Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Online kupovina duhana u 2023.

Go down 
+13
dado
Borut
DeathSpade
PerB
Saymoran
Vortimejovrh
Polerouter
v.milan
PurgerVž
bayro
wranjo123
Slajs
Vlaj
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.10.23 7:40

Hvala puno! 😉

Borut likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.10.23 10:37

Idemo redom:

1) [You must be registered and logged in to see this link.] , naravno da sam probao "Latakia Revival". Njega mora biti u kući kao namještaja, kako bi rekli naši susjedi Srbi iz Leskovac Pa i sada sam uzeo pet vrećica po sto grama upravo njega.

2) [You must be registered and logged in to see this link.] sve ti je Borut napisao. čak je i poštarina pogođena u cent!

I da, nema dosadnih pitanja, ima samo blesavih odgovora! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Nikša, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.10.23 11:01

Ma glup sam, htio sam se nasaliti u stilu “ne znam je si li mozda cuo kad za Latakia revival” kao da ti ga preporucam, ali me neki vrag omeo i napisao sam ovo ko da se pas posro 🤡

Bio si vec napisao negdje da volis taj blend pa jedva cekam probati.

Inace, Tom je poslao jos i sample od Amorelli’s best selection, to mu veli na stranici da je 60% latakije + perique + dark fired virdžinija i nikako da probam

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.10.23 11:10

Ma sve pet! Moramo se zezati!
A meni su ta dva Motzekova: Latakia Revival i Motzek 2.0 savršeni! Još i Kieler Foerde ide u tu grupu!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty03.11.23 18:24

Naletio na ove, solidan izbor (nije vrhunski), javim ako sve prodje ok - cak prihvacaju kartice.
Uzeh nesto njihovog i John Aylesburyja po preporuci - nek ide život!


[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.11.23 8:59

Ma vraga, imaju odličan izbor! Napravio sam probnu narudžbu na crikveničku adresu i prolazi.

Cornell & Diehl su podebljali svoju ponudu za duplo, a ima i Ashton, Battray's... još  prihvaćaju kreditne kartice...
Da je bolje - ne bi valjalo!  bayro

P.S. Sada sam skužio, to su Istočni Nijemci, Leipzig im je centrala, oni se malo labavije drže propisa nego Švabe na Zapadu! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.11.23 9:12

Saymoran je napisao/la:
Naletio na ove, solidan izbor (nije vrhunski), javim ako sve prodje ok - cak prihvacaju kartice.
Uzeh nesto njihovog i John Aylesburyja po preporuci - nek ide život!


[You must be registered and logged in to see this link.]

BRAVO BRAVO

Kada če da zatvaraju i ovaj način slanja slatkiša, jedna trgovina po jedna, treba če nam aktualni spisak trgovina koje nas još vole kao mušterije.

PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.11.23 9:38

bayro je napisao/la:
Ma vraga, imaju odličan izbor! Napravio sam probnu narudžbu na crikveničku adresu i prolazi.

Cornell & Diehl su podebljali svoju ponudu za duplo, a ima i Ashton, Battray's... još  prihvaćaju kreditne kartice...
Da je bolje - ne bi valjalo!  bayro

P.S. Sada sam skužio, to su Istočni Nijemci, Leipzig im je centrala, oni se malo labavije drže propisa nego Švabe na Zapadu! bounce


Ma je, jako solidno, vrlo dobro. Zao mi je sto nemaju neke moje favorite i bas nista od HU tobacco, to ima samo Gerd od preostalih koji dostavljaju a sto bi rekla barunica Castelli “ta stara svinja me je pokrala!” i nisam mu jos spreman oprostiti. 

No ovaj Leipzeg ima Roberta Lewisa i moram u taj Aylesbury uci nalo dublje, do tad cu oprostiti Gerdu, hamburškoj barabi

bayro, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.11.23 11:52

I ja napravio probnu narudžbu preko Kontor tabaka, sve bi trebalo štimati čim podaci na registraciji prolaze...sad "štrikam" lagano jer čekam još trojicu da se "onlajniraju". Izbor je sasvim ok za moje potrebe, a poštarina je i više nego povoljna za 19 eura.. 🤗🤗🤗🤗🤗

Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.11.23 12:59

PurgerVž je napisao/la:
I ja napravio probnu narudžbu preko Kontor tabaka, sve bi trebalo štimati čim podaci na registraciji prolaze...sad "štrikam" lagano jer čekam još trojicu da se "onlajniraju". Izbor je sasvim ok za moje potrebe, a poštarina je i više nego povoljna za 19 eura.. 🤗🤗🤗🤗🤗

Javi kad bude, da vidim ako prolazi.

Ali, kad pomislim, u pravu si. Dok možeš upisati podatke in spusti te napred onda znači da ide. Tamo kde ne ide ne možeš napred kad biraš državu primanja.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty04.11.23 13:04

Upravo tako, jedino je onaj zadnji "klik" samo upitan, kolega baš riješava preko sebe pa javim kako bude..

Borut likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty05.11.23 20:15

Kolega mi je upravo javio da je preko Kontor tabaka potvrđena narudžba!
Hvala [You must be registered and logged in to see this link.] !!! 🍻🍺🍻

bayro, v.milan, Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty06.11.23 9:47

Vidim po tvom popisu omiljenih duhana da ovi imaju sve što ti treba😄

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty06.11.23 9:56

Nije izbor loš, nisam pretjerivao jer kolega ide za Njemačku sljedeći mjesec pa sam ga angažirao za Pfeiffen Huber u Münchenu za još neke sitnice da mi pokupi..sa Kontora sam uzeo baš ono čega nemam više.. 😁

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty06.11.23 12:03

PurgerVž je napisao/la:
Nije izbor loš, nisam pretjerivao jer kolega ide za Njemačku sljedeći mjesec pa sam ga angažirao za Pfeiffen Huber u Münchenu za još neke sitnice da mi pokupi..sa Kontora sam uzeo baš ono čega nemam više.. 😁


Samo jedna napomena; Pfeifen Huber u Münchenu u samom dućanu nema toliki izbor kao na web stranici, a i nisu nešto obučeni za prodaju duhana.
Tamo radi jedna cura iz Rovinja, koja zna doduše hrvatski, ali ne zna baš puno o duhanima.

Ono što sigurno uvijek imaju, to je njihov English Balkan i HU Fayyum, ali ne razlikuju Fayyum od Fayyum Kake i tvrde da je to isto, tako da prijatelj pripazi.

P.S. Čistače i takve sitnice uvijek imaju na lageru, recimo imaju i Vauenove čistače koji su najbolji i svoje koji su zapravo Vauen, samo pakirani u njihove vrećice.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

dado, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty06.11.23 13:14

Hvala [You must be registered and logged in to see this link.] na informaciji. Čistače sam baš jučer piknuo u I- novinama u Vž, Vauen u zip vrećici...za Huber se nadam bar za Huov Louisiana Broken, St. Bernard flake i piksu dvije HH pure virginije, čisto da se malo popunim do proljeća, ako nema ničega onda će i pola kile MBovog škota dobro doći..Latakijskih duhana imam još 13 mislim na lageru pa nije sila.. 😁😁😁😁😁

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty06.11.23 15:39

[You must be registered and logged in to see this link.] , pa zato forum i služi!

Da se razumijemo - imaju oni duhana u prodavaonici (nije više Tal 22, nego ulaz do!), ali je veći izbor na stranici.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty14.11.23 11:37

Special kind of an moron here:

ako je netko nešto kupovao kod Gerda, je li mu netko nekad slao neki mail na koji je odgovorio?
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty14.11.23 11:45

Saymoran je napisao/la:
Special kind of an moron here:

ako je netko nešto kupovao kod Gerda, je li mu netko nekad slao neki mail na koji je odgovorio?

Htio sam ja kupovati ali niti "bu" niti "me" od njega... Jedini švabo koji mi je ikad odgovorio na e-mail je Estervals i Tom Darasz.

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty14.11.23 12:41

Saymoran je napisao/la:
Special kind of an moron here:

ako je netko nešto kupovao kod Gerda, je li mu netko nekad slao neki mail na koji je odgovorio?

Jučer sam ih zamolio za tracking broj. Deset minuta kasnije mi je pošta poslala poruku da su primili paket iz DE za mene.
Gerd ni a ni b.

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty14.11.23 12:53

Ja sam isto zicao tracking broj ali nista.
Onaj zajeb iz prethodne posiljke nista.
Tak mi i treba. Zvat cu drugi tjedan pa da vidimjel odgovara na jebeni telefon

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty14.11.23 13:12

Po mome iskustvu neki ni ne daju tracking number ili ti ga daju pa ne šljaka, najbolji primjer mi je sa američkog SmokingPipesa...već par puta sam dobio broj ali da bi vidio gdje je pošiljka to nema šanse..

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty14.11.23 13:27

PurgerVž je napisao/la:
Po mome iskustvu neki ni ne daju tracking number ili ti ga daju pa ne šljaka, najbolji primjer mi je sa američkog SmokingPipesa...već par puta sam dobio broj ali da bi vidio gdje je pošiljka to nema šanse..

Kod njih je tako zato sto generiraju nepostojeci broj uspsa u sustavu ali usps nema tracking number za obicne posiljke, pa kad dodje dodje. 

Dosadasnja iskustva s HPom me bas ne ispunjavaju pouzdanjem a zadnji put mi je poslala njemacka posta na mail tracking number dok sad nist. 

Tak da nek si mislim jel uopce poslao.
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty14.11.23 14:26

Polerouter je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Special kind of an moron here:

ako je netko nešto kupovao kod Gerda, je li mu netko nekad slao neki mail na koji je odgovorio?

Jučer sam ih zamolio za tracking broj. Deset minuta kasnije mi je pošta poslala poruku da su primili paket iz DE za mene.
Gerd ni a ni b.

dakle wtf - ne 10 ali 180 minuta kasnije ista stvar.

Samo još da ovaj put bude sve unutra i oprostit ću mu ko majka sinu u "Šumi Striborovoj"

v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty14.11.23 14:45

PurgerVž je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Special kind of an moron here:

ako je netko nešto kupovao kod Gerda, je li mu netko nekad slao neki mail na koji je odgovorio?

Htio sam ja kupovati ali niti "bu" niti "me" od njega... Jedini švabo koji mi je ikad odgovorio na e-mail je Estervals i Tom Darasz.

Oni su jos na nivou fax-a, vjerovali ili ne! Zivim ovdje pa znam iz prve ruke. Stosta je drugacije nego sto mislimo o njima, pokrivenost mobilnog i radio signala, kvaliteta interneta, oni sad reklamiraju uvodjenje optike, trgovacki centri koji kod nas (HR) cvjetaju kod njih propadaju i idu u stecaj…… Ali brkica negdje skrio novce pa doka ga ima uzimamo koliko se moze!

bayro, Nikša, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Online kupovina duhana u 2023.
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kupovina duhana online unutar EU
» Kupovina preko interneta
» Internet kupovina
» Kupovina na Aukcije.hr :)
» Kupovina u Antverpenu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: