Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
PecaLula™
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
PecaLula™


Broj postova : 165
Join date : 18.10.2012
Age : 36
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty28.12.12 20:56

Moja ''Novosadska'' Seconda je bila sa filterom. Probao sam kako izgleda, bacio filter i sad pušim bez. Čak mi deluje da je za nijansu lepše. Laughing

Samo opušteno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty29.12.12 1:57

E jbg sad, gledao na forumu ovde, govore ako je već lula za filter, nek se puši s filterom...nebitno, kupio sam ih, pa ću probati i jedno i drugo pa ćemo videti Laughing
Bitno mi je da mi se sviđa lula, i da je sad lagano upušavam, iako ima onaj (verovatno industrijski) tanki zaštitni sloj.
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty29.12.12 9:57

dejanldv je napisao/la:
Ovde su bile secondine od 2700 i jedan simpatični spitfire od 3200. Ova moja je bila 4600 + 590 za filtere. Pitao sam ga za seconde, nije ih baš nahvalio.
Da li je ova?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ako možeš, postavi slike da vidimo o kojoj se radi.
[Vrh] Go down
PecaLula™
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
PecaLula™


Broj postova : 165
Join date : 18.10.2012
Age : 36
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty29.12.12 13:41

dejanldv je napisao/la:
sad lagano upušavam, iako ima onaj (verovatno industrijski) tanki zaštitni sloj.

I ja sam to radio. Što je sigurno, sigurno. :-D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty31.12.12 1:32

Desamp: nije ta, skroz je kao iz jednog dela.

Peca: ma da bre, što kažu ovi stariji, tako se upoznaješ sa lulom Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty31.12.12 1:32

Desamp: ova je bila, ili skoro identična ovoj Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty01.01.13 19:32

Fino, iskusniji savetuju da se za početak uzme Lula sa ravni vratom i usnikom, lakša je za pušenje, dok se ne navikneš.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty07.01.13 16:01

Pozdrav svima,icu za BG za koji dan da pazarim svoju prvu lulu,pa me zanima nesto.
Da li su te dve radnje "kod nikole" tj Pasaz izmedju Knez Mih. i Cika Ljubine ,i Prodavnica u City Pasazu ,jos uvek u radnom stanju sto se kaze? Smile ..i da li mozda neko zna jos neku dodatnu koja se mozda otvorila nedavno...

hvala...
jer ne bih zeleo da predjem 200+km i da me docekaju zatvorena vrata.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty07.01.13 16:03

NIkola radi normalno svim radnim danima sem praznika.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty07.01.13 16:57

imnik je napisao/la:
NIkola radi normalno svim radnim danima sem praznika.

I Subotom ? Smile
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty07.01.13 22:54

Trebalo bi da je subotom otvoreno do 15.00h.
[Vrh] Go down
Juan da Nova
Prva lula
Prva lula
Juan da Nova


Broj postova : 72
Join date : 11.06.2013
Age : 32
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty06.07.13 9:04

Jel ima nešto (novo) kod Nikole osim standardne ponude i amfore?

Svaki put kad pitam ''jel ima nešto osim standardne ponude'' dobijem negativan odgovor...a kad pitam da li ima amforu, onda ima...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty06.07.13 14:58

Prošli mesec sam ja uzimao i imao je MB Scottish mixture, MB Navy flake (kaže da neće više da ga nabavlja jer je poskupeo), MB golden ambrosia, Danish Black Vanilla i Amforu. Sve u svemu, klasika što on nabavlja, koliko sam shvatio. Ne znam zašto ne prošara malo, sigurno bi mu otišlo sve što nabavi.
[Vrh] Go down
Juan da Nova
Prva lula
Prva lula
Juan da Nova


Broj postova : 72
Join date : 11.06.2013
Age : 32
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty06.07.13 15:19

A kakve su cene tačno? Da se ne izblamiram kad odem! Voleo bih da probam latakiju, iako nisam probao ni jedan MB...
Ipak je jednostavnije da uzmem preko nekog iz Hrvatske, mislim da je skuplje kod Nikole.

P.S. Taras video sam privatnu poruku ali nemam još dovoljno postova da bi odgovorio. Pošalji e-mail.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty06.07.13 19:07

Cene su ti sve po 1600 za 100g, jedino je Golden Ambrosia 1700, ako se dobro sećam. Amfora je 800.
Probao bih i ja latakiju, Stanislavljevu naročito, ali očigledno nema ništa dok se ne dovuče sa strane. Napravio sam mali spisak duvana i samo čekam priliku. Cool 
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty06.07.13 23:21

Juan da Nova je napisao/la:
A kakve su cene tačno? Da se ne izblamiram kad odem! Voleo bih da probam latakiju, iako nisam probao ni jedan MB...
Ipak je jednostavnije da uzmem preko nekog iz Hrvatske, mislim da je skuplje kod Nikole.

P.S. Taras video sam privatnu poruku ali nemam još dovoljno postova da bi odgovorio. Pošalji e-mail.
Aha videh i poslao...
[Vrh] Go down
Juan da Nova
Prva lula
Prva lula
Juan da Nova


Broj postova : 72
Join date : 11.06.2013
Age : 32
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty08.07.13 12:20

Čuo sam da je u centru otvorena Davidoff radnja i da imaju duvane za lule...To bi trebalo proveriti, iako čisto sumnjam da ima ičega osim standardnih cigara.
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty08.07.13 13:44

[You must be registered and logged in to see this image.]  ovde se nesto Адреса
Ђуре Јакшића 11 (Теразијске чесме)
Београд , 11000 ➔
Телефон011 2637690 malo vidi,a ima i jos [You must be registered and logged in to see this image.]Pozdrav Taras!!!
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty08.07.13 17:45

U pitanju je Cigar Shop. POnuda je standardna za Bg, a lule je bolje zaobići u širokom luku. Precenjene su.
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty12.07.13 15:54

Bio malopre kod Nikole,nista od boljih duvana...tek naredne nedelje!!!
[Vrh] Go down
Juan da Nova
Prva lula
Prva lula
Juan da Nova


Broj postova : 72
Join date : 11.06.2013
Age : 32
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty14.07.13 9:36

Ili si delovao sumnjicavo:) Jel spominjao koje tacno? Pre neki dan sam kupio Stanwell Melange (posle Amfore) i veoma sam se razočarao, da ne kažem da sam bacio pare.
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty14.07.13 15:50

Juan da Nova je napisao/la:
Ili si delovao sumnjicavo:) Jel spominjao koje tacno? Pre neki dan sam kupio Stanwell Melange (posle Amfore) i veoma sam se razočarao, da ne kažem da sam bacio pare.
Mak Bauren,Hevy Flaiyk,Amfora,Inace ja sam uzeo ovaj blagi duvan Danski WO Larsen - Golden Dream i isao do starog Merkatora...po domaci duvan za ostale malo za motanje a malo i za lulu....
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty07.09.13 22:46

imnik je napisao/la:
U pitanju je Cigar Shop. POnuda je standardna za Bg, a lule je bolje zaobići u širokom luku. Precenjene su.
pre par godina kad sam ja tamo ušo pakovanje čistača od 100kom bilo je 1499 din affraid
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty29.03.14 18:01

Ako nekoga put nanese u Beograd, da se lakše snađe.
U ul. Kralja Milana 8 (ranije M. Tita i Srpskih vladara), prodavnica je u pasažu
[You must be registered and logged in to see this link.]

Početak Knez Mihajlove ulice
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nakon stotinak koraka je ulaz u pasaž
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kad se prođe kroz pasaž tu je Nikolina prodavnica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Takođe u K. Mihajlovoj ulici, naspram ulaza u pasaž ka Nikolinoj prodavnici, nalazi se mala prodavnica takođe u pasažu, nije veliki izbor lula ali vredi pogledati:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lule su Apsorba, Lorenceti, Aldo Moreli i Viking, 4500 din. svaka.

Prodavnica u Siti Pasažu. Na ulazu u K. Mihajlovoj ulici idete levo pa potom desno:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Prodavnica je na spratu iznad ulaza:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Cene su od 2200 din. do 7000 din. Praštajte zbog ne baš kvalitetnih slika, mobilni, kroz izlog.....
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty29.03.14 18:11

Svaka cast na trudu. Laughing 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 11 / 16.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: