Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Koja bi ovo bila lula

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 14:24

Jako mi se dopala, zabrijao sam da je neki Stanwell buffalo edicija, ali mi se nijedna ne poklapa izgledom, nekako mi je sandblasted 140 najbliži ali kao da nije dosta širok, kao da je neka mješavina half bent/full bent/chubby dublin, dakle nešto između njihovih 140,142, možda 86... grrrr

naravno, možda uopće nije Stanwell, ili je možda neki handmade/freehand.

Ukratko... može li netko negdje barem prepoznati/preporučiti klona puffy


Koja bi ovo bila lula Pipe_310
Koja bi ovo bila lula Pipe310
Koja bi ovo bila lula Stanwe10
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 14:49

Davorinova lula. Rani radovi.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, v.milan and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 15:12

Hm, ima li koja na prodaju Laughing
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 16:25

Znaš koja ti je ovo lula jedna od ovih od JOSH PIPES
https://www.smokingpipes.com/pipes/new/johs/

Izolirao sam lulu i dao na googlu image reverse search

A ovaj film ti je Aganist the Ice https://www.imdb.com/title/tt13873302/

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 16:41

Evo jedna detaljnija slika
Koja bi ovo bila lula Screen10

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 17:23

Thx, Borute, dosta liče nema šta. Smile

Ako ne nadjem Davorina, Stanwell Buffalo, ili Bjarne Nielsena, ovi su najblizi kandidat Laughing

https://www.smokingpipes.com/pipes/estate/denmark/moreinfo.cfm?product_id=229371

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 18:06

Borut je napisao/la:
Evo jedna detaljnija slika
Koja bi ovo bila lula Screen10

Pa kada ovu pogledaš od blizu vidiš, da nije baš dobro urađena. Detajli su porazni. A ova koju si ti našao je precizno izrađena.

Možda je bila ona lula u filmu samo filmski rekvizit.
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 18:27

Ona gore je bila prava lula, čovjek ju pušio dve minute kak bog zapovijeda, sto znaci da ju je pusio cijelo jutro za te dvije minute 😂😂😂
Ne znam jel donja prop, mozda su dvije slicne lule Smile

No, bio ili ne bio prop, lijepa mi je…. zabrijao sam da je stanwell, ne mora bit, mozda nije ni danska.

Hvala na pomoci! Smile
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 18:33

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 19:06

Saymoran je napisao/la:
Ona gore je bila prava lula, čovjek ju pušio dve minute kak bog zapovijeda, sto znaci da ju je pusio cijelo jutro za te dvije minute 😂😂😂
Hahahahahahaaa pa i za ove koji su snimali bila je zima. Tako da nije bilo vremena celo jutro pušiti. Žurilo se svima lol!

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty24.10.23 19:13

Ma, da bi prikazao dvije minute, treba snimati x70 😆
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 10:26

pa, obično se filmove koriste basket lule... baš nema smisla nabavljati nešto preskupo, koje će ionako, kasnije završiti... tko zna.... Dobro, iznimka je možda novi Maigret s R. Atkinsonsom , gdje istina puši svoje lule... puffy

bayro, Sokreos, Slajs, v.milan, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 11:47

Da, ako nije njegova osobna lula ili barem od nekog iz filmake ekipe, vjerojatno je tako.

Strasno mi se dopao shape, u biti imam jednu sličnu Stanwell Danske Club, samo da je glava lule centimetar i pol viša….!!! Laughing


Koja bi ovo bila lula Img_4925
Koja bi ovo bila lula Img_4924
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 976
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 11:49

Nekad taj centimetar i pol stvarno puno znači 🙄😉

Nađeš ti lulu tog oblika, prije ili kasnije 🤞

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 12:06

😂😂😂😂😂
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 12:10

Evo ovaj je bio tamo kod ove ekipe koja je snimila film i bio tamo na kraju ovog filma napisan kao oni koji je pripremao filmske rekvizite. Pa ga pitaj https://www.facebook.com/aribirgir

Ako on ne zna onda nezna niko sherlock

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 12:51

Pa i jesam, hvala! Laughing
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 15:27

Gazda @Davorin je naravno bio u pravu, a moje ideje o tome kako Nikolaj ima u posjedu stotine lule nisu bile ispravne - iako zna pušiti lulu, no budući je Danac, to valjd ai nije neka rijetkost lol!

U svakom slučaju, ljubazni gospodin Agustsson se više točno ne sjeća ali me uputio na drugog momka koji će možda pomoći - kupljene su tri lule na ebay bespućima, odabrane zbog izgleda, ali koliko se sjeća nisu bile vrh svemira Koja bi ovo bila lula 171190064


Ah well... naći ću ja negdje već negdje takav dublin/calabash/egg/apple vrag ga odnio :opsesija:

Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 15:48

Saymoran je napisao/la:

U svakom slučaju, ljubazni gospodin Agustsson se više točno ne sjeća ali me uputio na drugog momka koji će možda pomoći - kupljene su tri lule na ebay bespućima, odabrane zbog izgleda, ali koliko se sjeća nisu bile vrh svemira Koja bi ovo bila lula 171190064

To znači, da je bilo ovako: kupili smo tri lule ... ajde stavi prvu u usta pa da vidimo šta kaže direktor fotografije, sad stavi drugu in sad stavi treču. E sad odpuši dvije minute i bacamo sve tri.

I onaj prodavač na ebayu pojma nema, da su mu lule bile prodate za film.

Kako zanimvljiva priča traženja lule, bolje nego sam film sherlock

v.milan, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty25.10.23 15:53

Nije tak loš film😂😂😂😂
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty26.10.23 11:19

Borut je napisao/la:
Borut je napisao/la:
Evo jedna detaljnija slika
Koja bi ovo bila lula Screen10

Pa kada ovu pogledaš od blizu vidiš, da nije baš dobro urađena. Detajli su porazni. A ova koju si ti našao je precizno izrađena.

Možda je bila ona lula u filmu samo filmski rekvizit.

Mda, ovo je ta lula, dobar screenshot... ono gornje su očito filteri, sjenila, uglovi.... meh.
Nema veze, idemo dalje lula

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty26.10.23 22:42

pa upravo tako, rekviziti se bacaju poslije snimanja, ili pokupi osoblje. Tako da je to točan opis, par dimova i u smeće. Koja bi ovo bila lula 2235064407 vjerovatno kupljena za 10 dolara--- puffy

Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty27.10.23 8:45

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty27.10.23 10:02

Saymoran je napisao/la:
Od kruške, valjda ukrajinke s vezom u UK

https://www.ebay.com/itm/162175318102?hash=item25c266f856:g:qroAAOSwUE9fiyvR

Evo našla se lula  sherlock

Za male novce ..... Cool

Hand made za 20 gbp? To mora da je hand made samo to što se stavilo lulu u kutiju i slalo poštom i pokupilo novac. To je bilo tu hand made.
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty27.10.23 10:50

kruška, ukrajinka... nisu skupe. Grde su ko pas. Očito movie magic za gornji kadar Wink

Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja bi ovo bila lula Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi ovo bila lula   Koja bi ovo bila lula Empty

[Vrh] Go down
 
Koja bi ovo bila lula
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» koja je ovo lula ?
» Koja je ovo "A" lula? *restaurirana*
» Koja je ovo predivna lula?
» Prva lula? Koja, gdje i kako?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: