Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Orlik: Golden Sliced

Go down 
+16
Vortimejovrh
Slajs
Branislav
babaq
Ignoro
ssekir75
TheDude
jam.hadar
bayro
Majka
Tomo1978
Marin Split
Matko
Lodir
imnik
G.S.Patton
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 284
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty06.01.24 22:47

PurgerVž je napisao/la:
v.milan je napisao/la:
Isto iskustvo. Na prvu nisam kužio zašto je toliko popularan. Ali kako ga je bilo manje tako mi je bio bolji. Čuvam jednu limenku da sazri pa kad bude 2-3 godine star otvaramo.

Za 2-3 godine?! Auuuuu, to je meni predaleka budućnost!!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ja s kolegama nešto skromno kombiniram opet preko Kontor Tabaka i već sam košaricu deset puta izmijenio od Božića. Malo mi je ograničen budžet pa se lomim sa "ili - ili"....😎

Razumijem te!
Tako je i meni cesto, na kraju od zadnjih 70e sto imam u zivotu 40 dam na duhan.... preslab sam.

v.milan, Nikša, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17116
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty07.01.24 10:16

Eto, ne bih htio biti partibrejker, ali....meni taj duhan nikad nije legao.

Kada sam ga prvi put probao na nagovor nekih naših kolega i članova foruma i kluba - ništa, samo slama, kao Ashtonov "Gold Rush".
OK, dao sam mu i drugu šansu nakon nekih par mjeseci što je odležao - isto ništa; nula bodova. Na koncu sam ga poklonio nekom.
Od svijetlih virginija samo žuta Amphora i Mac Barenova Virginia No. 1.
Koliko ljudi, toliko ukusa.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, Nikša, PurgerVž and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty07.01.24 12:44

Jedino što me najviše žulja kod tog duhana je pretjerana cijena. Za vrećicu (pouch) od 50g nekih 15€ i nije tak strašno jer ulazi u neki prosjek ali da ću dati 30€ za piksu od 100g bogami neću..iako opet, ima logike jer je naravno duplo veća doza..Žalosno je da se cijene određenih duhana uglavnom vrte oko imena kao što je npr. Three Nuns koji ziher neću kupiti više.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty07.01.24 13:09

Nećeš ove 3 nuns radi cijene ili ti se ne sviđa toliko? Ili omjer cijene i duhana kao takvoga?


Znam, znam Bayro off topic Off topic opet.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty07.01.24 13:35

Nikša je napisao/la:
Nećeš ove 3 nuns radi cijene ili ti se ne sviđa toliko? Ili omjer cijene i duhana kao takvoga?


Znam, znam Bayro off topic Off topic opet.
Ma njega sam naveo samo kao primjer, jednostavno me se nije dojmio duhan kao takav pa kad uzmem u obzir i cijenu mislim da meni osobno ne vrijedi te pare.. fali mi kentuckya još. 😁
Mislim da bi čak prije dao 30€ za piksu OGSa umjesto opet Three Nunsa za 20..

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Orlik: Golden Sliced
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Peter Heinrichs: Golden Sliced
» Golden Blend's No 2
» Samuel Gawith - Golden Glow
» Golden Gate lule
» MacBaren: Golden Ambrosia

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: