Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Online kupovina duhana u 2023.

Go down 
+13
dado
Borut
DeathSpade
PerB
Saymoran
Vortimejovrh
Polerouter
v.milan
PurgerVž
bayro
wranjo123
Slajs
Vlaj
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty14.11.23 15:58

Naravno, Slavonac dado ! Dok ide - ide!
A da su u nekim stvarima na nivou kamenog doba - faksa, telegrafa i dimnih signala, poznato mi je - komšija Igor, koji je tamo negdje kod tebe u Njemačkoj, tvrdi to isto! Pa ni naš Dreier nema ni web stranicu.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty14.11.23 21:15

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gerd J. Stiglo za deset dana. Sve na broju. Nisu baš brzi, komunikacije nema ali... ja zadovoljan.

bayro, Branislav, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna and like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1238
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty14.11.23 21:48

Odličan izbor, i vrlo zanimljiv stalak za lule.
[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty14.11.23 21:53

v.milan je napisao/la:
Odličan izbor, i vrlo zanimljiv stalak za lule.

To je Peterson stalak, bilo ga je na smokingpipes.

[You must be registered and logged in to see this image.]

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty15.11.23 6:27

Polerouter je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gerd J. Stiglo za deset dana. Sve na broju. Nisu baš brzi, komunikacije nema ali... ja zadovoljan.

Bogme džambo pošiljka

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 714
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty15.11.23 6:44

Tako treba!

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty15.11.23 8:06

Polerouter je napisao/la:
v.milan je napisao/la:
Odličan izbor, i vrlo zanimljiv stalak za lule.

To je Peterson stalak, bilo ga je na smokingpipes.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jer se vrti ovaj stalak?
[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty15.11.23 9:34

Borut je napisao/la:
Polerouter je napisao/la:
v.milan je napisao/la:
Odličan izbor, i vrlo zanimljiv stalak za lule.

To je Peterson stalak, bilo ga je na smokingpipes.


Jer se vrti ovaj stalak?

Naravno!

Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 993
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty18.11.23 19:07

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čisto kao kuriozitet.
Sunny.eu je kataloška/online prodaja svega i svačega za pomorce u sjevernoj Europi.
Dostave ti na brod u svim glavnim lukama.
Prijatelj mi poslao sliku pošto zna da pušim lulu.
Zanimljivo je da iako prodavaju lule i još par stvari, ali ne prodavaju duhan za lule, imaju sve i svašta drugo od duhanskih proizvoda, ali od "našeg" duhana nema ni Borkum Reef 😆

Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty18.11.23 19:29

Puj, barabe.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty25.11.23 10:10

Jedno pitanje ...

Vidim, da je C&D Pirate Cake puno puta pušen, veliko vas ta duhan voli. Ali kada ga tražim na webshopovima, koji nas vole, imaju sve živo o C&D ali Pirate Cake nikako.

Kde da ga pronađem, da ga mogu naručit?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty25.11.23 11:07

Ima ga jedino u Švicarskoj, pa ako ti netko ide, može ti uzeti i to u tabaccheriji direktno , online slabo, pogotovo za treće zemlje. Mene su pouzdani drugovi opskrbili sa par limenčica, no njega ipak šparam.
Trebao bi doći i u Njemačku za koji mjesec.

Ima ga tabbacheria Dubini u Chiassu na samoj talijanskoj granici, pa zamoli nekoga....

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 287
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty25.11.23 11:08

U europi, koliko ja znam, ima ga samo u Synjeco u svici..  a sem toga USA!

EDIT: Eto ocito i u gore navedenom ducanu!

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 714
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty25.11.23 11:54

Putnici k9ji dolaze iz usa ti mogu donijeti 250g po osobi

bayro, Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty25.11.23 12:05

bayro je napisao/la:
Ima ga jedino u Švicarskoj, pa ako ti netko ide, može ti uzeti i to u tabaccheriji direktno , online slabo, pogotovo za treće zemlje. Mene su pouzdani drugovi opskrbili sa par limenčica, no njega ipak šparam.
Trebao bi doći i u Njemačku za koji mjesec.

Ima ga tabbacheria Dubini u Chiassu na samoj talijanskoj granici, pa zamoli nekoga....

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala hvala, idem u akciju

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty18.02.24 18:42

PurgerVž je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.] daj mi molim te reci da'l ovi kod Gerda Jensena (pfeiffendepot.de) komuniciraju na engleskom? Poslao sam im upit prijepodne pa ne odgovaraju ništa.. 😂

Evo [You must be registered and logged in to see this link.] kad ja moram pratiti tvoje internetske pustolovine jer ti zaboravljaš 😎

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty18.02.24 18:45

Saymoran je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.] daj mi molim te reci da'l ovi kod Gerda Jensena (pfeiffendepot.de) komuniciraju na engleskom? Poslao sam im upit prijepodne pa ne odgovaraju ništa.. 😂

Evo  [You must be registered and logged in to see this link.] kad ja moram pratiti tvoje internetske pustolovine jer ti zaboravljaš 😎
Da, a kaj ćeš..hoće to s godinama, tako mi brkova mojih.. Hvala ti.. 🤗

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty18.02.24 18:46

Mlađi si 10 let! 🤣🤣🤣🤣🤣

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty18.02.24 18:57

Saymoran je napisao/la:
Mlađi si 10 let! 🤣🤣🤣🤣🤣
Točno sam znao da buš to napisal! 😂😂😂😂😂

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty12.04.24 11:52

Napokon sam napravio narudžbu od Gerda s Pfeiffendepota, sad štrikam lagano. Ne znam samo da li on šalje potvrdu o transakciji da je lova sjela na njihov račun? Naravno da sam konjina koja pod "namjenu" nije upisala broj narudžbe nego "shopping"(jer nisam ni pogledao), a lova je s računa otišla. Maloprije sam dobio e-mail sa zahvalom na narudžbi...i pojma nemam gdje sam sad. [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] pomagajte ako boga znate!! 😂😂😂😂

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty12.04.24 13:00

PurgerVž je napisao/la:
Napokon sam napravio narudžbu od Gerda s Pfeiffendepota, sad štrikam lagano. Ne znam samo da li on šalje potvrdu o transakciji da je lova sjela na njihov račun? Naravno da sam konjina koja pod "namjenu" nije upisala broj narudžbe nego "shopping"(jer nisam ni pogledao), a lova je s računa otišla. Maloprije sam dobio e-mail sa zahvalom na narudžbi...i pojma nemam gdje sam sad. [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] pomagajte ako boga znate!! 😂😂😂😂

Kada im sjedne uplata dobit ćeš mail sa naslovom Ihre Bestellung bei {site_titel} ist nun abgeschlossen, i onda čekaš 7-10 dana. To što nisi upisao broj narudžbe je eventualno malo više posla za njih, ne vjerujem da će biti problem.

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty12.04.24 13:05

" Pozdrav Tomislave,
Hvala na Vašoj Narudžbi! Primili smo vašu narudžbu [You must be registered and logged in to see this link.] i odmah ćemo je obraditi."

To je valjda to, treći e-mail u nizu.. Hvala ti puno!
Presjeklo me triput već. 😁😁😁😁

Polerouter, v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty12.04.24 13:33

PurgerVž je napisao/la:
" Pozdrav Tomislave,
Hvala na Vašoj Narudžbi! Primili smo vašu narudžbu [You must be registered and logged in to see this link.] i odmah ćemo je obraditi."

To je valjda to, treći e-mail u nizu.. Hvala ti puno!
Presjeklo me triput već. 😁😁😁😁
ne, ne, dobit ćeš još jednog, četiri sve zajedno!  naravno, pokušaš li ih kontaktirati, nećeš dobiti ništa.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty12.04.24 13:50

Ok, hvala ti još jednom..ne mislim ih kontaktirati uopće. 😆
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty12.04.24 18:12

Citat :


ne, ne, dobit ćeš još jednog, četiri sve zajedno!   naravno, pokušaš li ih kontaktirati, nećeš dobiti ništa.
Dobio i četvrti! 😎

Polerouter and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Online kupovina duhana u 2023.
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kupovina duhana online unutar EU
» Kupovina preko interneta
» Internet kupovina
» Kupovina na Aukcije.hr :)
» Kupovina u Antverpenu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: