Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Pušenje lule bez nikotina

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty25.10.19 15:11

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

mišljenja? Iskustva..?

Ne znam da li ima o ovome, ali računam da bi trebalo uvrstiti i ovakve stvari za one koji bi da istražuju, koji ne vole nikotin ili klasični duvan isl..

sherlock
[Vrh] Go down
paludamentum
Oblak dima
Oblak dima
paludamentum


Broj postova : 1008
Join date : 15.04.2015
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965-ica, Solani Aged Burley, plavi Capstan

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty25.10.19 17:46

britviću (gillette) divim se tvom opetovanom entuzijazmu prema bizarnim varijantama

pusenje lule je uz ovaj formu sigurno prepusteno uzivanju upravo zato kaj su se ustanovili neki dobri i cvrsti okviri unutar kojih si svatko od nas bira kaj mu pase

kontrproduktivno bi bilo koristiti onu de gustibus... van tih okvira ili poticati takve ekspedicije jer, ukratko, radi se o smecu
prema tome drzi se oprobanih varijanti ili barem preskoci tu i tamo pitati za misljenje ako je tako ocito predvidljivo
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty25.10.19 18:31

Zahvaljujem, držim da su lulaši slobodni natrpati u svoje lule šta god im je volja, pa u tom smislu delim iskustva, mišljenja i pitanja iskusnih lulaša širom globusa, nadajući se da i ovde ima onih koji će ta iskustva ceniti, prepoznati, upoznati isl..žmirkajući pri tom kroz dim poznatog im i dragog sagoretka, sa više ili manje hrabrosti, skepse, sa manje ili više spremnosti da otkriju nešto novo. Pušenje lule bez nikotina 2235064407
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty25.10.19 20:49

[You must be registered and logged in to see this link.], reče jedan moj prijatelj u vezi upotrebe prezervativa pri spolnom odnosu: "to je kao mirisati ružu kroz gas-masku".
E, pa tvoj topic je na tvom tragu i lagano vuče na trolanje. Ovo je forum o pušenju duhana, a ne forum grupe likova koji ne vole duhan.  A ove druge supstance istražuj o svom trošku, negdje drugdje.
Mudrom dosta.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion


Zadnja promjena: bayro; 25.10.19 21:35; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty25.10.19 21:34

Ako smo kod sapient sat-a onda se podsetimo da je reč ‘duvan’ balkanski turcizam, arapskog porekla i znači - dim.

Dim je produkt sagorevanja raznih biljaka, tako da..
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty25.10.19 21:37

Ovdje govorimo o dimu koji je isključivo produkt sagorijevanja duhana.
Mislim da sam sada bio dovoljno jasan.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty25.10.19 22:04

Bayro, pa zato sam i postavio pitanje u sekciju "ostali duvani..mišljenja", ako je neko probao non nicotine tobacco, ili ima više informacija o tome, interesantan sam znati Cool
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty26.10.19 18:28

Ma sloboda izbora... neka svatko dimi sto hoce i iz cega hoce... licno ne bih nikada trosio takve stvari, jer time se sama srz ideje pusenja lule ponistava... mislim sto ce jos izmisliti... whiskey 20 godina star bez alkohola 😜? Kome smeta nikotin, postoji jednostavno rijesenje... 😜
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty26.10.19 19:05

Davorin je napisao/la:
Ma sloboda izbora... neka svatko dimi sto hoce i iz cega hoce... licno ne bih nikada trosio takve stvari, jer time se sama srz ideje pusenja lule ponistava... mislim sto ce jos izmisliti... whiskey 20 godina star bez alkohola 😜?  Kome smeta nikotin, postoji jednostavno rijesenje... 😜

Kako misliš "šta će još izmisliti"? Pa pušenje raznih biljaka je postojalo mnogo pre nikotina.
Radi se o tome da ljudi istražuju i nešto drugo, što čak može biti i zdravo isl

Postoji čitavo tržište za ovakve pušangije kao i mnogo iskusniji lulaši koji to puše

Ja bih lično probao.
Da li bi mi se svidelo, to je drugi padež. Za sada mi je asocijacija kao da bih recimo pušio čaj, ali izgleda da nije tako..ovaj čipin kaže da nema razlike od pravog duvana, pa sad..

Možda naručim u skorije vreme pa javim iskustva

[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty26.10.19 19:22

Mislim da nisi procitao prvi dio posta, neka dimi svatko sto hoce, a drugi dio i “sto ce jos izmisliti” odnosilo se na drugi dio .... a sto se tice zdravlja, najbolje je NE Pusiti..
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty01.11.19 17:47

Ima nešto u ovom topicu. Što kad bismo blendali duhan s malo kore kininovca (https://en.wikipedia.org/wiki/Cinchona), Bayro bi manje trošio na Schweppes. Pušenje lule bez nikotina 171190064
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty01.11.19 22:37

Ja mislim da Bayro krišom već probava razne travke i gleda u Schweppes suznih očiju sa dozom tuge, besa i zbunjnosti i pita se "zbog čega više ništa nije kao pre..!?" rabbit
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pušenje lule bez nikotina Empty
PostajNaslov: Re: Pušenje lule bez nikotina   Pušenje lule bez nikotina Empty

[Vrh] Go down
 
Pušenje lule bez nikotina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savinelli: English Mixture

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: