Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
Autor/icaPoruka
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty29.03.14 20:02

svaka čast
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty29.03.14 20:05

odlično. Šteta što se nisam bavio ovim sportom kada sam zadnji put bio u Beogradu.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty29.03.14 20:05

Planiram posjetiti Beograd u junu, hvala na informacijama  piva 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty22.09.14 22:56

Da doprinesem malo temi...
Relativno skoro se otvorila prodavnica na Zelenom vencu - Bojan Popaj, imaju dosta jeftinih lula iz Turske, ali i skupljih medju kojima i par Lorenzo komada... od duvana klasika - Larsen, Stanwell, Clan...
Pozdrav piva
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty23.09.14 14:23

Vedeh tu prodavnicu pre dva meseca, ali im je usluga (bolje rečeno poznavanje ponude) katastrofalna, a ni ponuda nije ništa bolja. Uglavnom su lule iz Kine, ponešto iz Turske i to najnižeg kvaliteta. Bolje se popeti par stotina metara više i svratiti u pasaž kod Crnog Gavrana ili u malu radnjicu na ulasku u Milenijum i pazariti neku lulicu koja je svega 1000 dinara skuplja nego njihova ponuda.
Dva puta sam svraćao do sada i nijednom nisam video ni jednu iole pristojniju lulu (prisojno ubušena i bez previše grešaka).
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty23.09.14 14:44

To za poznavanje ponude se potpuno slažem Smile
Videh na internetu da i u TC Sremska imaju nesto vezano za lule, ali šta i kako ne znam jer nisam ulazio
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty23.09.14 17:10

Ni tamo nije izbor neki.
NAjbolje otici do Nikole u Sahin (pasaz kod Crnog Gavrana) ili eventuarlno na ulaz u Milenijum (iz Knez Mihajlove) i kod Igora u City passage-u.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty03.11.14 16:39

Jel tko slao od vas iz Srbije u Hrvatsku duhane? Jel se to smije?
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty04.11.14 9:06

Smije se, zašto se ne bi smjelo. Ali to nema puno smisla.

Što se tiče ponude duhana, Srbi se uvijek žale da imaju mali izbor. Puno bolju ponudu ćeš naći doma nego u Srbiji.

Što se tiče cijene...
Pošiljke do 50 grama duhana su oslobođene plaćanja carine, PDV-a i trošarine. No ne isplati se naručivati jednu po jednu vrećicu. Skupa sa poštarinom došlo bi isto, ako ne i skuplje nego da iste duhane kupuješ kod nas. Vrećica Clana se u Zadru može kupiti za 40 kuna, a Clan iz Srbije bi skupa sa poštarinom koštao 670 dinara (43 kune).
Naručiš li veću količinu, štediš na poštarini, ali gotovo je sigurno da će te carina oderati tako da ćeš požaliti kad ti je tako nešto palo na pamet.
Primanje pošiljke sa više od 1 kg duhana je carinski prekršaj i kažnjava se po zakonu.

Ako putuješ u Srbiju, ili putuje netko koga znaš, isplati se prošvercati duhan preko granice, ali slanje poštom se ne isplati.
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: MB Scottish Blend   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty01.03.18 20:45

Pozdrav,
Zna li iko gde se moze naci MB Scottish Blend u Beogradu ? Znam da po trafikama ima Clan, Larsen i Stanwell,
Pozdrav.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty01.03.18 21:24

A pozdrav, ja Sam taj I taj? Pusim Lulu, train duhan I slicno?
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty01.03.18 22:01

ne moze nigde sine,po mom znanju.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty01.03.18 22:51

Eh grehote... Ja sam ga kupovaa u Becu, mada od kako sam se preselia, ne idem vise toliko cesto, rece mi jedan rodjak iz Beograda da neki njegov prijatelj nabavlja amphoru negde u Beogradu...
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty02.03.18 0:06

evo ja ću da ti kažem gde je bilo, a da li ima još pojma nemam. nisam bio u bg-u pitaj boga otkad. između knez mihailove i čika ljubine ima pasaž, radnja se zvala šahin, tu je bio kafić "gavran" (da li beše vrući ili crni,zaboravio sam). trgovac se zove nikola, jedan krupan prosedi gospodin koji poprilično zna, ali voli da malko prenaduva cene lula. crvena amfora mu je bila redovna, scottish je bio počesto, a znao je da ima i dunhill i erinmore, mada retko. ali to nema u izlogu, moraš da ga pitaš. najbolje odi s lulom, jer ume da bude nepoverljiv prema nepoznatim mušterijama što se te šverc robe tiče (a nije mu ni zameriti).
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty02.03.18 0:12

Puno ti hvala, baš ću koliko sutra proći tuda pa ću pogledati
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty02.03.18 0:23

blizu toga je city pasaž, i tamo je bila radnja, mislimda se zvaše havana šop. prvi sprat bukvalno iznad ulaznih vrata. znalo je i tamo štošta da se nađe.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty02.03.18 20:35

Prosa danas kroz onaj City pasaz, no nisam ima vremena da razgledam, cine mi se solidno lule, ali sam pogledao samo dva minuta.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty02.03.18 20:55

Off topic
Dečki imate temu Gdje kupiti u Beogradu za ovu raspravu: [You must be registered and logged in to see this link.]

(SPOJENO, ubuduće prvo pogledati da li tema već postoji )

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty02.03.18 21:14

Ako nekoga zanima, postoji malo povise Medicinskog fakulteta u Beogradu, bas pored Hrama Sv Save (Tacnije tu je neka Lily drogerija, a ovo je na cosku) radnja koja prodaje cigare i skupa pica, a imaju i neke lule, reka bih da su davidoff i neke davidoff duvane. Mada deluje mi jako papreno a i ne svidja mi se radnje, lepa je, ali malo bih pre reka folirantska, sa obzirom da gospodja koja tamo radi ne zna ama bas nista i sve vreme me je pitala da li hocu da probam konjak... Naravno, izvinjavam se ako gresim. Radnja se zove Casa del Havana ili Casa del Habano.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty02.03.18 23:46

a sto neces da probas konjak-mislim ako nudi dzabe....
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty03.03.18 0:00

Pa ne pijem zestoka pica, ili pak izbegavam, a drugo to je bilo na putu k poslu ,
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty03.03.18 16:34

lake, znam za temu, tu sam bezmalo od početka, ali čovek je nov na forumu i treba mu odgovor. razumem i tebe kao admina da želiš da sve bude po ps-u, i tu si u pravu, ali malo kolegijalnosti nije loše.

zmajeviću, opis radnje ti je odličan. bio sam tamo i imao sam apsolutno isti utisak. što bi reko bayro , bio sam tri puta, prvi, zadnj i inikad više!
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty04.03.18 0:41

E hehe, lipo receno ! To je ta nekakva "elita" koja bi dala suho zlato i bubreg za lulu koja i nije nesto, ne znam kakav je taj duvan ? Ali imaju torbice koje mi bas trebaju, i ja sam se usudia da pitam tu prodavacicu za cenu, i rece ona "Akcijska cena je 8300 dinara", pa to je 80ak evra, a ona radnja iz City passaga prodaje za po 3000 mnogo prakticnije torbice
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty04.03.18 9:58

Te duhane sto prodaju nisu nesto, daleko kvalitetnije se moze naci kod Nikole (Sahin) ispod tezge. On ima povremeno Dunhill, MB, Peterson... sve ovisi sta mu njegovi sverceri donesu.
Sto se lula tice, mislim da su precenjene. Neke komade su drzali u svojoj radnji kod Akademije po nekoliko godina, jer niko normalan nece da da 200-tinak eura za lulu koja ne vredi ni trecinu te cene.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty04.03.18 10:44

Generalno - "Davidoff" lule koje su gore spomenute su preskupe i precijenjene. Prodaje ih ime, a ne kvaliteta. Katastrofa od lula. Jedna koju sam ja kupio, pa je u trampama završila kod Papa Štrumf je progorila.
Ista je priča i sa "Davidoff" duhanima. Ne valjaju ništa; mogu samo spržiti jezik.
To vrijedi generalno, ne samo za Beograd.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 12 / 16.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: