Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Neke moje lule i druge duvanske strasti..

Go down 
+5
imnik
milo
bayro
ssekir75
Nunki
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty15.11.10 22:26

ovako sa slike ne izgleda nesto posebno ostecena, vec zapustena. sredices ti to. nego, gde si nabavio ovu lupu? ima sam nekad davno takvu iz kenjade,ali je netragom nestala dok sam bio u gimnaziji. sad sve sto nadjes je made in prc.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty15.11.10 22:47

Klasicna juvelirska 'Gemlite'.

Sad kad si pomenuo, setih se video sam negde u Bulevaru, s desne strane kad ides od Sv. Marka prema Cvetku, negde pre Djerma u jednom izlogu neke naoko solidne opticke radnje takve triplete. Sad, da li ih jos ima i da li su made in PRC i kojeg su kvaliteta, ne mogu da tvrdim..
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty15.11.10 22:53

Nunki je napisao/la:
Nije GBD. Ima samo to GBG i ispod Italia, bas tako.

Videcemo kako dimi posle lecenja, sve ostalo nema mnogo znacaja..
Tu si u pravu. Imam nekoliko ajmo kazati "no name" lula koje se vrhunski puše, i imam bogami i lula "s imenom" koje se ne puše nikako!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty08.01.11 10:42

Nunki je napisao/la:
A pazi ovu: simpaticna na prvi pogled, dobio sam je na poklon onomad, jasno je da prethodni vlasnik bas nije mario da je pravilno pusi, nepravilno je paljena, onaj metalni umetak u mundstuku je polomljen [upravo smisljam kako da ga izvadim a da ne napravim jos vece zlo], prljava je, no, mislim da ce da mi podje za rukom da je izlecim. Sve u svemu, deluje kao solidna lula nize srednje klase, sto samo po sebi naravno nista ne znaci, meni je nepoznata marka - pise GBG Italia, mislim da je neka djenovska izrada, ako neko zna, neka mi dojavi. U svakom slucaju, poklonu se zubi ne gledaju, kad je 'izlecim' javicu kakav dim daje..

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 1020036

Zdravo Nunki
Imam dve lule koje sam dobio i u veoma su losem stanju. Sa jedne cak ne mogu ni usnik da skinem jer nije odrzavana niti dugo vremena ciscena. Plasim se da ne napravim stetu. Da li mozes da mi pomognes?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty12.01.11 12:54

Oooo kakva kolekcija !!! Svaka cast !!!
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty06.11.11 14:28


Zdravo Nunki
Imam dve lule koje sam dobio i u veoma su losem stanju. Sa jedne cak ne mogu ni usnik da skinem jer nije odrzavana niti dugo vremena ciscena. Plasim se da ne napravim stetu. Da li mozes da mi pomognes?[/quote]

Eh, reagujem ko mrtav konj, posle deset meseci. Izvinjavam se, potpuno sam izgubio iz vida ovaj topic.

Zeljko, javi mi se na priv. pa da vidimo da li ikako mogu da pomognem. Ako nista drugo, najmanje sto mozemo je da pocibucimo dobru lulu duvana uz campraz divan. Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Neke moje lule i druge duvanske strasti..
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Neke nove lule
» Moje lule
» Moje lule :-)
» Moje lule
» Moje lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: