Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Rijeci i okolici?

Go down 
+25
babaq
Davorin
vik2211
Leo
Lakeman
wranjo123
Beki
Vander
jaky1
sinus
Tomo1978
Sarmageddon
Karlo
gstaraz
foksieloy
Keko
Rakija
mariv.photo
Suspiria
king1976
Sunka
fatjoe
Rip Kirby
jam.hadar
bayro
29 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty06.02.08 19:46

Dakle za moje Riječane, u tower centru na zadnjem katu ima Churchill cigar & tobacco shop.
Osim cigara možete maći jedno dvadesetak Savinelli lula od 250 do 1300kn. Nešto pribora i upaljača. Od duhana nažalost sam dobri stari Mac Baren jedno dvije tri vrste.
Pa ako ste usput isplati se doći pogledati ako ništa gospodičnu koja radi tamo afro Laughing Laughing
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty06.02.08 20:09

Hvala na informaciji prijatelju! Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty06.02.08 20:39

I drugi puta Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty05.07.08 23:18

U tim istom Tower centru ima još 2 tabacco shopa jedan na katu vise, on ima Peterson lule i jos neke mislim da Stanwell ali nisam 100% siguran za tu drugu marku ali znam da su skuplje od Petersona, i ima jos jedan na katu nize isto drže lule neznam koje marke ali znam da ima, iako je taj tabacco shop najmanji ima dosta pribora kako za lule tako i za cigare.
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 858
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty31.03.12 21:33

U Rijeci u Tower Centru ima dva shopa kao što kažu, na vrhu i na katu ispod. Na vrhu je Churchill, tamo ima par Savinelli lula po cca 600 - 1200 kn. Ponuda duhana - sramota! Na katu ispod je shop od i-novina, tamo ima par Petersonki i nekoliko drugih, čini mi se adsordba ili tako nešto. Peterson su ok, cijena oko 500 kn. Ove druge zaobiđi, nisu loše za početnika, imam ih par, međutim, bolje po mom mišljenju kupit jednu pravu Petrson lulu za 500, nego dvije ??? po 250 kn. Vidi sam... Što se duhana tiče - klasika, ono što inače ima u i-novine shopovima u centru grada.

Pozdrav! Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty07.04.12 15:41

Napomena:

U Rijeci nesto veci izbor duhana ima u inovinama pored Kraša nasuprot Macdonaldsa.
Tamo su dva ducana inovine u takorec dijeli ih jedan zid. Dva ulaza jedan pored drugog. U lijevom ima nesto veca ponuda: osim ovoga sto ima u ostalima gore navedenima
ima jos nesto u limenkama od petersona (Irish oak, old dublin...).
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty04.07.12 2:35

ok hvala puno na intelu Very Happy jel inače cijena od 50 ak kn regularna cijena za duhan? jel ima što jeftinije a da je dobro?
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty29.10.12 18:07

. Lule sam počeo puniti sa Plantinim duhanom Cellini Classic Riserva jer mi se na prvi miris svidio, nastavio sam sa MacBbaren Original Choice po preporuci forumasa i nisam pogriješio a sad treba istraživat dalje pa tražim savjete... mislio sam nastavit sa Stanislavovim London Mixom i MB Navy Flac no otišli mi pred nosom i sad ko zna kad će ih opet bit...

br. Brand Blend Blender Flavour ocijena porijeklo
Tisak Media Opatija
1. Alsbo Vanilla Orlik Vanilla 3 DK
2. Altadis Almondine Alkohol Liquor 1 USA
3. Borkum Riff Original Swedish Vanilla 1 Sweden
4. Borkum Riff Cavendish Vanilla Match Vanilla 1 SE
5. Borkum Riff Bourbon Whiskey Bourbon 2 SE
6. Dream Castle Super Value Vanilla Cavendis Vanilla 2 USA
8. Holger Danske Black & Bourbon Planta Bourbon 3 DE
9. Holger Danske Cherry Vanilla Planta Cherry Vanila 2 DE
10. Kentucky Club Kentucky Club John Middleton coffe 3 USA
11. Planta MMVIII DE
12. Planta Black vanilla mix Whisky Alcohol Liquor Vanilla 2 DE
13. Planta Golden Vanilla Vanilla DE
14. Peterson Irish Whiskey Kohlhase, Kopp&Co Whiskey 3 IE
15. Skandinavik Mixture PeterStokkebye vanila 2 DK
16. Stanwell Melange cofi fruit citre 3 DK
17. Theodorus Niemeyer Clan Aromatic Orlik 14mix alcohol Liquor 2 Danska DK
18. Planta Cellini Classico riserva orange 3 Njemačka

Tisak Media Rijeka
19. Altadis Irish Creme Virginia 2 USA
20. Altadis Classic Vanilla
Tabacco Galleria Whiskey alohol Liqour Vanilla 3 USA
21. Altadis Blue Note BurleyBlack CavendishVirginia 2 USA
22. Altadis Night Cap cordial liquor 3 USA
23. Altadis Wild Cherry Cherry 2 USA
24. Holger Danske Vanilla and Orange Planta Orange Vanilla 3 DE
25. McLintock Black Cherry CoffeeWhiskyCherry 2 DE
26. Peterson Sunset Breeze Kohlhase, Kopp Amaretto 3 IE
27. Peterson Irish Oak isto 3 IE
28. Planta MMVII Planta Black Kavendish 4 DE
29. Sail Black

InNovine Rijeka
30. Alsbo Cherry Orlik Cherry 1 DK
31. Holger Danske Mango and Vanilla Planta Mango Vanilla 3 DE
32. Mac Baren Navy Flake AlcoholLiquorRum
HoneyOther / Misc 3 DK
33. Mac Baren Vanilla Cream Loose Cut Vanilla 3 DK
34. Mac Baren Aromatic Choice Lemon? 2 DK
35. Mac Baren Original Choice aromatic 3 DK
36. Mac Baren Cherry Ambrosia Cherry 2 DK
37. Mac Baren Golden Ambrosia mix 3 DK
38. Mac Baren Virginia No.1 Sweet / Sugar 3 DK
39. Mac Baren Mixture Modern vanilla fruit 3 DK
40. Mac Baren Mixture Aromatic sweet vanilla 2 DK
41. Skandinavik Vanilla PeterStokkebye vanila 2 DK
42. Stanislav Latakia Mostex Alcohol / Liquor 3 DE
43. Stanislav London Mixture Mostex 4 CZ

Churchill Cigar Shop
44. Borkun Riff Gold cherry vanilla tin Swedish Match SE
45. Brookfield Aromatic Poschl Tabak Vanilla 2 US EU
46. Exclusive Shery and Chery Poschl Tabak Shery Chery 2 DE
47. Exclusive Wild Mango Poschl Tabak Mango 3 DE
48. Golden Blends Vanilla Vanilla USA
49. Golden Blends Black Cherry Cherry 2 USA
50. R. McConnell Glen Piper Fruit / Citrus 3 DE
51. R. McConnell Oriental 3 DE
52. R. McConnell Black & Gold Other / Misc 2 DE
53. R. McConnell Red Virginia Superb Virginia Perique 3 DE
54. Savinelli Spec tab Kohlhase,KoppCo 2 DE
55. Savinelli English Mixture Kohlhase,KoppCo Other / Misc 3 DE
56. Thomas Radford Sunday Fantasy Poschl Tabak 3 DE

Ovo je popis od prije tri mjeseca i stalno nešto ode nešto dođe, no ugrubo može poslužit početnicima da znaju gdje šta tražit...


Zadnja promjena: Rip Kirby; 19.11.12 8:57; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 858
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty31.10.12 9:43

Popis je točan, no nažalost neki duhani se rijetko nađu na policama. Npr. Stanislavov Londonac i Balkan latakia, pa English Mix od Savinellia, a i McConnelli su prava rijetkost.
Isto tako i englezi od Petersona.....
Uz Navy Flake, i Škota to su jedini duhani koje kupujem kod nas... ma već sam odavno odustao od raznih "Roberta" i "Satelita" i duhane kupujem preko interneta, jer ovo tu je tiha tuga... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty31.10.12 10:26

Upravo to tiha tuga, latakiju u Rijeci nisam vidio dugoooo vremena a kamoli zadimio Mad
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty31.10.12 10:41

Ma ima McConella i Savinnelija u Kauflandu u cigar shopu ali za si šoldi... Stanislava su imali u In novinama kad sam sastavljao popis a tjedan dana poslije kad sam ga htio kupit, ode... i nikad se više nije vratio...
[Vrh] Go down
Sunka
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Sunka


Broj postova : 131
Join date : 28.10.2012
Age : 46
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : WOL Signature, TR Sunday's Fantasy, McB Navy Flake, McB Mixture Modern

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty21.11.12 0:53

Sutra (21.11.2012.) oko 2-3 sata popodne bi trebala Balkanska Latakia bit moguća za ubost u trafici kod Kraša (ona bliža bivšoj Filodramatici) na Korzu. Bijah danas pitat dal je imaju, ali mi žena rekla da sutra dobivaju cijeli kontigent od tog uvoznika ili koga već, gdje bi i Balkan Latakia trebala bit.

Pa sad, ko voli....
[Vrh] Go down
https://www.pijanitvor.com
king1976
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
king1976


Broj postova : 126
Join date : 21.11.2012
Age : 47
Lokacija : Crikvenica
Omiljeni duhani : MM 965, EMP, Blue Mountain, Balakn Sasieni, Balakan Latakia, Town Topic

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty25.11.12 10:26

Evo svjeze informacije iz Rijeke.
Znaci, iNovine na Korzu - imaju Balkan Latakiu dobili su i Old Dublin no nisu ih jos uveli, ali je prodavacica imala razumijevanja da sam presao dug put (iz Crikvenice LOL) pa mi je prodala. Za London Mixture kaze da nisu dobili - gledala je po otpremnici.
Cijena BL je 55,00 kn.
[Vrh] Go down
Sunka
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Sunka


Broj postova : 131
Join date : 28.10.2012
Age : 46
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : WOL Signature, TR Sunday's Fantasy, McB Navy Flake, McB Mixture Modern

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty26.11.12 23:39

Zanimaju me lokacije trafika iz popisa. Ono na korzu su inovine (onaj dupli pokraj filodramatice bivše). Churchill je pretpostavljam ono gore u Toweru (zadnji kat valjda), a na predzadnjem je nešto isto (Ikoisk ili kak se već zove), a ona trafika u Opatiji je valjda ona na početku Slatine u Mileniumu, jel? Može little help?
[Vrh] Go down
https://www.pijanitvor.com
king1976
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
king1976


Broj postova : 126
Join date : 21.11.2012
Age : 47
Lokacija : Crikvenica
Omiljeni duhani : MM 965, EMP, Blue Mountain, Balakn Sasieni, Balakan Latakia, Town Topic

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty27.11.12 7:34

Sunka je napisao/la:
Zanimaju me lokacije trafika iz popisa. Ono na korzu su inovine (onaj dupli pokraj filodramatice bivše). Churchill je pretpostavljam ono gore u Toweru (zadnji kat valjda), a na predzadnjem je nešto isto (Ikoisk ili kak se već zove), a ona trafika u Opatiji je valjda ona na početku Slatine u Mileniumu, jel? Može little help?

Točno - "dupla" trafika pokraj Filodramatice su Tisak i iNovine - može ih se vrlo lako uočiti jer imaju zajedničku plavu tendu.
Posjećivao sam ih i prije u potrazi za Cohibom. Mogu reć da su prodavačice u iNovinama nešto upućenije nego u Tisku, a po meni i ljubaznije.
Što se Towera tiče - na 3. katu se nalazi Churcill Tobacco Shop (ne može se pogriješiti, jer je uočljiv odmah kad se dolazi sa pokretnim stepenicama) - koliko mi se čini izbor im nije bog zna šta, a i prodavačice su definitivno promašile zanimanje - em što ne zna gdje joj što stoji, em što za sve što sam pitao "mora pogledati u kompjuter da li ima" - po meni malo neozbiljno.
iNovine su kat iznad - 4.kat - fina trafika otvorenog tipa - imaš mogućnost sam "pronjuškati" na miru - iako mi se čini da je izbor lošiji nego na Korzu.
Što se Opatije tiče - koliko znam jedino Tisak Media Centar koji se nalazi jedno 70 m prije samog Milleniuma kad se dolazi iz pravca Rijeke prema Slatini.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty27.11.12 10:51

Šunka, samo radi informacije, kiosk gdje si kupio DB lulu su iNovine, pa obrati pažnju na njih jer se zbilja svega zanimljivog da naći.
[Vrh] Go down
Sunka
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Sunka


Broj postova : 131
Join date : 28.10.2012
Age : 46
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : WOL Signature, TR Sunday's Fantasy, McB Navy Flake, McB Mixture Modern

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty27.11.12 18:43

Suspiria, frende moj [You must be registered and logged in to see this image.]

Jep, obavio harač danas.
Bio prošao Opatijsku trafiku (ona odmah do ulaza u garažu od Mileniuma) i unutra jako slaba ponuda. Sve sami aromatici, jedno 5-6 komada i to je to. Trešnja, vanilija, mango i tome slično.

Zatim sam odlepršao do Rijeke i u iNovinama na Korzu (one do Filodramatice bivše) ubo 2 duhana onak na prvu. Gospodična bila zgodna sa druge strane pulta, pa me uslužila i strpljivo čekala dok sam ja ostale duhane na gayPhoneu pregledaval u aplikaciji koju imam, da vidim kak mirišu i kak diši. Tak sam odabral i slijedeća tri.

Zgodna gospodična je zabrijala da imam live chat sa ekipom, pa da se dogovaramo koji duhan da im uzmem. Samo sam klimnul glavom da je u pravu kad mi je to rekla, jer joj nisam htio ugasit sjaj u očima da je malo krivo zabrijala. A zgodna je, fakat je OK. [You must be registered and logged in to see this image.]

Tak da sam ubo 4 nova duhana i jedan stari (više o njima u adekvatnim topicima s vremenom kad ih isprobam i posložim ocijene). U tisku do sam pronašao čistače za lulu od Denikotee u pakiranju od 100 komada i to za 20 kuna po paketu, kaj je 1 kunu jeftinije neg u Zabregu u Frankopanskoj. Ubo si odmah 5 paketa.

Kaj se lula u iNovinama tiče, imali su 4-5 komada iz Sherlock serije. Nisam htio cijene gledat jer mi je srce pucalo, al mi definitivno trebaju još 2-3 lule jer je gušt pušit lulu, a ovak sam ograničen na 2 put dnevno.

Duhani:

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://www.pijanitvor.com
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty27.11.12 19:12

odlicno, sva cetiri iznimno ukusna i slatka, samo ako se polako, lagano puse, narocito obrati pozornost na to kod prva tri.
jako ce lijepo nagraditi strpljenje, vjeruj mi.
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty27.11.12 19:48

Sunka je napisao/la:
Suspiria, frende moj [You must be registered and logged in to see this image.]

Jep, obavio harač danas.
Bio prošao Opatijsku trafiku (ona odmah do ulaza u garažu od Mileniuma) i unutra jako slaba ponuda. Sve sami aromatici, jedno 5-6 komada i to je to. Trešnja, vanilija, mango i tome slično.
Zatim sam odlepršao do Rijeke i u iNovinama na Korzu (one do Filodramatice bivše) ubo 2 duhana onak na prvu. Gospodična bila zgodna....
Zgodna gospodična je zabrijala da imam live chat sa ekipom, pa da se dogovaramo koji duhan da im uzmem. A zgodna je, fakat je OK.

Tu kod garaže nema niš, ima nešto u Tisak Mediji malo poviše gore, na mjestu stare drogerije.

Jep, fakat je zgodna! I ljubazna! Ona plava... Meni je dala sve duhane da pomirišem prvi put...
[Vrh] Go down
Sunka
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Sunka


Broj postova : 131
Join date : 28.10.2012
Age : 46
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : WOL Signature, TR Sunday's Fantasy, McB Navy Flake, McB Mixture Modern

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty27.12.12 2:32

Relativna okolica Rijeke. Kak relativno često (1-2 puta u 2 mjeseca) odem do stare u Gemonu, provjerih što ima u Kompasovu dućanu na Talijansko - Slovenskoj granici. Tamo sam pronašao svoj trenutni Sveti Gral. Ovo vam je neka standardna ponuda, s time da se slabo na slici vidi, uz pregledne, imaju još i Larsenov Signature (zadnja slika). Eto, tolko da se znate ravnat što možete nabavit tamo...


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://www.pijanitvor.com
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 42
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty27.12.12 15:01

Ljeti mi je to omiljena postaja kad sam s motorom, dok mi je zimi malo predaleko.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty16.04.13 17:13

Opatija tisak medija (iznad kvarnera) dobili Petersona Peterson Sweet Killarney, Old Dublin i Irish Whiskey
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty08.06.13 20:27

nabavka u sloveniji (duty free granični prijelaz Rupa). Spreman za testiranje i uživanje Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na žalost jako slab izbor duhana na tom prodajnom mjestu...
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 62
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty16.11.13 11:52

Halo gospodo Kvarnerska, u ponedjeljak sam u Rijeci i ako negdje ima MB Navy Flakea za kupiti molim adresu...
Naime, u Zg ga nestalo, a po zadnjem infu Interflamme ga nije ni naručio....TNX!
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty16.11.13 12:02

Keko je napisao/la:
Halo gospodo Kvarnerska, u ponedjeljak sam u Rijeci i ako negdje ima MB Navy Flakea za kupiti molim adresu...
Naime, u Zg ga nestalo, a po zadnjem infu Interflamme ga nije ni naručio....TNX!

Bilo ga je u
In Novinama na Korzu kraj Tiska nasuprot Kraša ispod Bonavie...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Rijeci i okolici?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Berlinu?
» Gdje kupiti u Trstu?
» Gdje kupiti u Ljubljani?
» Gdje kupiti u Grazu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: