Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Rijeci i okolici?

Go down 
+25
babaq
Davorin
vik2211
Leo
Lakeman
wranjo123
Beki
Vander
jaky1
sinus
Tomo1978
Sarmageddon
Karlo
gstaraz
foksieloy
Keko
Rakija
mariv.photo
Suspiria
king1976
Sunka
fatjoe
Rip Kirby
jam.hadar
bayro
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty27.11.14 20:53

gdje ima u primorskoj nam županiji latakia based duhana i kojih? ako netko znade i cijene bilo bi super Wink
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty28.11.14 16:50

Imas u toweru u churchillu I u centru pored McDonald's a. Nadje se pokoji englez. Imas ashtona, mcconellovog skota I oriental i savinellijev englez. Mislim DA se druge latakije ne mogu naci u nasim krajevima.

Cjene su za ashtona I savinelli oko 80 kn za 50g. McConnell je od 140 do 160 kn za 100g.

Ako se po prvi put upustas u avanturu s latakiom, Ashton consummate gentleman je topla preporuka. Jedan od menu nailijih duhana I do bio je prolaz cak Kod najizbirljivijih nepaca.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty01.12.14 20:27

Ashton je vec prosao inicijaciju kod mene, najdrazi za sad. Zato bi se sad upustio u neku novu latakia avanturu. Kad sjedne placa. Je dobr tak mcconell i koji da uzmem?
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty01.12.14 21:03

Tomo 
jesi probao oba Ashtona? U omiljenima ti vidim samo CG.Ashton Artisan's blend je mješavina  sa daleko više latakie.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty01.12.14 21:31

sinus je napisao/la:
Tomo 
jesi probao oba Ashtona? U omiljenima ti vidim samo CG.Ashton Artisan's blend je mješavina  sa daleko više latakie.

e nisam...onda i to dolazi u obzir ako ima u Ri Shocked
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty01.12.14 21:32

sinus je napisao/la:
Tomo 
jesi probao oba Ashtona? U omiljenima ti vidim samo CG.Ashton Artisan's blend je mješavina  sa daleko više latakie.

Artisan ima više latakije od CG-a? ja sam bio uvjeren da je suprotno... scratch  eto, naučiš neš novo svaki dan.

OT, ako oćeš McConella probat, Škot je sasvim solidan i lako ga je nabavit.

EDIT: imaš ga u onoj suvenirnici/trafici pokraj McDonalldsa.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty02.12.14 0:04

Hvala rakija! Past ce nesto za blagdane. Hehe
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 56
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty05.12.14 11:29

pa hebem mu sunce!!! Tomo,vec smo suradjivali pa zar je problem poslati poruku tipa: frende aj mi u zg kupi i posalji...bla bla bla....!?!?!
Da je obrnuta situacija ,ja se nebi premisljao ni sekunde nego bi ti poslao novce i rekao KUPUJ I ŠALJI !!!! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty05.12.14 12:22

jaky1 je napisao/la:
pa hebem mu sunce!!! Tomo,vec smo suradjivali pa zar je problem poslati poruku tipa: frende aj mi u zg kupi i posalji...bla bla bla....!?!?!
Da je obrnuta situacija ,ja se nebi premisljao ni sekunde nego bi ti poslao novce i rekao KUPUJ I ŠALJI !!!! Evil or Very Mad

Laughing ajde javim ti ako ne nadjem nista sto me zanima u ri a da ima u zg
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty12.12.14 20:30

znam da nije za lule ali je od mac barrena. da lima gdje u rijeci za kupiti njihov Original Choice za motanje?
[Vrh] Go down
Vander
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vander


Broj postova : 219
Join date : 23.09.2016
Age : 46
Lokacija : Pisarovina
Omiljeni duhani : Artisan's Blend

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty25.10.16 16:18

Moze neki update za Opatiju, bio bih zahvalan.
Sutra sam tamo, pa bi si uzeo koji duhan.
Konkretno pikiram Navy F., jer ga tu kod mene nema.
Hvala Smile
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty26.10.16 1:49

Vander je napisao/la:
Moze neki update za Opatiju, bio bih zahvalan.
Sutra sam tamo, pa bi si uzeo koji duhan.
Konkretno pikiram Navy F., jer ga tu kod mene nema.
Hvala Smile

Eventualno tisak medija koji ti je na glavnoj cesti preko puta pizzerie Roko ali mala vjerovatnost da ces ista naci u Opatiji....
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty23.10.18 21:16

Otac mi je za vikend u Rijeci pa razmisljam da ga iskoristim i dobijem po koju vrecicu ili kutiju duvana . Da li se stanje promenilo sto se tice trgovina ?
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2047
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty23.10.18 22:42

mogu ti ja kupiti u zagrebu u havana shopu oni imaju solidan izbor, ali ne znam kako da ti to pošaljem do rijeke?
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2212
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty23.10.18 23:36

Beki je napisao/la:
Otac mi je za vikend u Rijeci pa razmisljam da ga iskoristim i dobijem po koju vrecicu ili kutiju duvana . Da li se stanje promenilo sto se tice trgovina ?

u Tower centru mislim na 5 katu ima veliki kiosk/trgovina . u odnsou na Srbiju, ovdje ima dobar izbor.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty23.10.18 23:55

wranjo123 je napisao/la:
mogu ti ja kupiti u zagrebu u havana shopu oni imaju solidan izbor, ali ne znam kako da ti to pošaljem do rijeke?
hvala wranjo sto si se ponudio ali niti znam kako bi to poslao niti zelim da bilo koga uposljavam i stavljam u obavezu ako se u Rijeci moze naci ista zanimljivo . Ukoliko to nije slucaj bice mi drago ako bi mi izasao u susret ! piva [You must be registered and logged in to see this link.] poslacu ga tamo sad gledam na mapi hotel mu je relativno blizu pa nek proseta par puta ako treba devil
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2212
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty24.10.18 9:09

[You must be registered and logged in to see this link.] ISPRAVAK: Na 4 katu u Tower centru: iNovine:  https://www.tower-center-rijeka.hr/trgovine/422


[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty24.10.18 14:04

Bio ljetos....ništa nemaju.
Bolje u centru Rijeke, na Korzu, do McDonaldsa, druga butiga! Tamo je tete prodavačice kvarnerska filijala nečemu naučila i imaju pristojan izbor!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Lijevo, druga butiga, ne može se promašiti!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty26.10.18 0:31

Stari je danas ipak svratio za Zagreb i u Frankopanskoj pazario po porudzbini . Hvala svima na odgovorima i ne sumnjam da ce ove informacije biti korisne nekome u bliskoj buducnosti
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty26.10.18 14:21

Znam da je off, ali poludim kad vidim da su lijepu slikicu na Obrtnikovoj mješavini upropastili.
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2047
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty26.10.18 14:32

Dobar izbor, samo pazi da navy flake pušiš jako sporo da razvije onu finu slatkoću. Da si rekao da ti tata dolazi u Zagreb poslao bih ti nešto iz svoje kolekcije.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty26.10.18 14:33

Leo je napisao/la:
Znam da je off, ali poludim kad vidim da su lijepu slikicu na Obrtnikovoj mješavini upropastili.

Nije off. Ali se sa Artisana i generalno sa Ahstonovih duhana ta čitulja lako skine. Za Navy nisam siguran, ali mislim da isto ne bi trebao biti problem.
Ja sam sa svoje skinuo bez problema! Samo fino, lagano i ide! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2212
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty26.10.18 14:49

bayro je napisao/la:
Bio ljetos....ništa nemaju.

Šta znači ništa nemaju? Ormar sa duhanima na toj adresi je povelik. Nemaju nista sto ti pusis ili?

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty26.10.18 17:41

Bila su dva ili tri duhana; sve jedan bolji od drugog - Borkum Riff, neki "Super Value" i MB "Sherry&Cherry" ili neki slični užas.
Opskrbio sam se na koncu u toj trafici na Korzu - Škot i Dark Twist.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2212
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty26.10.18 19:02

Baš neobično...

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Rijeci i okolici?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Berlinu?
» Gdje kupiti u Trstu?
» Gdje kupiti u Ljubljani?
» Gdje kupiti u Grazu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: