Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Estoniji?

Go down 
+3
Tomo1978
Leo
Rakija
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty12.05.16 3:08

bayro je napisao/la:
grga je napisao/la:
a ja sam svoj (tamper) morao ostaviti na aerodromu kad sam isao za istanbul.  Sad

...a čuj Grga, kad te ljudi vide, dobro da u gaćama i čarapicama ne ostaneš, kao na potočiću! umrijet od smjeha
Grga i potočić! I :psic: !

nemoj da grga pocne smisljati nazive prica i pricica! Very Happy
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty13.05.16 10:16

Eto, jutros sav sretan sto imam vremena za ubit do 10:00 kad taxi stize u hotel, skoknem ja do starog grada u tallinnu i trazim cuveni davidoff ducan. I na kraju kad Sam ga nasao, otvara se tek u 11:00 Mad

Cika rakija opet izvisio... OK. Krenuli na aerodromes, mislim si, bar ću tu nešto naci, kad ono u ponudi Chery ambrosia, black ambrosia I oc.... Tuga I zalost...

Bar Sam bocu vana tallinna kupio Smile
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty13.05.16 11:00

Cemu zivot cemu sve...europsko radno vrijeme..m
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty13.05.16 15:03

Update iz helsinkia: DA ne isadne DA nemaju nista za lulu, nasao Sam amphoru, half & half I borkum riff po cijenama iznad 15 eura za 50g... Bolje DA nisam nasao nista. Tu jad I bijedu traziti u kiosku na aerodromu, ne u duty freeu.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty13.05.16 15:19

Half & Half je tipičan "drugstore" Amerikanac; pušio sam ga davno, negdje koncem osamdesetih zajedno sa Danom Bućanom i dr. Gumbasom, i ostao mi je u dobrom sjećanju!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty13.05.16 15:54

Half and half? to cu ti ukrast za probu, americki old school u rangu clana Wink (nisam wizard nemojte me bannat)
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty13.05.16 16:39

Nema to veze s Clanom ili recimo Prince Albertom. Half&Half je američka klasika - sasvim druga priča.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty13.05.16 16:40

bayro je napisao/la:
Nema to veze s Clanom i Prince Albertom. Half&Half je američka klasika - sasvim druga priča.

mislio sam po reputaciji ali ne mogu govorit dok ne probam ... Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Estoniji?   Gdje i kako kupiti u Estoniji? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Estoniji?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Beogradu?
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: