene na Tobacco Reviews. To naravno ne znači ništa, ali je uglavnom dobar za orijentaciju.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty11.09.19 21:22

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ide mi kuma sinu u Chicago, gdje me nađe labilnog.... bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty12.09.19 18:46

e ova fregata i mene vuce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 23 / 33.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Smokingpipes EU
» Web shop: Wesley's
» Web shop: Just For Him
» Web Shop : Pfeifendepot

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: